5 نکته برای زنده ماندن در نقشه Miramar پابجی موبایل

5 نکته برای زنده ماندن در نقشه Miramar پابجی موبایل

زنده ماندن در نقشه Miramar پابجی موبایل

Miramar نقشه جنگ رویال صحرای مورد علاقه طرفداران PUBG Mobile است. PUBG Mobile مجموعه ای از نقشه ها را با مناطق مختلف، محیط، شرایط جغرافیایی و موارد دیگر ارائه می دهد. Miramar یکی از نقشه‌های PUBG Mobile است که در آن بازیکنان می‌توانند میدان جنگی بیابان‌مرکز را در مکانی خیالی مکزیکی تجربه کنند. این نقشه دارای چمن زیادی نیست، که تشخیص دشمنان مستعد را برای بازیکنان آسان‌تر می‌کند.

به دلیل کمبود پوشش در میرامار، بقا برای خیلی ها کمی سخت می شود، مخصوصاً به دلیل تک تیراندازها. در بخش بعدی، خوانندگان می توانند پنج نکته بقای نقشه Miramar پابجی موبایل را بررسی کنند، که به آنها امکان می دهد مکرراً WWCD (شام مرغ برنده برنده) را دریافت کنند. اینجا به نقشه Miramar پابجی موبایل میپردازیم.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

پنج نکته بقا برای نقشه Miramar پابجی موبایل

نقشه Miramar پابجی موبایل را با راهنمای ما فتح کنید! از نقاط فرود گرفته تا تاکتیک های رزمی، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. مکان های کلیدی را کشف کنید و بر حریفان خود مسلط شوید!

نقشه Miramar پابجی موبایل، بزرگترین نقشه در 8 کیلومتر مربع از زمین منحصر به فرد را پوشش می دهد که شامل بیابان های تپه ای و مناطق شهری است. اما آیا می دانستید که نقشه میرامار بر اساس چیدمان شهر مکزیکوسیتی طراحی شده است؟ این شهر بی‌حاصل، زمین بازی هیجان‌انگیزی را برای گیمرها در سرتاسر جهان فراهم می‌کند، پر از چالش‌ها و فرصت‌هایی برای تسلط بر حریفان. اما هنوز چیزهای زیادی برای کشف این نقشه عظیم وجود دارد، از اسرار پنهان آن گرفته تا ویژگی های منحصر به فرد آن

 نقشه Miramar پابجی موبایل
نقشه Miramar پابجی موبایل
  • دور از تیراندازان باقی بمانید

نقشه Miramar پابجی موبایل برای تیراندازی با محیط بیابانی خود ایده آل است. بیشتر اوقات، زمانی که بازیکنان با پای پیاده سفر می کنند، زنده ماندن در برابر تک تیراندازها دشوار می شود. بنابراین، برای اجتناب از تیراندازان، بازیکنان می توانند از فرار بی دقت به صحرا جلوگیری کنند. آنها می توانند در غیاب پوشش از نارنجک های دودزا استفاده کنند و همیشه پشت دیوارها و سازه های شکسته بمانند تا محیط اطراف خود را بررسی کنند.

  • پس از فرود به دنبال وسایل نقلیه باشید

Miramar یکی از بزرگترین نقشه های PUBGM با کمبود پوشش است. برای بازیکنان منطقی است که به محض فرود به دنبال وسیله نقلیه باشند. آن‌ها می‌توانند یک امتیاز نقطه‌ای از مسیر هواپیما انتخاب کنند، یک وسیله نقلیه PUBGM را ببینند و برای غارت بهتر به مکان دیگری بروند. در صورت حمله، بازیکنان می توانند از وسیله نقلیه برای عقب نشینی به نقطه امن تری روی نقشه استفاده کنند. در عین حال، به محض کوچک شدن دایره بیرونی، وسیله نقلیه دسترسی به منطقه امن را آسان‌تر می‌کند.

  • از نارنجک های دودی استفاده کنید

نارنجک های دودزا بهترین راه برای جلوگیری از دید حریف هستند، به خصوص زمانی که هیچ پوششی روی زمین وجود ندارد. همچنین زمانی که بازیکنان به سمت دشمنان می شتابند موثر است. آنها می توانند چندین نارنجک دودزا را در جهت مخالف پرتاب کنند تا گیج و سردرگمی ایجاد کنند و به بازیکنان حریف حمله کنند، در حالی که آنها انتظارش را ندارند. همچنین می توان از نارنجک های دودزا برای احیای هم تیمی های خود استفاده کرد و به سمت مکانی امن تر عقب نشینی کرد.

  • کمپ در نقاط بالاتر

بازیکنان می‌توانند ساختمان‌های آپارتمانی بلند و برج‌های مختلف را در نقشه Miramar پابجی موبایل ببینند که برای کمپینگ عالی هستند. می توان به اندازه کافی منابع را از گروه غارت کرد و به سمت نقاط بالاتر روی نقشه رفت تا کمپ بزند، که همچنین موقعیت ایده آلی برای تک تیراندازی است. این امر بقای خود را تا آخرین دایره تضمین می کند و به بازیکنان اجازه می دهد تا قتل های اضافی را ادعا کنند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

زنده ماندن در نقشه Miramar پابجی موبایل
زنده ماندن در نقشه Miramar پابجی موبایل
  • از Desert Ghillie Suit استفاده کنید

لباس‌های صحرایی Ghillie از طریق airdrops در نقشه Miramar پابجی موبایل در دسترس هستند. از این رو، بازیکنان می‌توانند از نارنجک‌های دودزا برای غارت ایردراپ‌ها استفاده کنند و در کنار سلاح‌هایی مانند AWM، لباس صحرایی Ghillie را تهیه کنند. این لباس‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهند که به راحتی با محیط اطراف در یک میدان جنگ باز ترکیب شوند و به آن‌ها کمک کنند تا آخر عمر زنده بمانند.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار A7 Royale Pass پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت