نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم

نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم

لیست نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم

بازی Sledgehammer برای بسیاری از موارد اضافه شده، از نظر نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم، برنامه ریزی کرده است.
نکات برجسته:
* نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم: Sledgehammer Games چندین مورد جدید را به همراه دارد.
* پاریس، توکیو و اینکلین سه نقشه کاملاً جدید هستند که در فصل 4 وارد شده‌اند.
* بازیکنان در فصل چهارم MW3 شاهد ورود حالت‌های Demolition، Hyper Cranked و Havoc MP خواهند بود.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (به سبک Modern Warfare III) فصل 4 تنها چند روز دیگر باقی مانده است و Sledgehammer Games تمام اطلاعات کلیدی را در مورد به‌روزرسانی فصلی جدید حذف کرده است. این اعلامیه ورود سه نقشه کاملاً جدید در کنار حالت‌های MP مانند Demolition، Hyper Cranked و Havoc را تایید کرده است.
در بخش بعدی، خوانندگان می‌توانند فهرست کامل نقشه‌ها و حالت‌های فصل چهارم Modern Warfare 3 را بررسی کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

فهرست کامل نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم

Modern Warfare 3 فصل چهارم
Modern Warfare 3 فصل چهارم

نقشه های Modern Warfare 3 فصل چهارم

فصل چهارم MW3 سه نقشه چندنفره کاملاً جدید به نام‌های پاریس، توکیو و اینکلین را ارائه می‌کند. در همان زمان، توسعه دهندگان همچنین یک نوع Vortex را برای Das Haus، Das Gross معرفی می کنند. در اینجا نگاهی به نقشه های فصل آینده MW3 داریم:

 • Tokyo

توکیو یک نقشه کاملاً جدید 6v6 است که در فصل چهارم عرضه خواهد شد. نقشه کاملاً جدید با اندازه متوسط، یک فضای بازار با مضمون ژاپنی اواخر شب را نشان می‌دهد، جایی که بازیکنان می‌توانند مکان‌های متعددی از جمله هتل، ایستگاه مترو، ساختمان Manga، Arcade، یک حیاط مرکزی و موارد دیگر را بیابند. این نقشه خطوط متعددی را ارائه می‌کند، جایی که بازیکنان می‌توانند موقعیت‌های CQC را تجربه کنند.

 • Paris

بر اساس شهر نور، نقشه MP پاریس به بازیکنان امکان می دهد چندین ساختمان را با فضاهای داخلی متفاوت کشف کنند. بازیکنان می‌توانند در حالی که از راهروها، لابی و غیره استفاده می‌کنند، اقدام از فاصله نزدیک را در ایستگاه پلیس و گالری تجربه کنند. این نقشه همچنین دارای ماشین‌های پلیس و آمبولانس‌هایی است که در نقاط مختلف پارک شده‌اند، که پوششی حیاتی در طول دعوا فراهم می‌کنند.

 • Incline

شیب یک نقشه چندنفره است که در کوهستان خیالی Urzikstan واقع شده است. این نقشه به عنوان یک نقشه برفی با اندازه متوسط ​​عمل می کند که دارای یک پاسگاه تحقیقاتی مجزا است که اقدامات میان برد فراوانی را ارائه می دهد. برخلاف توکیو و پاریس، اینکلین در فصل چهارم MW3 در میانه فصل منتشر خواهد شد.

 • Das Gross

Das Haus به عنوان یکی از نقشه‌های MW3 Season 2 MP با به‌روزرسانی Reloaded در مارس 2024 منتشر شد. Das Gross به عنوان نوع Vortex همان نقشه با پوسته‌ای ترسناک عمل می‌کند. Sledgehammer Games با آپدیت میان فصل، Das Gross را معرفی خواهد کرد.

Bright lights, big cities, and mysterious contaminations 👀 – Season 4 brings a variety of new Map experiences in #MW3 Multiplayer

🗼 Tokyo
🖼 Paris
🌄 Incline (In-season)
🍄 Das Gross (In-season) pic.twitter.com/6yptP1lUDQ

— Call of Duty (@CallofDuty) May 20, 2024

حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم

لیست نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم
لیست نقشه ها و حالت های Modern Warfare 3 فصل چهارم

سه حالت کلیدی اضافه شده در حالت بازی که در فصل 4 اتفاق می‌افتد عبارت‌اند از Demolition، Hyper Cranked و Havoc، در حالی که توسعه‌دهندگان گزینه‌های دیگر و به‌روزرسانی‌های لیست پخش MP را نیز بعدا ارائه خواهند کرد. در اینجا نگاهی به تمام حالت های فصل 4 MW3، همانطور که توسط وبلاگ اخیر نشان داده شده است:

 • Demolition

تخریب که آخرین بار در Modern Warfare (2019) دیده شد، در راه اندازی فصل 4 به MW3 راه پیدا می کند. حالت MP Season 4 شباهت هایی به Search & Destroy معروف دارد، جایی که تیم های مهاجم باید بمبی کار کنند و مدافعان باید قبل از تمام شدن تایمر آن را خنثی کنند.

حالت تخریب دارای دو سایت بمب گذاری است که مهاجمان باید در آنها بمب بگذارند. نکته این است که برخلاف Search & Destroy، Demolition به بازیکنان اجازه می‌دهد تا مجدداً بازی کنند. در همان زمان، اگر مدافعان بتوانند یک بمب را خنثی کنند، زمان اضافی به ساعت اضافه می شود. همه دورها از یک الگو پیروی می کنند.

 • Hyper Cranked

Cranked به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا پس از ادعای اولین کشتن خود در یک مسابقه، در کنار یک تایمر خود انفجاری از هواداران متعدد بهره ببرند. Hyper با آوردن بوست‌ها و تایمر خود انفجاری در تصویر به محض تخم‌ریزی بازیکنان، آنت را بالا برد. اگر تایمر قبل از ادعای کشتن بازیکنان تمام شود، منفجر می شوند. در همان زمان، ادعای کشتن، تایمر را دوباره تنظیم می کند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

 • Havoc

Havoc که بخشی از Modern Warfare II (2022) بوده است، در حال بازگشت به عنوان یکی از حالت‌های فصل چهارم MW3 است. این از الگوی گیم پلی یک TDM پیروی می کند، جایی که تیم هایی که به امتیاز 75 می رسند برنده بازی هستند. برخلاف معمول Team Deathmatches، Havoc تمام killstreak ها را غیرفعال می کند و اصلاح کننده هایی را معرفی می کند که در مراحل مختلف فعال می شوند.

اولین اصلاح کننده پس از یک شمارش معکوس اولیه دو و نیم ثانیه در دسترس خواهد بود، در حالی که اصلاح کننده دوم به محض ثبت 12 کشته اضافه می شود. اصلاح‌کننده‌های بعدی به محض اینکه هر تیمی تعداد کشته‌های 24، 36 و 48 را به دست آورد، در دسترس قرار می‌گیرد. هر مسابقه دارای پنج اصلاح‌کننده تصادفی از گروه زیر است:

 • تغذیه کننده مهمات: پس از کشتن دشمن، به طور خودکار بارگیری مجدد کنید.
 • چکمه های خارج از زمین: جاذبه کم.
 • تغییر دوربین: حالت سوم شخص.
 • واکنش زنجیره‌ای: نارنجک‌های چسبنده که هنگام کشتن پرتاب می‌شوند.
 • Charged Up: Gain Cranked on kills.
 • Restock تجهیزات: تجهیزات در kills دوباره پر می شوند.
 • چشم روشن: پهپاد پیشرفته همیشه فعال است.
 • Gun Runner: تفنگ تصادفی در کشتن.
 • Hero Smash: فرود انفجاری از یک موقعیت مرتفع.
 • شات داغ: فقط تیرهای کراس، پیچ مولوتف.
 • Lucky Three: هر سه کشتن به شما یک Killstreak تصادفی می دهد.
 • یک ضربه: هدشات با یک گلوله می کشد.
 • Snapshot Killer: یک نارنجک عکس فوری (و پالس پینگ) در کشتن پرتاب کنید.
 • بازگردانی سیستم (فقط اصلاح کننده پنجم): پخش مجدد کامل همه اصلاح کننده های فعال.

Havoc با آپدیت نیمه فصل آنلاین خواهد شد، که ویژگی ها و حالت های MP بازی مانند Headshots Only، Playlist Modifiers (همه حالت های بازی)، Vortex Mosh Pit و بسیاری موارد دیگر را نیز به همراه خواهد داشت.

An imminent threat approaches. Get your Call of Duty #Warzone and #MW3 Season 4 briefing now 👉 https://t.co/CVH277fQwN

🗺 Three brand-new Core 6v6 Maps
💻 Demolition, Hyper Cranked, and Havoc MP Modes
🪂 New Urzikstan updates
🔫 New Marksman Rifle
🤖 Gundam comes to Call of… pic.twitter.com/0O4qwTJ5tU

— Call of Duty (@CallofDuty) May 20, 2024

این نتیجه گیری ما را در مورد تمام حالت ها و نقشه های آینده به پایان می رساند، اما طرفداران همچنین می توانند نحوه دریافت JAK Wardens در Modern Warfare 3 را بررسی کنند.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار Modern Warfare 3 فصل 4

لیست کامل نقشه ها در Modern Warfare 3

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت