حالت جدید Zombie Uprising در  PUBG Mobile 3.3 و Metro Royale

حالت جدید Zombie Uprising در PUBG Mobile 3.3

حالت جدید Zombie Uprising در PUBG Mobile 3.3 و Metro Royale

PUBG Mobile 3.3 فصل 21 کاملاً جدید Metro Royale را با حالت Zombie Uprising، جدیدترین سلاح‌ها، به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر آورده است. PUBG Mobile 3.3 Metro Royale Chapter 21 در 12 جولای 2024 آغاز می شود. PUBG Mobile Metro Royale Chapter 21 حالت کاملاً جدید Zombie Uprising را به همراه خواهد داشت.

به‌روزرسانی PUBG Mobile 3.3 بالاخره با یک رویداد/حالت کاملاً جدید با موضوع Ocean Odyssey و بسیاری از موارد اضافه دیگر آمد. انتشار آخرین پچ همچنین نشان دهنده ورود فصل کاملاً جدید Metro Royale است که حالتی با مضمون زامبی، پشتیبانی از کارت اتاق، دشمنان، سلاح‌ها، آیتم‌ها و سایر به‌روزرسانی‌های گیم‌پلی را به همراه دارد.
در بخش بعدی، خوانندگان می توانند در مورد حالت Zombie Uprising در Metro Royale Chapter 21 و سایر به روز رسانی های گیم پلی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

Zombie Uprising در  PUBG Mobile 3.3
Zombie Uprising در  PUBG Mobile 3.3

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

حالت جدید Zombie Uprising در  PUBG Mobile 3.3 درباره چیست؟

حالت کاملاً جدید Zombies Uprising با PUBG Mobile Metro Royale Chapter 21 وارد شده است، جایی که بازیکنان باید با انبوهی از هیولاها مبارزه کنند، تدارکات را جمع آوری کنند و تخلیه کنند. زامبی‌ها در سراسر نقشه بندرگاه مه‌آلود پخش شده‌اند، در حالی که در چند مکان خاص، رئیس‌های زامبی با قدرت مرگ‌بارتری نیز دیده می‌شوند.

بنابراین، فرد باید در طول مسابقه هوشیار بماند تا از خود در برابر رئیس‌های زامبی و دشمنان با استفاده از سلاح‌ها و آیتم‌های جدید دفاع کند. جدا از نبردهای زامبی ها، بازیکنان همچنین شاهد تغییرات زمان روز (روز، غروب و شب) با مکانیک های جدید آب و هوا خواهند بود که به شدت حالت می افزاید.

PUBG Mobile Metro Royale Chapter 21 – زامبی ها، دشمنان، سلاح ها و آیتم های جدید

حالت Zombie Uprising دارای دسته های متعددی از باس ها و دشمنان است که تهدیدات مختلفی را به همراه دارند. رئیس‌های زامبی در مکان‌های خاصی تخم‌گذاری می‌کنند، روی نقشه مشخص می‌شوند و مجموعه جدیدی از چالش‌های جنگی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورند. در اینجا رئیس‌های زامبی‌هایی هستند که بازیکنان در بازی Zombie Uprising با آنها روبرو خواهند شد:

  • جهش یافته ها – آنها در نیروگاه پنهان می شوند و با چماق به بازیکنان حمله می کنند.
  • Painmen – این نوع زامبی ها در مدرسه ظاهر می شوند و می توانند تبدیل به رئیس های سختی برای شکست شوند. آنها می توانند از فاصله نزدیک (با مشت) و همچنین حملات دوربرد انجام دهند و همچنین می توانند گروه هایی از زامبی ها را احضار کنند.
  • Variant-F – مرگبارترین رئیس زامبی ها، Variant-F، را می توانید در Mine Warehouse (منطقه رادیواکتیو) پیدا کنید. آنها با بمب های آتشین به بازیکنان حمله می کنند که دفاع در برابر آنها کمی سخت تر است.

جدا از مکان های خاص، باس ها نیز از طریق کانتینرهای ویژه در سراسر نقشه ظاهر می شوند. در طول نقشه، تعداد بیشتری از این کانتینرها از آسمان سقوط می کنند و کار را برای بازیکنان سخت می کنند. تهدید با پیشرفت مسابقه افزایش می یابد و خطر در طول شب به بالاترین حد خود می رسد.

همراه با دشمنان زامبی در سرتاسر شهر، بازیکنان جعبه های تدارکات ویژه ای را می بینند. این جعبه‌ها پس از باز شدن، غنیمت می‌سازند، اما زامبی‌ها را نیز به محل جذب می‌کنند. PUBG Mobile Metro Royale Chapter 21 علاوه بر دشمنان، سلاح‌ها و آیتم‌های جدیدی را نیز به ارمغان آورده است که شامل موارد زیر می‌شود:

حالت جدید Zombie Uprising در  PUBG Mobile 3.3
حالت جدید Zombie Uprising در  PUBG Mobile 3.3
  1. Flamethrower – به بازیکنان اجازه می دهد تا به دشمنان زامبی آسیب آتش بزنند.
  2. M134 – یک مسلسل جدید، ایده آل برای مقابله با انبوهی از زامبی ها.
  3. سرم Stealth – در دسترس از طریق Blackmarket، سرم Stealth به بازیکنان این امکان را می دهد که به طور موقت توسط زامبی ها غیرقابل شناسایی شوند.
  4. نارنجک فریبنده – بازیکنان می توانند نارنجک های فریبنده را پرتاب کنند تا زامبی ها را از خود دور کنند. آنها می توانند نارنجک را در جهت خاصی پرتاب کنند تا دشمنان را فریب دهند.
  5. ویژگی‌های ویژه – در فصل 21 مترو رویال، بازیکنان می‌توانند از سیستم ویژگی‌های ویژه و ویژگی‌های ویژه پاداش برای اصلاح تجهیزات خود و ارتقای توانایی‌های رزمی استفاده کنند. شماتیک های مختلفی در Zombies Uprising قابل دسترسی هستند که می توانند در ایستگاه های کاری برای اصلاح استفاده شوند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

چندین به روز رسانی سیستم و گیم پلی دیگر وجود دارد که بازیکنان می توانند پس از نصب نسخه PUBG Mobile 3.3 به آنها دسترسی داشته باشند. برای افراد ناآشنا، Metro Royale Chapter 21 در تاریخ 12 ژوئیه 2024 در PUBG Mobile آنلاین خواهد شد و تا 9 سپتامبر در دسترس خواهد بود. بنابراین، بازیکنان می توانند برای بررسی محتوای جدید Metro Royale وارد PUBG Mobile شوند، در حالی که فصل 21 آنلاین است.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار به‌روزرسانی پابجی موبایل نسخه ۳.۳

لیست تغییرات آپدیت ۳.۵ پابحی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت