راهنمای مسابقات تیمی در Erangel پابجی موبایل 2024

راهنمای مسابقات تیمی در Erangel پابجی موبایل 2024

راهنمای مسابقات تیمی در Erangel پابجی موبایل 2024 – ترفندهای برنده شدن در نقشه Erangel

Erangel، یکی از شناخته شده ترین نقشه های PUBG Mobile، ترکیبی ایده آل از موانع و زمین را برای نبردهای تیمی ارائه می دهد. برای برنده شدن در مسابقات تیم روی نقشه ارانجل، یک بازیکن باید توانایی فردی استثنایی، کار گروهی برجسته و مهارت های تصمیم گیری قوی داشته باشد. چه یک بازیکن باتجربه باشید که به دنبال پیشرفت هستید یا یک مبتدی که تلاش می‌کند چیزهایی را انتخاب کند، این راهنما مهارت‌هایی را که برای موفقیت در یکی از محبوب‌ترین نقشه‌های PUBG Mobile نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد. با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در مورد راهنمای مسابقات تیمی در Erangel پابجی موبایل 2024 اطلاعات مفیدی کسب کنید.

این مقاله مهارت‌هایی را که برای موفقیت در یکی از محبوب‌ترین نقشه‌های PUBG Mobile نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد، صرف نظر از اینکه بازیکنی باتجربه هستید که سعی می‌کنید در بازی بهتر شوید یا مبتدی که تلاش می‌کند چیزها را انتخاب کند. پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

ترفندهای برنده شدن در نقشه Erangel در PUBG Mobile

ترفندهای برنده شدن در نقشه Erangel پابجی موبایل
ترفندهای برنده شدن در نقشه Erangel پابجی موبایل
  • 1) استراتژی فرود

در PUBG Mobile، تاکتیک فرود تیم شما ممکن است بر نحوه اجرای بازی به طور کلی تأثیر بگذارد. بسیار مهم است که مکان فرود را انتخاب کنید که مبارزات اولیه بازی را کاهش دهد و در عین حال توزیع عادلانه لوت را فراهم کند.

مناطق فرود محبوب مانند مدرسه، پوچینکی و ژئورگوپل ممکن است شلوغ شوند. مکان های کمتر استفاده شده ای مانند Novorepnoye، Mylta Power، و Sosnovka Military Base را در نظر بگیرید. برای کاهش اختلال یا تقسیم غارت، با خدمه خود صحبت کنید و مکان فرود را انتخاب کنید که همه بتوانند در مورد آن توافق داشته باشند. یک نقطه فرود را انتخاب کنید که تیم شما ممکن است برای به حداقل رساندن مزاحمت یا غارت تقسیم شود.

  • 2) غارت و بارگیری

در PUBG Mobile، لودهای خود را مرتب کنید و عاقلانه لوت کنید. Erangel دارای مجموعه وسیعی از تجهیزات، ملحقات و تسلیحات است. مونتاژ زرادخانه قابل توجهی از سلاح ها، از جمله تفنگ های تهاجمی، تک تیرانداز یا تیرانداز تعیین شده (DMR) را در اولویت قرار دهید. جبران‌کننده‌ها، مناظر، و ژورنال‌های توسعه‌یافته چند نمونه از لوازم جانبی ضروری برای افزایش عملکرد اسلحه‌های شما هستند.

علاوه بر این، برای به دست آوردن یک مزیت تاکتیکی، کالاهای کاربردی مانند دود و مواد منفجره را نادیده نگیرید. اطمینان حاصل کنید که وسایل اضافی را بین رفقای خود توزیع می کنید تا همه به درستی تجهیز شوند.

  • 3) آگاهی و موقعیت یابی نقشه

بسیار مهم است که به پویایی و موقعیت نقشه در Erangel توجه داشته باشید. مراقب کاهش منطقه امن باشید و فعالانه خود را در آنجا قرار دهید.

از لبه فاصله بگیرید تا در ناحیه آبی گیر نکنید. پس از اینکه وارد منطقه امن شدید، در سازه ها یا مناطقی که پوشش طبیعی دارند، موقعیت های دفاعی بگیرید تا دشمنان به راحتی به شما حمله کنند.

راهنمای برنده شدن در نقشه Erangel در PUBG Mobile
راهنمای برنده شدن در نقشه Erangel در PUBG Mobile
  • 4) ارتباط و کار گروهی

کار تیمی و ارتباطات عالی پایه های یک تیم موفق است. برای تعامل با هم تیمی های خود، دستورالعمل های چت صوتی یا چت سریع را دنبال کنید. مکان حریفان خود را مشخص کنید، غنایم را به اشتراک بگذارید و یک استراتژی طراحی کنید. برای به حداکثر رساندن کارایی، وظایفی مانند شفا دهنده یا تک تیرانداز را به اعضای تیم خود اختصاص دهید.

همچنین مهم است که استراتژی های خود را با توجه به متای نوسان PUBG Mobile تنظیم کنید. همکاری و ارتباط در هنگام برگزاری یک ترکیب یا فشار دادن به تیم حریف ضروری است.

  • 5) استراتژی اواخر بازی

تاکتیک های شما باید با نزدیک شدن به پایان بازی تغییر کند. با تماشای فید kill، تخمین‌های دقیقی درباره بازیکنان باقی‌مانده، موقعیت‌های آنها و سلاح‌هایی که حمل می‌کنند انجام دهید. مزیت بالا و هرگونه برخورد احتمالی شخص ثالث در مناطق نهایی Erangel را در نظر بگیرید.

استفاده از نارنجک های دودزا برای جذب مهاجمان با ارائه سرپناه و صدا می تواند یک رویکرد بسیار موثر باشد. بهبود و احیا را در اولویت کل تیم خود قرار دهید تا از اوج عملکرد در موقعیت‌های آخر بازی اطمینان حاصل کنید.

برای به دست آوردن یک مزیت تاکتیکی، محصولات کاربردی مانند دود و مواد منفجره را نادیده نگیرید. برای اطمینان از اینکه همه به طور مناسب مجهز هستند، اطمینان حاصل کنید که وسایل یدکی را بین متحدان خود تقسیم کرده اید. برای به دست آوردن یک مزیت تاکتیکی، محصولات کاربردی مانند دود و مواد منفجره را نادیده نگیرید. برای اطمینان از اینکه همه به طور مناسب مجهز هستند، مطمئن شوید که وسایل اضافی را بین متحدان خود تقسیم می کنید.

همچنین بخوانید:

چگونه در پابجی موبایل حرفه ای شویم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت