راهنمای PUBG Mobile FAMAS

راهنمای PUBG Mobile FAMAS + بهترین پیوست‌ها 2023

راهنمای PUBG Mobile FAMAS + بهترین پیوست‌ها

این مقاله در مورد  Famas در آخرین نسخه PUBG Mobile 1,2 اطلاع رسانی می کند. اگر از طرفداران این بازی هستید تا پایان مقاله راهنمای PUBG Mobile FAMAS همراه ما باشید.
بازی Players Unknown Battle Ground Mobile دارای مجموعه گسترده ای از سلاح ها است که بازیکنان می توانند در میدان نبرد از آنها استفاده کنند و توسعه دهندگان بازی اغلب سلاح های جدیدی را با هر پچ اضافه می کنند.

به‌روزرسانی بعدی PUBG Mobile (1.2 Runic Power Mode) اخیراً راه‌اندازی شده است که مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدیدی را که انتظار می‌رود در بازی ظاهر شوند، از جمله سلاح انقلابی Assault Rifle – Famas را افشا می‌کند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی در ایران

تفنگ تهاجمی فاماس در موبایل PUBG

Famas در PUBG
معرفی Famas در PUBG

این سلاح گرم پیچیده فقط در اولین نقشه انحصاری بازی موبایل یعنی Livik نشان داده شده است. هدف این تفنگ تهاجمی تسریع، شکست حتی SMGها در نزدیکی است. به‌علاوه، دوپایه‌ای که به‌عنوان بسته‌ای با آن عرضه می‌شود، آن را به سلاحی عالی برای رها کردن وحشت در مناطق بالاتر زمینی نیز تبدیل می‌کند.

يبهترین مکان برای یافتن Famas در PUBG

بسته به نوع مسابقه ای که قصد انجام آن را دارید متفاوت است. تا آنجا که به تجربه شخصی من مربوط می شود، این جایی است که به احتمال زیاد Famas را در Livik و همچنین تمام نقاط تخم ریزی را مشاهده خواهید کرد.

 • میدشتاین Midstein

این شهر پر سکنه در مرکز نقشه معمولاً شاهد است که 10 تا 15 درصد از ساکنان مسابقه برای یک دلیل کاملاً خوب مستقیماً به آن می روند. اگر می خواهید فرصتی برای گلزنی به این تفنگ قدرتمند جدید داشته باشید، سوار شوید. هنگامی که این سلاح را به دست آوردید، در نهایت هدف خوبی برای استفاده از آن پیدا خواهید کرد.

برای هر کسی که ترجیح می‌دهد مستقیماً به مبارزه برود، سایت Midstein به عنوان Famas مطمئناً لذت بخش است.

 • بلومستر Blomster

زمین اینجاست، و شما نه یک بلکه چند فاما را به دست خواهید آورد. دسترسی فوری به تفنگ در اینجا مستقیماً نشان می دهد که شما خود را در آرامش نسبی آماده می کنید. اگر می‌خواهید قبل از رسیدن به جهان خود را آماده کنید، مقصد خوبی وجود ندارد. Blomster مکان ایده آلی برای رفتن است اگر برای یک جنگ فوری آماده نیستید.

بهترین پیوست های Famas در PUBG

راهنمای PUBG Mobile FAMAS
راهنمای PUBG Mobile FAMAS
 1. مجله
 2. ماگ Quickdraw توسعه یافته (AR)
 3. ماگ توسعه یافته (AR)

فاماس نمی تواند تعداد زیادی گلوله را به تنهایی حمل کند. به اندازه کافی قوی است که به بسیاری از افراد تکیه نمی کند، اما در دسترس بودن آنی بسیاری برای صرفه جویی در یک جنگ وحشتناک تأثیر بزرگی دارد.

 1. منظره
 2. Canted Sight + 2x Scope
 3. 2x دامنه
 4. نقطه قرمز

علاوه بر آتش و کنترل عالی آن، دلیل دیگری که باید از آن استفاده کنید سفارشی سازی است که اجازه می دهد. مکان یابی مناظر کثیف در لیویک چندان دشوار نیست، و افزودن آنها بر روی یک تفنگ جدید در کنار یک دوربین 2x یا 3x یک جنبه ضروری از قوی ترین بارگیری است. در نبردهای نزدیک می درخشد، اما مانند بسیاری از تفنگ های دیگر، استفاده از آن برای برد متوسط ​​نیز خوب عمل می کند. پوشش ارائه شده توسط محدوده 4x فراتر از حباب راحتی آن نیست، اما ترکیبی از اپتیک های نزدیک و میان برد به خوبی در مجاورت کوتاه تر خانه Livik آن قرار می گیرد.

 1. پوزه
 2. سرکوب کننده
 3. Flash Hider
 4. جبران کننده

در واقع، این یک موقعیت است. اگر از صدا خفه کن استفاده می کنید، ضربه زدن به دشمنان از راه دور با پشتیبانی یک دید تلسکوپی آسان تر خواهد بود، به نقطه قرمز یا دید آهنی نزدیک تر می روید و سپس مخفیانه از پشت نقطه دشمن عبور می کنید تا همه آنها را بدون قرار گرفتن به زمین بیاندازید. گرفتار شده یا نیاز به بارگیری مجدد دارد.

اگر شما ترجیحی برای کاهش فلاش پوزه، جبران پس زدگی و کاهش نویز دارید، اساساً مطلوب ترین رویکرد را برای شما به ارمغان می آورد. در مورد خودم، احساس می‌کنم که یک سرکوب‌کننده سر و صدا حرکتی ایده‌آل در آینده است. با توجه به مخرب بودن تفنگ در فاصله نزدیک، پتانسیل آن برای مقاومت در برابر SMGهای مناسب را نباید نادیده گرفت.

فاماس فقط از مهمات 5.56 میلی متری پشتیبانی می کند و می توان آن را با 25 گلوله بارگیری کرد. این اسلحه همچنین بهترین میزان شلیک را در بین سایر تفنگ های بازی دارد.

راهنمای PUBG Mobile FAMAS به پایان رسید. امیدواریم که برای شما مفید واقع شود و برای دریافت راهنماهای بیشتر، اخبار و آخرین به‌روزرسانی‌ها در مورد بازی، به سایت ما بازگردید.

همچنین بخوانید:

نحوه پیدا کردن و استفاده از توپ های تار عنکبوتی در PUBG

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت