لیست تغییرات آپدیت 3.5 پابحی موبایل

لیست تغییرات آپدیت 3.5 پابحی موبایل

آپدیت 3.5 پابحی موبایل تم فروزن را با تجربه ای جشن به ارمغان می آورد

Level Infinite ناشر PUBGM اطلاعات به‌روزرسانی‌های آتی بازی از جمله آپدیت 3.5 پابحی موبایل را به اشتراک گذاشت.
PUBG MOBILE در طی جلسه‌ای در Gamescom LATAM 2024 از تعداد زیادی به‌روزرسانی هیجان‌انگیز برای بازیکنان سراسر جهان رونمایی کرد. فرناندو مازا، رئیس بخش عملیات برزیل در Level Infinite در این رویداد، سلاح‌های جدید، بهبودهای گیم‌پلی و جزئیات انحصاری نسخه‌های آینده را فاش کرد. به زودی. آپدیت 3.5 پابحی موبایل قرار است تم فروزن را در بازی بیاورد. اطلاعات دقیق در مورد تغییرات آتی را در زیر بررسی کنید:

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

آپدیت 3.5 پابحی موبایل برای آوردن تم منجمد

در گیم‌پلی کلاسیک، PUBGM مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های جدید مانند بهینه‌سازی سلاح‌ها و وسایل نقلیه و بهبودهایی را برای ارتقای بیشتر تجربیات بازیکن اعلام کرد. بازیکنان اکنون می‌توانند در حین رانندگی بهبود یابند و فرصت‌های استراتژی و تاکتیکی بیشتری را در حین حرکت فراهم می‌کنند. PUBG MOBILE همچنین اولین سلاح دوگانه خود را در نیمه آخر سال 2024 معرفی خواهد کرد و لایه دیگری از استراتژی و هیجان را به گیم پلی اضافه می کند.

در طول جلسه، PUBG MOBILE همچنین نگاهی اجمالی به به‌روزرسانی‌های نسخه آینده ارائه کرد. در اواخر سال جاری، به‌روزرسانی نسخه 3.4 قرار است مفهومی از گرگ در برابر خون‌آشام را معرفی کند که دارای مکانیزم جدید گیم‌پلی، مهارت تبدیل گرگینه/خون‌آشام است. بازیکنان می‌توانند قلعه‌های گوتیک و مناطق با موضوع قبیله گرگینه را کاوش کنند، به علاوه معرفی یک کوه جدید، اسب جنگی را تجربه کنند.

پس از این آپدیت 3.5 پابحی موبایل، میدان‌های نبرد بار دیگر با تم «یخ‌زده» خنک می‌شوند و تجربه‌ای هیجان‌انگیز و جشن را برای بازیکنان سراسر جهان به ارمغان می‌آورند.
بازیکنان اکنون می‌توانند از نشانه‌های Shop به‌دست‌آمده در بازی برای خرید کلیدی استفاده کنند تا فروشگاه موبایل را در اطراف نقشه‌های Erangel، Miramar، Livik و Sanhok بخرند، و از پتانسیل تبدیل شدن به یک وسیله نقلیه فروشگاهی واقعی موبایل استقبال کنند. بازیکنان اکنون می توانند بار دیگر با Son Goku، Vegeta و “Super Forms” آنها در دنیای PUBG MOBILE روبرو شوند و توانایی خارق العاده ای برای POWER UP را تجربه کنند.

PUBG MOBILE در GAMESCOM LATAM 2024 به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز آینده را برای نسخه‌های 3.4 و 3.5 رونمایی می‌کند.

آپدیت 3.5 پابحی موبایل
آپدیت 3.5 پابحی موبایل

در این رویداد اعلام شد، اطلاعیه‌هایی درباره آینده PUBG MOBILE شامل موارد زیر است:

  • تم های یخ زده نسخه 3.4 Werewolf Vs Vampire و نسخه 3.5 Frozen به زودی برای PUBG MOBILE عرضه می شوند
    اولین سلاح دوگانه PUBG MOBILE در ماه های آینده وارد میدان های نبرد می شود
  • به‌روزرسانی‌های گیم‌پلی کلاسیک برای بهبود تجربه PUBG MOBILE و افزایش فرصت‌های تاکتیکی و استراتژیک بازیکنان
  • مکان باز جهانی PUBG MOBILE برای سال 2025 به عنوان ازبکستان فاش شد

لندن – 1 ژوئیه 2024 – PUBG MOBILE، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی جهان، در طی جلسه‌ای در gamescom latam 2024، نسخه آمریکای لاتین بزرگترین رویداد بازی جهان، از مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز برای بازیکنان سراسر جهان رونمایی کرد. فرناندو مازا، رئیس عملیات برزیل در Level Infinite و جیمز یانگ، مدیر ارشد مرکز جهانی ورزش در Level Infinite، Tencent Games در این رویداد صحبت کردند، سلاح‌های جدید، بهبودهای گیم پلی، اطلاعیه‌های ورزش‌های الکترونیکی به‌علاوه جزئیات انحصاری نسخه‌های آتی که به‌زودی عرضه می‌شوند را فاش کردند. به PUBG MOBILE.

از زمان عرضه در سال 2018، PUBG MOBILE هر ساله به رشد خود ادامه داده است و خود را به عنوان یک رهبر در جامعه بازی و ورزش های الکترونیکی تثبیت کرده است، به طور مداوم در گیم پلی نوآوری می کند و به بازیکنان محتوای جدید و متنوع ارائه می دهد. PUBG MOBILE که اکنون در بیش از 200 کشور و منطقه منتشر شده است، با بیش از 50 میلیون کاربر فعال روزانه، از 1 میلیارد بارگیری در سراسر جهان فراتر رفته است.

در گیم‌پلی کلاسیک، PUBG MOBILE مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های جدید مانند بهینه‌سازی سلاح‌ها و وسایل نقلیه و بهبودهایی را برای ارتقای بیشتر تجربیات بازیکن اعلام کرد. بازیکنان اکنون می‌توانند در حین رانندگی بهبود یابند و فرصت‌های استراتژی و تاکتیکی بیشتری را در حین حرکت فراهم می‌کنند. PUBG MOBILE همچنین اولین سلاح دوگانه خود را در نیمه آخر سال 2024 معرفی خواهد کرد و لایه دیگری از استراتژی و هیجان را به گیم پلی اضافه می کند.

بازیکنان اکنون می‌توانند از نشانه‌های Shop به‌دست‌آمده در بازی برای خرید کلیدی استفاده کنند تا فروشگاه موبایل را در اطراف نقشه‌های Erangel، Miramar، Livik و Sanhok بخرند، و از پتانسیل تبدیل شدن به یک وسیله نقلیه فروشگاهی واقعی موبایل استقبال کنند.

علاوه بر این، مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید بهینه‌سازی سلاح، از جمله اثر نفوذ گلوله برای تفنگ‌های تک تیرانداز با پیچ و یک P90 اصلاح‌شده، اکنون در بازی برای بازیکنان PUBG MOBILE در دسترس هستند تا از آن لذت ببرند. در بازی Classic Battle Royale، Erangel همچنین شاهد به‌روزرسانی‌ها و تنظیماتی از جمله مکانیسم انتقال جدید و کاوش‌های بیشتر در گیم‌پلی صحنه خواهد بود، زیرا PUBG MOBILE به غنی‌سازی و بهبود تجربه اولیه بازی برای بازیکنان ادامه می‌دهد.

بازیکنان اکنون می توانند بار دیگر با Son Goku، Vegeta و “Super Forms” آنها در دنیای PUBG MOBILE روبرو شوند و توانایی فوق العاده ای در POWER UP را تجربه کنند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

بروز رسانی نسخه‌های 3.4 و 3.5 پابجی موبایل
بروز رسانی نسخه‌های 3.4 و 3.5 پابجی موبایل

در طول جلسه، PUBG MOBILE همچنین نگاهی اجمالی به به‌روزرسانی‌های نسخه آینده ارائه کرد. در اواخر سال جاری، به‌روزرسانی نسخه 3.4 قرار است مفهومی از گرگ در برابر خون‌آشام را معرفی کند که دارای مکانیزم جدید گیم‌پلی، مهارت تبدیل گرگینه/خون‌آشام است. بازیکنان می‌توانند قلعه‌های گوتیک و مناطق با موضوع قبیله گرگینه را کاوش کنند، به علاوه معرفی یک کوه جدید، اسب جنگی را تجربه کنند. پس از این به‌روزرسانی نسخه 3.5، میدان‌های نبرد بار دیگر با تم «یخ‌زده» خنک می‌شوند و تجربه‌ای هیجان‌انگیز و جشن را برای بازیکنان سراسر جهان به ارمغان می‌آورند.

جیمز همچنین با این خبر که PUBG MOBILE Global Open (PMGO) در سال 2025 باز می گردد و به ازبکستان می رود، خبرهای هیجان انگیزی را برای اکوسیستم PUBG MOBILE Esports فاش کرد. این به دنبال اولین بازی بسیار موفق PMGO در سائوپائولو، برزیل در آوریل امسال است که Reject را برای کسب عنوان قهرمانی و سهم شیر از جایزه 500,000 دلاری، تاریخ ساز کرد. منتظر هیجانات جام جهانی PUBG MOBILE (PMWC) از 19 تا 28 جولای باشید!

همچنین اخیراً اعلام شده است که PUBG MOBILE Esports در جوایز Esports که در ماه آگوست در ریاض با مشارکت جام جهانی Esports برگزار می‌شود، نامزد «بازی ورزشی سال» و «بهترین بازی ورزشی موبایل سال» شده است. طرفداران می توانند با رای دادن در https://esportsawards.com/vote/ از PUBG MOBILE حمایت کنند.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار به‌روزرسانی پابجی موبایل نسخه ۳.۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت