بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتی

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتی

برای کسب اطلاعات مهم در مورد بهترین تنظیمات برای COD MOBILE با سایت گیمو گیفت همراه باشید

Call of Duty Mobile یکی محبوب‌ترین بازی های آنلاین در تمامی دنیا است که تا کنون منتشر شده است و صدها میلیون بازیکن را از زمان عرضه در سال 2019 به خود جذب کرده است. این یک بازی بسیار جذاب است که جهان را طوفان کرده است و دارای صحنه ورزش‌های الکترونیکی، بازار چند نفره محبوب و حالت های بتل رویال می باشد. فقط با گذشت زمان بهتر می شود، و می دانید این به چه معناست؟ این بدان معناست که بازیکنان در حال بهتر شدن هستند، و همه ی گیمرها به دنبال این هستند که بهترین تنظیمات را برای COD Mobile برای به دست آوردن این مزیت های انجام دهند.

این یک بازی چند وجهی و رایگان است که بهترین عناصر را از بازی‌های مختلف فرنچایز Call of Duty گرفته و همه آنها را  با هم ترکیب می‌کند. این بازی محبوب است زیرا واقعا لذت بخش است، و می توان آن را بر روی طیف گسترده ای از دستگاه ها اجرا کرد. اما این بدان معنا نیست که آسان است، و گاهی اوقات، فقط داشتن بهترین تنظیمات Call of Duty Mobile می‌تواند تفاوت بین یک برد بزرگ و یک باخت بزرگ باشد. بازیکنان می توانند با کلیک بر روی نماد چرخ دنده در بالا سمت راست به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنند. تنظیمات به چندین جنبه تقسیم می شوند که تنظیمات درون بازی، گرافیک، صدا، حساسیت و موارد دیگر را کنترل می کنند.

آیا به دنبال افزایش حداکثر عملکرد در COD Mobile هستید؟ ادامه این مقاله را هرگز از دست ندهید.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتی
معرفی تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتی در سایت گیمو گیفت

بهترین تنظیمات گیم پلی COD موبایل (و گرافیک)

تضمینی نیست که یک شبه شما را به بهترین پخش کننده COD Mobile تبدیل کند، اما تغییراتی وجود دارد که می توانید در بازی پایه ایجاد کنید تا عملکرد خود را در طول زمان افزایش دهید. برخی از تنظیمات مخفی COD Mobile وجود دارد که بازیکنان حرفه ای از آنها برای برتری در مسابقات خود استفاده می کنند، نگران نباشید شما هم می توانید از آن بهره مند شوید! اگر با COD Mobile تازه کار هستید، منطقی است که می خواهید بیشترین مزایای ممکن را نسبت به حریفان خود داشته باشید.

این همان کاری است که این تنظیمات خاص COD Mobile انجام خواهند داد که به  شرح زیر است:

ابتدا نگاهی به چیدمان دکمه های خود روی صفحه بیندازید. توصیه می‌شود کنترل‌های خود را به چهار «ربع» تقسیم کنید که به شما امکان می‌دهد ورودی‌های خود را بسیار مؤثرتر گروه‌بندی کنید. ما بعداً به آن نقطه باز خواهیم گشت، اما این پایه خوبی برای سایر نکات COD Mobile است که می خواهیم برای شما برجسته کنیم.

در مرحله بعد، به «تنظیمات پایه» در برنامه بروید و مطمئن شوید که چند تنظیمات روشن هستند:

 1. دستیار هدف [روشن]
 2. اجرای سریع [روشن]
 3. پرتاب مداوم نارنجک [روشن]
 4. کلید سریع سلاح [روشن]

همچنین مطمئن شوید که شماره‌های آسیب فعال هستند، زیرا به شما کمک می‌کند بفهمید که چقدر روی حریف تأثیر می‌گذارید. سپس، نگاهی به این گزینه ها بیندازید، آنها برخی از بهترین تنظیمات گرافیکی Call of Duty Mobile هستند که تا به حال دیده اید:

 • برای اسلاید و تبلیغات روی صفحه ضربه بزنید [روشن]
 • میدان دید [بین 60 تا 75]
 • مقیاس کوچک نقشه [حداکثر]
 • تیرگی مینی نقشه [40]
 • کیفیت گرافیک [متوسط]
 • نرخ فریم [حداکثر]

اگر یک دستگاه تلفن همراه پیشرفته دارید، می توانید گرافیک را کمی جلوتر ببرید. به طور کلی، توصیه می شود از این فرمول پیروی کنید: گرافیک کم، فریم بالا. این به این معناست که بازی ممکن است بهترین ظاهر را نداشته باشد، اما در نتیجه افزایش نرخ فریم خود، میکروثانیه‌ها سریع‌تر از حریفان حرکت می‌کنید.

بهترین تنظیمات صوتی برای COD MOBILE

بهترین تنظیمات برای COD MOBILE
معرفی بهترین تنظیمات برای COD MOBILE در سایت گیمو گیفت

تنظیمات صوتی زیادی برای تغییر دادن در COD Mobile وجود ندارد، اما وقتی صحبت از تجربه کلی به میان می‌آید، به اندازه تنظیمات گرافیکی مهم هستند. اگر به راحتی دچار هراس می‌شوید، صدای موسیقی را به طور کامل غیرفعال کنید، زیرا این کار باعث می‌شود که موسیقی پرتنش پایان راند شما را از بازی کلاچ دور نکند.

بهترین تنظیمات حساسیت برای COD MOBILE

وقتی نوبت به بهترین تنظیمات برای COD Mobile می رسد، نمی توانیم گزینه های حساسیت را از دست بدهیم. برای اکثر بازیکنان جدید، جنبه حساسیت می تواند بسیار گیج کننده باشد. پیدا کردن نقطه شیرین در بازی های موبایل سخت است، زیرا آنها تمایل دارند به طور چشمگیری از یک بازی به بازی دیگر متفاوت باشند. اگر در بازی‌های موبایلی کاملاً تازه کار هستید، کنترل شخصیت خود برایتان سخت است و باید خیلی بیشتر تمرین کنید، اما تسلط بر این حرکت غیرممکن است.

در اینجا بهترین تنظیمات Call of Duty Mobile در مورد عناصر حساسیت و حرکت وجود دارد:

 1. حالت چرخش [سرعت ثابت]
 2. حساسیت استاندارد [90]
 3. حساسیت ADS [140]
 4. حساسیت دامنه تک تیرانداز [60]

و سپس، برای خود دامنه‌ها، می‌خواهید هرچه بزرگ‌تر می‌شوند، آنها را آهسته‌تر کنید. این بدان معناست که می‌خواهید تنظیمات محدوده تاکتیکی را به موارد زیر تغییر دهید:

 • 3x محدوده [100]
 • 4x محدوده [50]
 • 6x محدوده [35]
 • 8x محدوده [25]

بهترین تنظیمات کنترل

در بخش کنترل، بازیکنان می توانند حالت ساده یا پیشرفته را انتخاب کنند. حالت ساده به بازیکنان این امکان را می‌دهد که هر زمان که دشمن به طور خودکار در اطراف است شروع به شلیک کنند. با این حال، این حرکت ایده آل در هر سناریو نیست. به طور کلی، بهتر است با حالت پیشرفته بروید.

در حالت Advanced، بازیکنان باید گزینه Hip Firing را برای همه سلاح ها به جز Sniper Rifles انتخاب کنند که با ADS بهتر است. همچنین می توانید مکان دکمه های مختلف و اندازه آنها را سفارشی کنید. با این حال، بازیکنان باید به طور مستقل آن را کشف کنند زیرا ترجیحات آنها متفاوت است.

بهترین تنظیمات اولیه

بازیکنان می توانند از تنظیمات زیر در بخش Basic استفاده کنند:

 • هدف کمک – روشن
 • پرتاب سریع نارنجک – خاموش
 • اجرای سریع
 • جوی استیک خودکار فنر روشن
 • ثابت R-Fire BTN- On
 • جوی استیک ثابت – روشن
 • وضعیت نمایش جوی استیک مجازی ثابت شد – خاموش
 • دکمه راست راست برای پرسپکتیو ثابت – روشن
 • R-Fire BTN Shotgun را در Hipfire-Off آزاد کنید
 • دکمه Prone را مخفی کنید (قوز کردن را به حالت مستعد نگه دارید) – روشن
 • ADS- روی ADS ضربه بزنید
 • نمایش دکمه آتش سمت چپ – روشن (ذهنی)
 • اسلاید (در حین دویدن) – در حین دویدن روی نیمکت ضربه بزنید
 • همیشه با سرعت دویدن – خاموش
 • حساسیت- 60-70
 • ژیروسکوپ – خاموش
 • دوربین FOV – بستگی به دستگاه دارد

بهترین تنظیمات COD MOBILE: نکات و ترفندها

خرید CP کالاف دیوتی
خرید CP کالاف دیوتی

این فقط در مورد داشتن بهترین تنظیمات COD Mobile نیست بلکه شما همچنین باید بهترین نکات و ترفندها را برای موفقیت در COD Mobile پیشتاز شوید ازهمین روی با دقت آنرا مطالعه کنید.

در مرحله اول، ما توصیه می کنیم بازی را در طیف وسیعی از حالت ها خرد کنید تا در هر چیزی که ارائه می شود ماهر شوید. این بدان معناست که حالت های مختلف بازی را انجام دهید و هر چند وقت یکبار چرخش کنید تا از برخی بازی های نبرد رویال لذت ببرید. این همچنین شما را در معرض طیف وسیعی از نقشه ها قرار می دهد، که اکثر آنها از تاریخچه سری قابل تشخیص هستند. نقشه هایی از برخی از بهترین بازی های Call of Duty وجود دارد که برای طرفداران قدیمی بسیار عالی است.

در اینجا چند نکته قاتل COD Mobile آورده شده است که به شما کمک می کند در مقابل حریفان خود برتری داشته باشید:

 • از Gunsmith استفاده کنید و از کارت های تقویت XP برای باز کردن سریعتر پیوست ها استفاده کنید
 • نقشه ها را مطالعه کنید و خود را به طور مناسب تجهیز کنید – از مسلسل های فرعی در نقشه های کوچکتر و تفنگ های تهاجمی در نقشه های بزرگتر استفاده کنید.
 • خود را به خود زحمت ندهید – COD Mobile آنقدر سریع است که کمپینگ‌ها نمی‌توانند شاهد رشد واقعی باشند
 • از مکانیک حرکت استفاده کنید، سرسره را در جایی که بتوانید به آن ببندید و به دشمنان کمین کنید
 • فشار، فشار، فشار – اگر حالتی مانند Team Deathmatch را بازی می کنید، از حمله به دشمن نترسید.
 • به عنوان یک تیم کار کنید، به خصوص اگر در حال بازی در حالت نبرد رویال Call of Duty Mobile هستید

تنظیم کردن، تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتیخود برای حداکثر عملکرد نقشی حیاتی در CoD: Mobile ایفا می کند. به شما کمک می کند همیشه یک قدم جلوتر از حریفان خود باشید. برای مثال، نرخ فریم بالاتر به شما کمک می‌کند سریع‌تر از هر کسی در لابی خود واکنش نشان دهید، یافتن تنظیمات حساسیت مناسب تضمین می‌کند که هیچ عکسی را از دست ندهید و غیره.
اگر به دنبال تنظیمات مناسب برای کمک به بازی بهتر هستید، تنظیمات زیر این کار را انجام خواهند داد. به آنها چرخشی در محدوده تمرین بدهید تا ببینید آیا می‌توانید پیشرفت‌هایی انجام دهید که با سبک بازی شما سازگاری بیشتری داشته باشد. در اینجا لیستی از بهترین تنظیمات برای CoD آورده شده است: موبایل که به شما کمک می کند سریعتر در رتبه های بالاتر صعود کنید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدCP کالاف دیوتی موبایل در ایران

بنابراین، این تمام چیزی است که باید برای ورود به COD Mobile و تبدیل شدن به یک حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن نیاز داشته باشید. امیدواریم این مقاله برای داشتن تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتی کمک شایانی کرده باشد. می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت زیر برای ما بنویسید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت