معرفی نقشه جدید وارزون موبایل 2024

معرفی نقشه جدید وارزون موبایل 2024

راهنمای نقشه جدید وارزون موبایل – CALL OF DUTY WARZONE

آپدیت فصل 1 بازی Call of Duty Modern Warfare 3 تغییرات زیادی را ایجاد کرد. و برخی از آنها مهم ترین جنبه Battle Royale – نقشه را تحت تأثیر قرار دادند. در این راهنمای Warzone ما به این خواهیم پرداخت که نقشه چیست و آیا این به‌روزرسانی برای بازیکنان بهتر است یا خیر. و با نحوه دریافت Nuke در Warzone ما همراه باشید تا از همه جوایز Urzikstan مطلع شوید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

نقشه وارزون اورژیکستان

نقشه جدید وارزون موبایل
نقشه جدید وارزون موبایل

بله، این نقشه دیگر جدید نیست، اما این باعث نمی شود که ارزش توجه کمتری داشته باشد. زمان انتشار نقشه MW3 Warzone Urzikstan در 6 دسامبر 2023 بود. و در عرض یک ماه و نیم توانست مشخص کند که بهترین نقشه وارزون موبایل است.

نکته مثبت تراکم گیم پلی است. یعنی نقشه وارزون موبایل کاملا برای حداکثر تعداد بازیکنان ممکن در BR (100 نفر) طراحی شده است. آب و زمین کافی برای مبارزه و فرار از دشمنان دارد، ساختمان و فضاهای باز کافی دارد. همچنین فراموش نکنید که مسابقات 20 دقیقه طول می کشد که باز هم بر پویایی گیم پلی تأثیر مثبت می گذارد. و همه اینها فقط توسط نقشه ایجاد می شود. برای رسیدن به رتبه مورد نظر و دریافت جوایز Urzikstan می توانید از بازی رتبه بندی Warzone ما استفاده کنید.

موقعیت مکانی نقشه اورزیکستان

اورزیکستان یک کلان شهر در مرز شرقی دریای سیاه است. این نقشه جدید Warzone در غرب آسیا و در همسایگی جمهوری Adal قرار دارد که در آن نقشه Al Mazrah واقع شده است. اما 20 درصد کوچکتر از المزره است.

منطقه در حال حاضر به دنبال سرنگونی یک دیکتاتور با ناآرامی مواجه است که دو جناح برای قدرت با هم رقابت می کنند و سربازان باقی مانده به دنبال انتقام هستند. هدف شما متوقف کردن نیروهای بیعت و ملی گرا به رهبری ویکتور زاخائف است.

ALL WARZONE URZIKSTAN POI’S

هر نقطه مورد علاقه (POI) دارای ویژگی‌های متمایز است که می‌توانید از آنها برای به دست آوردن دست برتر در درگیری‌های شدید مسلحانه استفاده کنید. POI های خاصی با تعداد ترافیک بالاتر شانس بیشتری برای لوت خواهند داشت. اما برخی از POI هایی که کمتر مورد بازدید قرار می گیرند دارای حافظه پنهان پنهان هستند. با کمک Hidden Caches، می توانید بازی خود را در Urzikstan با منابع بسیار بیشتری مانند Cash، Weapons و Perks شروع کنید. اینها تعدادی از برترین مکان های فرود اورزیکستان هستند.

باربری URZIKSTAN CARGO

نقشه جدید CALL OF DUTY WARZONE
نقشه جدید CALL OF DUTY WARZONE

یکی از ناخوشایندترین مکان ها برای دعوا به دلیل تعداد زیاد ظروف در برابر یکدیگر است. این باعث ایجاد تعداد زیادی گیم پلی عمودی و گوشه ها و شکاف های بدی می شود که ممکن است دشمنان در انتظار شما باشند.

استراحتگاه لوین

حتی اگر لوین ریزورت گنج زیادی ندارد، اغلب چند قرارداد نزدیک وجود دارد که می تواند به تیم شما کمک کند در چند دقیقه اول مسابقه پیروز شود.

از پاداش های این قراردادها می توان برای یافتن یک افت بار رایگان در نزدیکی و شرکت در نبرد با تیم های مقابل استفاده کرد. یا می‌توانید از آن‌ها برای صرفه‌جویی در پول کافی برای کاهش بار، پهپاد، خود احیا و غیره استفاده کنید. با این حال، لوین ریزورت اغلب در منطقه نیست، بنابراین اگر به اینجا فرود آمدید، باید کمی بچرخید.

POPOV POWER

این یک مکان عالی برای تک تیراندازان است. یک شهرک صنعتی کوچک، اگر بتوان آن را اینگونه نامید: لوله‌ها، جرثقیل‌ها، ساختمان‌های صنعتی – همه چیز برای مبارزات تیمی طراحی شده است.

شهر ZARAVAN

شهر زراوان به سرعت در بین بازیکنان به عنوان مکان مورد علاقه آنها محبوبیت پیدا کرده است. به این دلیل که شبیه به مرکز شهر از نقشه اصلی Verdansk Warzone است. شهر زاراوان که یکی از بزرگترین نقاط دیدنی اورزیکستان است، خانه چندین لوت باکس افسانه ای است و همچنین بهترین شرط شما برای به دست آوردن تعداد کشته های بالا در اوایل بازی است.

از آنجایی که زاراوان در نزدیکی وسط نقشه اورزیکستان قرار دارد، گاز تا مدت ها بعد در بازی به شما نمی رسد. به همین دلیل، در میان برترین مکان های فرود اورزیکستان قرار دارد. و اگر می خواهید Champion’s Quest را بدون دردسر کامل کنید، از سرویس Warzone Nuke ما استفاده کنید.

حومه ZARAVAN

ساده‌ترین راه برای دست‌کم رسیدن به شهر زراوان، و مکانی خوب برای غارت اگر دوست ندارید در نقاط داغ قرار بگیرید.

پایگاه نظامی اورلوف

پایگاه نظامی اورلوف مکانی عالی برای شروع بازی شماست. شما می‌توانید در چند دقیقه اول بازی در پایگاه نظامی اورلوف بارگیری کنید زیرا دارای چهار حافظه پنهان و یک ایستگاه خرید در پایان است.

رقابت زیادی برای این نقاط پنهان وجود نخواهد داشت زیرا بازیکنان کمتری در پایگاه نظامی فرود می‌آیند، بنابراین برای یافتن حافظه‌های پنهان حتی بهتر است.

منطقه بندری

ناحیه بندر دریایی، که در ساحل غربی اورزیکستان واقع شده است، معمولا مکانی آرام برای فرود است. این برای ایمن سازی بارگیری قبل از چرخش به سمت شهر زراوان ایده آل است زیرا ساختمان های زیادی برای غارت و قراردادهای موجود در این نزدیکی وجود دارد. اگرچه ممکن است کمی دور از راه باشد، اما می‌توانید به راحتی از ماشین‌ها و زیپ‌لاین‌ها برای رسیدن سریع به مناطق پرجمعیت‌تر اورزیکستان استفاده کنید.

عمارت شاهین

خانه‌ای خیره‌کننده با دو راه پله، کف‌های مرمر و فضای زیادی برای درگیری‌های نزدیک دورتر از شهر قرار دارد.

شهر قدیمی

نقشه Urzikstan در وارزون موبایل
نقشه Urzikstan در وارزون موبایل

بسیاری از بازیکنان تصمیم می گیرند در شهر قدیمی فرود بیایند، که در صورت زنده ماندن، یک سقوط خطرناک با جوایز بالقوه بزرگ است. با ساختمان های بسیار، Old Town برای بازیکنانی که جنگ های نزدیک را دوست دارند عالی است. صندوق‌های گنج افسانه‌ای متعددی نیز وجود دارد.

شهر پایین

این بخش از نقشه وارزون موبایل چندین جوخه را مشاهده می کند که تلاش می کنند از یک منطقه به منطقه دیگر حرکت کنند، بنابراین اجازه ندهید ظاهر شما را فریب دهد. اگر نیاز به کشتن کسی دارید به اینجا بروید. اگر می خواهید زنده بمانید دور باشید

مزارع حدیقه

پناهگاهی وجود ندارد و نقاط غارتی کمی وجود دارد، بنابراین در ابتدا توصیه نمی‌کنیم که اینجا را رها کنید، و می‌توانید آتش‌سوزی‌های نزدیک یا میان برد را فراموش کنید. یک ماشین یا یک تفنگ تک تیرانداز بهترین دوستان شما در اینجا هستند!

ویژگی های نقشه جدید وارزون موبایل

فراموش نکنید که حداقل گیم پلی اضافی در کنار گیم پلی هسته BR وجود دارد، و هسته تغییرات فوق العاده مهمی را اضافه کرده است که مطمئناً نمی توان آنها را نادیده گرفت.

خطوط پستی

همانطور که از نام آن پیداست، بازیکنان را از طریق زیپ لاین به مکان‌های مختلف روی نقشه وارزون موبایل منتقل می‌کنند. زیپ لاین افقی که اخیراً نصب شده است، بازیکنان را به سرعت حرکت می دهد. از آنجایی که نقاط مورد علاقه (POI) زیادی در نقشه وارزون موبایل پراکنده شده اند، این ویژگی شانس شما را برای زنده ماندن در یک نبرد افزایش می دهد. تعدادی از این زیپ لاین ها به پهپادهای ثابتی متصل می شوند که شناور هستند. با این حال، می توانید از آنها برای کاوش در مناطق جدید نیز استفاده کنید و به لطف ارتفاع به دست آمده به عنوان راه های فرار عمل کنید.

قطار قابل رانندگی

اگر زیپ‌لاین‌های افقی و عمودی برای شما مناسب نیستند، می‌توانید از یکی از بزرگ‌ترین نوآوری‌ها – قطار قابل رانندگی – استفاده کنید. راننده می تواند سرعت و جهت قطار را از روی صندلی راننده انتخاب کند، اما آخرین تیم می تواند ترمز دستی را فشار دهد. و تیم نگهدارنده کابین باید آن را تا انتها به عقب هل دهند تا آزاد شود. اما بازیکنان باید مراقب باشند – اپراتورهای دشمن می توانند قطارها را به همین راحتی کنترل کنند. دشمنان می توانند با باز بودن قسمت عقب وارد شوند و از ترمز دستی برای متوقف کردن آن استفاده کنند. تنها گزینه ای که برای بازیکنان وجود دارد، شرکت در این نوع تعامل است.

نقشه ZARAVAN در وارزون موبایل
نقشه ZARAVAN در وارزون موبایل

وسیله نقلیه کایوت

Coyote یک وسیله نقلیه آفرود زرهی سبک است. توانایی های تهاجمی آن زمانی که تحرک آن با مسلسل نصب شده جفت می شود بسیار افزایش می یابد. با این اضافه شدن به فهرست وسایل نقلیه، بازیکنان Warzone می توانند با اطمینان بیشتری در خیابان های ناهموار و گرد و خاکی Urzikstan سفر کنند.

کایوت علاوه بر اینکه وسیله ای برای حمل و نقل است، به عنوان یک دژ متحرک عمل می کند که بازیکنان می توانند از آنجا حملات خود را انجام دهند یا در صورت لزوم عقب نشینی کنند. وجود این وسیله نقلیه قدرت مانور و قدرت آتش را در بسته ای ایده آل برای محیط های پر تقاضا و متنوع اورزیکستان برجسته می کند.

NIGHT GULAG

به عنوان یک رویداد عمومی، نایت ویژن گولاگ به صورت تصادفی رخ می دهد. پس هم در محیط های معمولی و با نور خوب و هم در تاریکی آماده نبرد باشید. هنگام ورود به نایت ویژن گولاگ، عینک دید در شب در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. برای پیشی گرفتن از حریف خود، باید از آگاهی و موقعیت یابی استفاده کنید.

هنگامی که آنها را شکست دادید، می توانید دوباره وارد Warzone شوید. ممکن است نتوانید بلافاصله حریف خود را ببینید. اما به دلیل بارگیری همچنان به همان زرادخانه سلاح و تجهیزاتی که در گولاگ معمولی وجود دارد دسترسی خواهید داشت.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

نقشه های WARZONE اضافی

حالت بازی Resurgence علاوه بر گیم پلی منحصر به فرد، دو نقشه وارزون موبایل را به بازیکنان داد:

  • جزیره آشیکا – معروف به “جزیره شیر دریا”، جزیره آشیکا بخشی از مجمع الجزایر کوچک در منطقه آسیا و اقیانوسیه است که در مکانی نامعلوم واقع شده است.
  • نقشه Vondel Warzone – انواع خیابان‌ها و کانال‌های شهری باریک، ساختمان‌های بزرگ‌تر برای بررسی کامل (هم در داخل و هم در خارج)، درجه بالایی از عمودی بودن، و استراتژی‌هایی برای خنثی کردن کسانی که از آن سوء استفاده می‌کنند، مانند مسیرهای پارکور و گذرگاه‌های پنهان زیادی را پیش‌بینی کنید. برای کشف.

در این راهنما سعی کردیم تمام ویژگی‌های مهم در نحوه بازی نقشه وارزون موبایل جدید، مکان آن و POI را برجسته کنیم. بنابراین، این تنها چیزی است که باید در مورد نقشه جدید MW3 Warzone Urzikstan بدانید تا بتوانید بر میدان جنگ تسلط داشته باشید.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های Kar98k در وارزون موبایل 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت