راهنمای جامع هیپ فایر پابجی موبایل 2024

راهنمای جامع هیپ فایر پابجی موبایل 2024

راهنمای هیپ فایر پابجی موبایل 2024|hip-fire

در PUBG Mobile باید با انواع مکانیک های مبارزه آشنا باشید که یکی از آنها شلیک هیپ است. استفاده از سلاح بدون هدف به شما این امکان را می دهد که با سرعتی سرسام آور مقابله به مثل کرده و دشمنان را بکشید. این یک توانایی مهم است که می‌تواند تاثیر زیادی بر نحوه بازی‌های شما در عنوان داشته باشد.در این مقاله از سایت گیمو گیفت به شما آموزش می دهیم که چگونه می‌توانید ضربات خود را در بازی تقویت کنید تا از حریفان خود پیشی بگیرید. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هیپ فایر پابجی موبایل 2024 ادامه مطلب را از دست ندهید.

بازیکنانی که می خواهند به موفقیت برسند و به یکی از ماهرترین بازیکنان Battlegrounds Mobile India (BGMI) تبدیل شوند، باید هنگام شرکت در مبارزات، تکنیک های خاصی را بدانند. برای پیروزی در نبردهای نزدیک، بازیکنان باید از تکنیک هیپ آتش استفاده کنند. این تکنیک پیچیده است اما با کمی تمرین بازیکنان می توانند بر آن مسلط شوند و به راحتی در نبردهای نزدیک پیروز شوند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

اصول اولیه شلیک هیپ در PUBG Mobile

در PUBG Mobile، شلیک هیپ به عمل شلیک سلاح شما بدون استفاده از اسکوپ اشاره دارد. درک اصول آن برای اعزام سریع دشمنان ضروری است. هر سلاح دارای یک گستره شلیک باسن است و درک آن می تواند به طور قابل توجهی شانس شما را برای اصابت به هدف افزایش دهد. این روش تیراندازی با اسلحه های مختلف را امتحان کنید تا با الگوهای پس زدن آنها آشنا شوید.

با شلیک هیپ در شرایط مختلف، از جمله نبرد نزدیک و در حین حرکت، آزمایش کنید. به یاد داشته باشید که در فواصل نزدیک تا میان برد بیشترین تأثیر را دارد، بنابراین نبردهای خود را با دقت انتخاب کنید.

افزایش عملکرد هیپ فایر پابجی موبایل

پیوست‌ها بر عملکرد اسلحه شما در PUBG Mobile تأثیر می‌گذارند. هنگام استفاده از هیپ فایر، موارد خاصی می توانند تفاوت قابل توجهی ایجاد کنند. لیزر سایت وسیله ای محبوب برای افزایش دقت در مواقعی است که شما اسکوپ ندارید. این به طور قابل توجهی پراکندگی شلیک لگن را کاهش می دهد و به شما کنترل بیشتری بر تپانچه خود می دهد.

برای کاهش پس زدن اسلحه هنگام شلیک از لگن، از یک جلو عمودی یا زاویه دار استفاده کنید. حرکت کمتر اسلحه منجر به قرارگیری دقیق‌تر شلیک می‌شود، که مخصوصاً هنگام حمله به حریف بدون هدف گرفتن از دید بسیار مهم است. با ترکیب‌های مختلف دلبستگی آزمایش کنید تا تنظیماتی را بیابید که به بهترین وجه مناسب سبک بازی شما باشد و توانایی‌های شما را افزایش دهد.

هیپ فایر پابجی موبایل 2024
هیپ فایر پابجی موبایل 2024

حرکت و موقعیت پابجی موبایل

از آنجایی که شلیک در هنگام حرکت بسیار موثر است، درک تحرک و قرارگیری مناسب بسیار مهم است. در طول نبرد، ضرب و شتم و بافندگی می تواند شما را به یک هدف دشوارتر تبدیل کند و در عین حال هدف شما را دقیق نگه دارد. حرکات جانبی را با انفجارهای کنترل شده آتش باسن ترکیب کنید تا شانس خود را برای از بین بردن حریفان افزایش دهید و در عین حال گریزان باقی بمانید.

درک نقشه و بهره برداری موثر از پوشش هر دو در این عنوان بسیار مهم هستند. از زمین و سازه‌ها برای حمله به دشمنان با آتش باسن استفاده کنید و در عین حال قرار گرفتن در معرض آنها را محدود کنید. غیرقابل پیش بینی بودن در حرکات شما ممکن است مزیتی را در برخورد با هیپ فایر برای شما ایجاد کند و به شما اجازه دهد زمانی که آنها غافلگیر شدند آنها را خارج کنید.

در PUBG Mobile، تسلط بر هیپ فایر نیاز به ترکیبی از توانایی‌های اصلی، پیوست‌ها و بازی استراتژیک دارد. برای به دست آوردن نتایج بهتر در نبرد، روی تسلط بر الگوهای شلیک باسن، استفاده از ضمیمه‌ها برای تقویت عملکرد آنها، و بهبود تحرک و موقعیت خود تمرکز کنید.

تمرین مداوم و انطباق با شرایط مختلف نیز می تواند به شما کمک کند تا بازی هیپ فایر خود را تقویت کنید و شام مرغ بیشتری دریافت کنید.

نحوه تسلط بر Hip-Fire در پابجی موبایل

تکنیک Hip-Fire زمانی است که بازیکنان بدون استفاده از Aim Down Sight (ADS) از تیراندازی خود برای هدف گیری و شلیک به سمت دشمنان استفاده می کنند. این همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که در هنگام تیراندازی حرکت سریع داشته باشند که یکی دیگر از جنبه های مهم در هنگام گرفتن نبردهای نزدیک است.

هیپ فایر در پابجی موبایل
هیپ فایر در پابجی موبایل
  • تصمیم گیری در مورد زمان استفاده از Hip-Fire

مهم است که بدانید چه زمانی از تکنیک هیپ فایر و چه زمانی از ADS استفاده کنید. استفاده از هیپ فایر در نبردهای میان برد توصیه نمی شود زیرا دقت و دقت در این مواقع به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. مهم است که در حین استفاده از هیپ فایر در پابجی موبایل، نبردهای نزدیک را انجام دهید، زیرا به راحتی می توان با هدشات ها با دقت برخورد کرد.

  • مکانیک هیپ فایر

Hip-Fire به شما این امکان را می دهد که در حین شلیک گلوله، مقدار مناسبی از تکان دادن یا پیک کردن و سرعت حرکت شلیک کنید. داشتن سرعت حرکت خوب به بازیکنان این امکان را می دهد که به راحتی درگیری های نزدیک را به دست آورند. بازیکنان باید از نظر سرعت و دقت در هنگام تیراندازی به دشمنان با شلیک هیپ از ثبات برخوردار باشند.

  • حساسیت

بازیکنان باید حساسیت مناسب را برای استفاده کامل از تکنیک هیپ فایر پیدا کنند. بازیکنان می توانند از تنظیمات حساسیت کم یا زیاد برای تسلط بر تکنیک هیپ آتش استفاده کنند. Hip-Fire به دقت در نبردهای نزدیک نیاز دارد و داشتن حساسیت کم به بازیکنان این امکان را می دهد که در زدن هدشات از فاصله نزدیک دقت داشته باشند. از سوی دیگر، حساسیت بالاتر به بازیکنان این امکان را می دهد که هدف خود را از یک دشمن به دشمن دیگر تغییر دهند و درگیری سریع با چندین دشمن داشته باشند. شما باید تمرین کنید و یک حساسیت را با توجه به راحتی خود انتخاب کنید.

  • انتخاب سلاح ها

هیپ فایر در پابجی موبایل همه چیز در مورد برخورد با بیشترین میزان آسیب در زمان سریع و با دقت است. تفنگ‌های تهاجمی (AR) مانند AKM و M762، تفنگ‌های زیرماشین (SMG) مانند UZI، Vector و UMP45 یا شاتگان‌هایی مانند DBS و S12K از جمله کشنده‌ترین سلاح‌ها در فاصله نزدیک هستند و بیشترین آسیب را در زمان کوتاه وارد می‌کنند. دستیابی به دقت با ARها در فاصله نزدیک در مقایسه با SMG ها و شاتگان ها دشوار است، بنابراین توصیه می شود که بازیکنان هنگام استفاده از هیپ آتش، سلاح های خود را عاقلانه انتخاب کنند.

برای تسلط بر تکنیک هیپ فایر در پابجی موبایل، بازیکنان باید به طور مداوم با آن در زمین تمرین تمرین کنند. همچنین می‌توانید Team DeathMatch (TDM) یا Arena Training را در حالت Arena بازی کنید تا مهارت‌های خود را افزایش دهید. این حالت‌ها به شما اجازه می‌دهند تا مبارزات از فاصله نزدیک داشته باشید و برای بهبود مهارت‌های شما عالی هستند.

همچنین بخوانید:

ADS و هیپ فایر در پابجی موبایل چیست؟

ADS در پابجی موبایل چیست؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت