آموزش جدید گرفتن اسلحه های رایگان در بازی پابجی موبایل

آموزش جدید گرفتن اسلحه های رایگان در بازی پابجی موبایل 2023

آموزش جدید گرفتن اسلحه های رایگان در بازی پابجی موبایل

بازیکنان همیشه به دنبال راه هایی هستند که از طریق آن بتوانند پوسته اسلحه را رایگان دریافت کنند. پوست اسلحه یکی از اقلام مورد توجه در این زمینه است، برخی از موارد کمیاب با قیمت های نجومی ارائه می شوند. چرا بازیکنان تا این حد خواستار آنها هستند؟ اول از همه، آنها واقعا زیبا هستند. پوسته های تفنگ ظاهر اسلحه شما را زیبا می کند، حال و هوای جدیدی به آنها می بخشد و بازی را با طراوت نگه می دارد. ثانیا، پوست ها حس منحصر به فرد بودن را به ارمغان می آورند. در مسابقه ای که در آن تنها صاحب یک افسانه هستید، احساس می کنید مرکز جهان هستید.

در این مقاله، تمام راه‌ هایی را که پابجی موبایل پوسته‌ های رایگان به بازیکنان خود ارائه می‌دهد، بررسی می‌کنیم. لوازم آرایشی بخش مهمی از پابجی موبایل برای گیمرها هستند، با این حال، ممکن است هزینه زیادی داشته باشند. نگران نباشید، ما برای تازه کردن اسلحه خود به شما کمک می کنیم چگونه پوست اسلحه رایگان پابجی موبایل 2023 را دریافت کنید.

نحوه دریافت تفنگ رایگان پابجی موبایل 2023
نحوه دریافت تفنگ رایگان پابجی موبایل 2023

اکنون بزرگترین عنوان بازی موبایل در هند پابجی موبایل است که ماهانه میلیون ها بازیکن فعال دارد. جنبه های زیادی از بازی وجود دارد که برای گیمرها جذابیت فراوانی دارد. هیچ بازیکنی نمیخواهد از پوسته‌های پیش‌ فرض اسلحه قدیمی در میدان‌ های جنگ پابجی موبایل استفاده کند. شما می توانید پوست اسلحه را از فروشگاه بخرید تا نه تنها ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید، بلکه ظاهر اسلحه خود را نیز تغییر دهید. بنابراین، برای یادگیری نحوه استفاده از پوسته اسلحه رایگان PUBG Mobile 2023 ادامه مطلب را از دست ندهید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

بهترین راه برای دریافت پوسته اسلحه رایگان در پابجی موبایل در رویداد ها شرکت کنید

شرکت در رویدادهای PUBG Mobile بهترین راه برای جمع آوری رایگان در بازی است. توسعه دهندگان بازی به طور منظم رویدادهای جدید را معرفی می کنند و در صورت شرکت در چنین رویدادهایی به بازیکنان با چندین آیتم رایگان مانند پوسته اسلحه، لباس، محبوبیت و موارد دیگر پاداش می دهند. معمولاً از بازیکنان درخواست می شود که اهداف ساده‌ ای را انجام دهند تا پوسته‌های اسلحه رایگان و سایر جوایز را دریافت کنند.

اگر می‌خواهید پوسته‌های اسلحه را در پابجی موبایل داشته باشید، نسخه رایگان Elite Royale Pass یک راه فوق العاده است.

باز خرید کدها

از زمانی که پابجی موبایل راه اندازی شده است، توسعه دهندگان کدهای بی شماری را منتشر کرده اند که بازیکنان می توانند برای دریافت هدایا از آنها استفاده کنند. ما قبلاً مجموعه ای از کدهای فعال PUBG Mobile را در وب سایت خود فهرست کرده ایم. برای کدهای فعال به این مقاله مراجعه کنید: PUBG Mobile Redeem Codes (به روز رسانی 2023) مطمئن شوید که این کد های رایگان را فورا باز خرید کرده و پوسته های اسلحه پابجی موبایل یا همان تفنگ رایگان پابجی موبایل را در حساب خود درخواست کنید.

نحوه دریافت تفنگ رایگان پابجی موبایل 2023

دریافت تفنگ رایگان پابجی موبایل
دریافت تفنگ رایگان پابجی موبایل

قطعا اولین چیزی که وقتی به پوسته‌های تفنگ رایگان پابجی موبایل PUBG Mobile 2023 اشاره می‌کنیم، کدهای Redeem هستند. این ساده ترین و بی دردسر ترین راه برای تهیه لوازم آرایشی اسلحه بدون هیچ هزینه ای است. چندی پیش ویژگی جدیدی به نام “Redemption Center” به پابجی موبایل اضافه شد که به بازیکنان این امکان را می داد تا با تأیید کد ها، جوایز رایگان دریافت کنند. آنها این کد ها را در رسانه های اجتماعی در طول رویدادهای همکاری یا تعطیلات می دهند. برخی تعداد استفاده محدودی دارند، پس بهتر است عجله کنید.

کدهای Redeem راه مهمی برای دریافت لباس های رایگان و سایر پوسته ها هستند. یک بازیکن می‌ تواند از وب‌ سایت رسمی PUBG Mobile Redeem بازدید کند تا کدها را بازخرید کند و مورد را مستقیماً در حساب خود دریافت کند. تنها نکته این است که اکثر آنها کد های زمان محدود یا محدودیت استفاده دارند. بنابراین بازیکنان باید مراقب این کد ها باشند و در زمان مناسب و اسرع وقت از آنها استفاده کنند. هر سال، پابجی موبایل تعداد مشخصی کد باز خرید را در رسانه های اجتماعی خود (عمدتا فیسبوک و توییتر) منتشر می کند.

بنابراین، پیشنهاد می شود که به طور مرتب پست های آنها را دنبال کنید تا شانس دریافت جوایز رایگان داشته باشید. اینها ممکن است حاوی پوسته های کاراکتر رایگان، مواد مصرفی، ارز (BP و UC) و البته پوسته اسلحه باشند.

نحوه استفاده از کد دریافت تفنگ رایگان پابجی موبایل

یادگیری نحوه استفاده از همه تفنگ های مختلف مدتی طول می کشد، اما می توانید با دانستن این نکات ساده، مقدار زیادی از آن را از بین ببرید. در این راهنمای اسلحه PUBG Mobile یک نکته برای هر تفنگ وجود دارد.

از مرکز باز خرید موبایل پابجی دیدن کنید، شناسه بازی خود را وارد کنید (در بالای تصویر نمایه شما قابل مشاهده است) کد زخرید را شماره گیری کرده و گزینه redeem را بزنید، سپس صندوق پستی خود را در پابجی موبایل باز کنید تا جوایز را بررسی کنید. در حال حاضر، تمام کد باز خرید پوست اسلحه رایگان پابجی موبایل 2023 در متن زیر ذکر شده است.

  • JJCZCDZ9U: پوسته AKM رایگان
  • S78FTU2XJ: پوسته رایگان M16A4
  • PGHZDBTFZ95U: یک پوسته رایگان M416 (فقط برای 5000 بازخرید کننده اول)
  • KARZBZYTR: پوسته تک تیرانداز رایگان KAR98k
  • SD14G84FCC: پوست یخچال رایگان AKM
  • PGHZDBTFZ95UBBB: پوسته رایگان M416
  • GPHZDBTFZM24U: پوسته UMP9 رایگان
  • RNUZBZ9QQ: پوست یخچال رایگان M416

نکته مهم

مراقب برنامه پوسته اسلحه رایگان پابجی موبایل باشید که می توانید آن را در فروشگاه Google Play جستجو کنید. ممکن است بیش از 1 میلیون دانلود داشته باشند، اما در واقع این برنامه‌ها برای دسترسی به داده‌ های گوشی شما به اختیار شما نیاز دارند و حتی ممکن است اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرند. بنابراین، هر چقدر هم که وسوسه‌ انگیز به نظر می‌ رسند، هرگز برنامه پوسته اسلحه رایگان PUBG Mobile را اعتبار نکنید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت