آموزش جلوگیری از کمپینگ در هنگام فشار رتبه در فری فایر + 7 ترفند

آموزش جلوگیری از کمپینگ در هنگام فشار رتبه در فری فایر + 7 ترفند

آموزش جلوگیری از کمپینگ در هنگام فشار رتبه در فری فایر + 7 ترفند

کمپینگ منحصر به فردترین استراتژی در Free Fire است. اگرچه اثربخشی آن به عوامل متغیر بستگی دارد، اما زمانی که به درستی انجام شود به خوبی کار می کند. در حالی که اردونشینان از کنترل منطقه لذت می برند، بازیکنانی که در نقشه سرگردان هستند در برابر کمین آسیب پذیر می مانند.

با این حال، آنقدرها هم که به نظر می رسد بد نیست. بازیکنان به راحتی می توانند از اردوگاه ها سبقت بگیرند و حتی در بازی از آنها دوری کنند. با پیروی از چند نکته و ترفند، بازیکنان می توانند همیشه در بالای موقعیت قرار بگیرند.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

با پیروی از این نکات ساده، کمپینگان را در Free Fire جلوگیری کنید

1) از Clu برای پیدا کردن کمپ های مخفی استفاده کنید

Clu یکی از بهترین شخصیت های Free Fire است. توانایی “Tracing Steps” او به او اجازه می دهد تا دشمنان پنهان را پیدا کند. پس از ارتقاء توانایی، مکان دشمن با هم تیمی ها نیز به اشتراک گذاشته می شود.

2) از طریق زمین بلند بچرخید تا در موقعیت نامناسب قرار نگیرید

کمپینگ‌ها اغلب مناطقی را انتخاب می‌کنند که مزیت بالایی دارند. این به آنها اجازه می دهد تا بازیکنان را با شلیک گلوله شناسایی کنند. برای جلوگیری از این امر، چرخش ها باید در زمین های مرتفع انجام شود. این اطمینان حاصل می کند که کمپینگ ها زوایای شلیک خوبی ندارند.

3) هنگام بازی به عنوان یک تیم، در کنار هم بمانید تا ترکیبی فشرده داشته باشید

وقتی به عنوان یک تیم بازی می کنید، مهم است که در کنار هم بمانید. کمپینگ ها معمولا بازیکنان را یکی یکی انتخاب می کنند. این نه تنها بر قابلیت‌های رزمی تیم تأثیر می‌گذارد، بلکه نسبت K/D پایینی را نیز به بازیکنان می‌دهد.

4) ساختمان ها را با نارنجک چک کنید

ساختمان ها مکان های کمپینگ عالی در آتش آزاد هستند. آنها به دلیل مزیت ارتفاع، پوشش غیرقابل تخریب و زوایای عکسبرداری خوبی را ارائه می دهند. هنگام حرکت برای ایمن کردن یکی، بازیکنان باید نارنجک پرتاب کنند تا مطمئن شوند هیچ دشمنی در آنجا پنهان نشده است.

5) هنگام ورود به مناطق با سازه های زیاد، از حرکت در فضای باز خودداری کنید

هنگام ورود به مناطقی مانند پست فرماندهی یا کیپ تاون، بازیکنان باید از حرکت در فضای باز خودداری کنند. کمپینگ‌ها ممکن است در ساختمان‌ها پنهان شده باشند و به راحتی می‌توانند امتیاز حذف کنند.

6) از وسایل نقلیه برای پیمودن مسافت های طولانی استفاده کنید

هنگامی که مجبور هستید مسافت های طولانی را در Free Fire طی کنید، بازیکنان همیشه باید از وسیله نقلیه استفاده کنند. سفر با پای پیاده بهترین ایده نیست زیرا کمپینگ ها می توانند به راحتی کمین کنند و حذف شوند.

7) روی دیوارهای تاریک و نارنجک های دودزا ذخیره کنید

دیوارهای Gloo و نارنجک های دودزا یک لطف نجات دهنده در Free Fire هستند. در صورت حمله توسط افراد کمپینگ، بازیکنان می توانند از این آیتم های مفید برای فرار به راحتی استفاده کنند. دود می تواند برای شکستن خط دید و دیوارهای تاریک برای پوشش اضافی استفاده شود.

ترفندهای حرفه ای کمپینگ در فری فایر چیست؟

 1. شناسایی نقطه امن (Safe Zone)
 2. پیداکردن یک لوکیشن امن در Safe Zone
 3. منتظر ماندن در نقطه امن برای پیداکردن دشمن
 4. داشتن یک ست کامل از زره، کلاه ایمنی و سلاح‌هایی برای جنگ‌های برد کوتاه و برد بلند
 5. دارابودن یک ترکیب AR دوبرابر
 6. استفاده از یکM1887/ MP40 به همراه یک AR/ SR

این اقدامات سبب افزایش شانس بقای شما در بازی فری فایر است.

حقایق کمپینگ فری فایر که باید بدانید!

حقایق کمپینگ فری فایر
حقایق کمپینگ فری فایر

یکی از راه های جالب برای برنده شدن در بازی، کمپ زدن در یک منطقه خاص بدون نیاز به نبرد دائمی است. بله، دوست داشته باشید یا نه، این یکی از راه های برنده شدن در Free Fire است. در اینجا برخی از حقایق کمپینگ در Free Fire وجود دارد که باید بدانید!

انجام بازی های ویدیویی می تواند یکی از بهترین کارهایی باشد که در حال حاضر برای گذراندن اوقات فراغت خود می توانید انجام دهید. گزینه های بازی زیادی وجود دارد که می توانید در اندروید انتخاب کنید. اگر به دنبال چالش های بیشتری هستید، می توانید از این به بعد بازی Free Fire را امتحان کنید.

در Free Fire حالت های بازی زیادی وجود دارد که می توانید آنها را بازی کنید. با آیتم های زیادی که می توانید در Free Fire استفاده کنید، گیم پلی بازی خسته کننده نخواهد بود. همچنین با گزینه‌های شخصیت و سلاح‌ها، بازیکنان چیزهای جدید زیادی در بازی خواهند داشت. به خصوص اگر Garena به به روز رسانی بازی ادامه دهد.

یکی از راه های جالب برای برنده شدن در بازی، کمپ زدن در یک منطقه خاص بدون نیاز به نبرد دائمی است. بله، دوست داشته باشید یا نه، این یکی از راه های برنده شدن در Free Fire است. در اینجا برخی از حقایق کمپینگ در Free Fire وجود دارد که باید بدانید!

 • همیشه از یک بارگیری هوا استفاده کنید

همانطور که می دانیم، لود آوت در این بازی برای بقای بازیکنان بسیار مهم است. بازیکنانی که دوست دارند کمپ بزنند معمولاً وسایل بسیار خوبی در کوله پشتی خود دارند. در حالی که مخفی می شوید و با کسی مبارزه نمی کنید، می تواند به پر کردن زمان خنک شدن از بارگیری در آینده کمک کند. هنگامی که می توان از آن استفاده کرد، بازیکنان می توانند برای ایردراپ تماس بگیرند و آیتم های ویژه ای را به دست آورند. اما مراقب باشید زیرا ایردراپ توسط دشمنان قابل مشاهده است.

 • زمین در یک زمین بالاتر

مکان هایی وجود دارد که برای بازیکنانی که دوست دارند در Free Fire کمپ کنند، مناسب است. برای بازیکنانی که دوست دارند کمپ بزنند، بهتر است در یک زمین بلندتر فرود بیایند. با این حال، فرود آمدن در مکانی مانند این می تواند خطرناک باشد زیرا منطقه امن به حرکت خود ادامه می دهد و در نهایت باید به هر حال حرکت کنید.

 • از فورد به عنوان شخصیت خود استفاده کنید

اگرچه این شخصیت بی فایده در نظر گرفته می شود، فورد معمولا توسط بازیکنانی که دوست دارند در Free Fire کمپ کنند استفاده می شود. مهارت شخصیت فورد برای این نوع بازی بسیار مهم است. مهارت او به بازیکنی که از این شخصیت استفاده می کند قادر می سازد آسیب کمتری را در خارج از منطقه امن متحمل شود.

 • مراقب پهپاد باشید

بازیکنان کمپینگ همیشه راهی پیدا می کنند که توسط دشمن شناسایی نشوند. اما بازیکنان باید از پهپاد موجود در فری فایر آگاه باشند که می تواند موقعیت مکانی شما را در معرض دید دشمن قرار دهد. پهپاد دارای یک منطقه است که بازیکنان زیر آن را در معرض دید قرار می دهد، بنابراین مراقب پهپادهای ورودی باشید!

 • شما می توانید بدون کشتن پیروز شوید

بازیکنانی که دوست دارند کمپ بزنند، تمایل دارند تا پایان منطقه پنهان شوند. اگر تا پایان بازی در یک منطقه امن باشید و همچنان مخفی شوید، ممکن است یک موقعیت خطرناک باشد. با این حال، اگر در یک ساختمان بلند هستید و همچنین در آخرین منطقه امن ممکن قرار دارید، پس بازیکنی واقعا خوش شانس هستید. در حالی که شما با خیال راحت در آن ساختمان بلند پنهان شده اید، دشمن به سختی به دنبال شما خواهد بود.

 • زمین در گوشه نقشه

به غیر از زمین در یک ساختمان بلند، کمپینگ ها دوست دارند در گوشه نقشه فرود بیایند. این کار برای جلوگیری از نبرد مستقیم هنگام فرود بازیکنان انجام می شود.

 • مهارت شما رشد نخواهد کرد

اگر اینگونه به بازی ادامه دهید، مهارت مبارزه شما بهتر نخواهد شد. سعی کنید همیشه اینطور بازی نکنید. به خصوص در رتبه الماس یا قهرمان. در آن رده‌ها، کمپینگ به این آسانی نخواهد بود، زیرا دشمن در یافتن شما بسیار بهتر خواهد بود.

 • خارج از منطقه نمرد

مردن در خارج از منطقه می تواند یکی از مضحک ترین راه ها برای مردن در آتش آزاد باشد. اگر در گوشه نقشه فرود آمدید، مطمئن شوید که بسته دارویی کافی برای بهبودی خود دارید، زیرا بیشتر اوقات خارج از منطقه خواهید بود.

 • از یک وسیله نقلیه استفاده کنید

در صورتی که منطقه حرکت کند و شما نیز نیاز به حرکت داشته باشید، اگر وسیله نقلیه ای برای رانندگی در اطراف خود داشته باشید، بسیار بهتر خواهد بود. استفاده از وسیله نقلیه می تواند شما را سریعتر از سایرین به منطقه برساند. و زمان بیشتری برای یافتن مکانی برای مخفی شدن و کمپ خواهید داشت.

 • مفید برای یک تیم

کمپینگ همچنین می تواند برای یک تیم مفید باشد. چون کمپینگ ها هم می توانند پیشاهنگ تیم باشند. همانطور که او موقعیت دشمن را پیدا می کند و به انجام overwatch در بازی ادامه می دهد تا به هم تیمی خود کمک کند.

بهترین ترفند در فری فایر چیست؟

هنگامی که هوا گرم است شلیک کنید: بازیکنان هنگام حمله به دشمن در بازی باید متوجه قرمز شدن مناظر خود برای لحظه ای کوتاه شوند. این مناظر قرمز رنگ نشانه مستقیمی برای گرفتن شلیک است زیرا دشمن در خط آتش شما قرار دارد. بنابراین، در جهتی که با دید قرمز نشان داده شده است، شلیک کنید.

همینطور بخوانید:

ترفند های فری فایر جدید ۲۰۲۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت