تاریخ انتشار Modern Warfare 3 فصل 4

تاریخ انتشار Modern Warfare 3 فصل 4

کراس اوور Modern Warfare 3 فصل 4 – Call Of Duty X Gundam تایید شد

توسعه دهندگان ورود Call of Duty x Gundam را به عنوان یکی از رویدادهای همکاری آینده در Modern Warfare 3 فصل 4 و WZ تایید کرده اند.
نکات برجسته:
* Call of Duty x Gundam به عنوان یکی از کراس اوورهای آینده Modern Warfare فصل 3 تایید شده است.
* انتظار می‌رود این رویداد پوسته‌ها و کلکسیون‌های اپراتور با تم Gundam را به MW3 و WZ بیاورد.

پیش از عرضه فصل 4 برای Call of Duty: Modern Warfare 3 (که به عنوان Modern Warfare III طراحی شده است) و Warzone، توسعه دهندگان همچنین ورود یک کراس اوور کاملاً جدید را تأیید کردند. در Modern Warfare 3 فصل 4، طرفداران کراس اوور موردانتظار Call of Duty x Gundam را همانطور که از طریق افشاگری های گذشته فاش شد، مشاهده خواهند کرد. تیزر اخیراً رونمایی شده، سایه ای از لباس موبایل Gundam را در کنار نقشه مورد انتظار بر اساس فرنچایز نمادین انیمه به نمایش می گذارد.
در بخش بعدی، خوانندگان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد آنچه که از رویداد متقاطع آینده Modern Warfare 3 فصل 4 انتظار دارند، بیابند.

Call of Duty x Gundam ممکن است یک نقشه مضمون و پوسته های اپراتور کت و شلوار موبایل در کراس اوور Modern Warfare 3 Season 4 به ارمغان بیاورد.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

Modern Warfare 3 فصل 4

Modern Warfare 3 فصل 4
Modern Warfare 3 فصل 4

کراس اوور آینده Modern Warfare 3 فصل 4 احتمالاً عناصر زیادی را از این فرنچایز با برخی از بهترین نمایش‌ها و فیلم‌های انیمه جنگی وام گرفته است. افشاگری‌ها و تیزر اخیر به معرفی یک بازی چندنفره مضمون اشاره می‌کنند، در حالی که طرفداران می‌توانند از پوسته‌های اپراتور مشابه آنچه در رویدادهای Warhammer 40K و Godzilla x Kong استفاده شده‌اند، انتظار داشته باشند.

Gundam به خاطر طیف گسترده لباس های موبایلی که به راحتی در میان طرفداران انیمه Mecha قابل تشخیص است، شناخته شده است. Sledgehammer Games می‌تواند چند پوسته اپراتور با تم Mobile Suit را با بسته‌های ردیاب همنام خود در فروشگاه MW3 و WZ اضافه کند. در همان زمان، توسعه دهندگان همچنین می توانند رویداد Call of Duty x Gundam را با جوایز جداگانه معرفی کنند.

نکته جالب این است که تیزر بازی‌های Sledgehammer و Bandai Namco همچنین به محتوای درون بازی پیرامون Shadows اشاره می‌کند، واحدی ویژه از رمان Mobile Suit Gundam: The Blazing Shadow. علاوه بر این رمان، مجموعه دیگری از انیمه، Gundam: Requiem for Vengeance، قرار است اواخر امسال از راه برسد و ممکن است مرکز تمرکز کراس اوور باشد.

برای ناآشنا، Gundam یک فرنچایز رسانه ای علمی تخیلی نظامی ژاپنی است که برخی از بهترین مجموعه های انیمیشن دهه 90 را نیز شامل می شود.

Call of Duty x Gundam چه زمانی منتشر می شود؟

همکاری آتی Call of Duty با Gundam پس از راه‌اندازی فصل چهارم MW3 منتشر خواهد شد. اگرچه Sledgehammer Games تاریخ انتشار خاصی را اعلام نکرده است، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که تایید رسمی در روزهای آینده انجام شود.
Call of Duty: Warzone And Modern Warfare 3 Season 4 چه زمانی آغاز می شود؟

فصل 4 برای Warzone و MW3 در 29 مه 2024 ساعت 09:00 صبح PT آغاز می شود. هزاران اضافات جدید را به ارمغان می‌آورد، چه سلاح، قطعات پس از فروش، نقشه‌ها، حالت‌ها، پاداش‌های Battle Pass، بسته‌های ردیاب یا هر چیز دیگری. به غیر از کراس اوور Call of Duty x Gundam، طرفداران همچنین می‌توانند شاهد همکاری Modern Warfare 3 و Fallout باشند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

فصل 4  Warzone و MW3
فصل 4 Warzone و MW3

Modern Warfare 3 چند نسخه فروخت؟

این یک موفقیت تجاری عظیم بود. در عرض 24 ساعت پس از فروش، این بازی 6.5 میلیون نسخه در ایالات متحده و بریتانیا فروخت و به فروش 400 میلیون دلاری دست پیدا کرد که همزمان آن را به بزرگترین عرضه سرگرمی تا کنون تبدیل کرد.

آیا MW3 زامبی دارد؟

در Call of Duty HQ، مطمئن شوید که در بخش Modern Warfare III هستید و کاشی Modern Warfare Zombies را انتخاب کنید. MWZ انحصاری MWIII است، بنابراین برای بازی باید مالک MWIII باشید. هنگامی که کاشی Modern Warfare Zombies را انتخاب کردید، یک منوی کامل از گزینه های MWZ را خواهید داشت که می توانید از آن عبور کنید.

همچنین بخوانید:

نشت سرور آزمایشی فصل ۵ کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت