معرفی آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل - Portal Staff Item

معرفی آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل – Portal Staff Item

هر آنچه که باید درباره آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل برای انتقال و تسلط بر آن بدانید

کارکنان پورتال عرفانی را برای باز کردن درگاه‌های موقتی دوگانه به کار بگیرید، و امکان انتقال فوری از راه دور در سراسر نقشه برای طرفین و تغییر موقعیت را فراهم کنید.
زمان‌بندی پورتال را در زمانی که بعد از 15 تا 20 ثانیه از بین می‌روند، کنترل کنید و مراقب دشمنان باشید که پورتال‌های شما را نابود می‌کنند تا انتقال از راه دور را قطع کنند.

یکی از هیجان انگیزترین موارد اضافه شده در آپدیت هیجان انگیز 3.1 Skyhigh Spectacle PUBG Mobile Staff است. این آیتم عرفانی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا پورتال‌های موقتی ایجاد کنند، امکان عبور سریع در نقشه و ایجاد مزایای تاکتیکی در برابر حریفان ناآگاه. با تسلط بر این مورد منحصر به فرد، مزیت قابل توجهی را نسبت به کسانی که پتانسیل کامل آن را درک نمی کنند، به شما ارائه می دهید. در این راهنما، ما در مورد مکانیک آن، بهترین کاربردها، معایب و موارد دیگر صحبت خواهیم کرد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

هر آنچه که باید در مورد کارکنان پورتال در PUBG Mobile 3.1 بدانید

معرفی آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل
معرفی آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل

نحوه یافتن کارکنان پورتال

برای استفاده از قدرت کارکنان پورتال، بازیکنان ابتدا باید آن را در طول مسابقه به دست آورند. می توان آن را به عنوان لوت کف یا در ایردراپ یافت. پس از به دست آوردن، به منوی Throwables دسترسی پیدا کنید و گزینه Portal Staff را انتخاب کنید.

نحوه کار کارکنان پورتال

استفاده از کارکنان پورتال نسبتاً ساده است. به سادگی مقصد مورد نظر خود را هدف بگیرید و کارکنان را فعال کنید تا یک پورتال در آنجا باز کنند. یک پورتال دوم به طور همزمان در نزدیکی مکان فعلی شما باز می شود. این درگاه‌های دوگانه یک دروازه موقت ایجاد می‌کنند که به شما و هم‌تیمی‌هایتان امکان می‌دهد فوراً بین دو نقطه تله‌پورت کنید.

آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل
آیتم کارکنان پورتال پابجی موبایل

استفاده از مزایای انتقال فوری از راه دور

اولین تاکتیک این است که یک پورتال را در پشت تیم دشمن باز کنید تا شما و تیمتان را قادر می سازد تا از زاویه ای غیرمنتظره یک حمله غافلگیرکننده را انجام دهید. از طرف دیگر، می‌توانید از پورتال‌ها برای رسیدن سریع به موقعیت‌های سودمند، امن کردن ارتفاعات یا فرار از موقعیت‌های پرمو استفاده کنید.

همچنین شایان ذکر است که پورتال ها از هر دو طرف قابل استفاده هستند. بنابراین به یاد داشته باشید که پورتال خود را در مکانی مستقر کنید که دشمنان نتوانند به سرعت به آن‌ها برسند، مانند پشت بام‌ها یا مکان‌های مرتفعی که مستقیماً نمی‌توانند به آنجا برسند.

همچنین می‌توانید وسایل نقلیه‌ای مانند Buggy & Motor Cycles را از طریق پورتال عبور دهید تا در سمت دیگر پوشش ایجاد کنید و به خودتان مزیت بهتری بدهید.

یک تاکتیک تهاجمی فوق‌العاده مفید پرتاب کردن مواد پرتاب‌کننده مانند نارنجک یا کوکتل مولوتف از طریق درگاه‌ها برای ضربه زدن به دشمنانی است که در سمت دیگر اردو زده‌اند. به سادگی یک پورتال در نزدیکی موقعیت دشمن باز کنید، سپس مهمات منفجره خود را از بین ببرید – در کنار آنها ظاهر می شود و آنها را کاملاً ناآگاه می گیرد. ترکیبی ماهرانه از پرتاب‌پذیرهایی که از طریق پورتال‌ها رها می‌شوند و مانورهای تغییر موقعیت به شما این امکان را می‌دهد تا دشمنان اردوگاه‌شده را بدون اینکه خود را با عجله کورکورانه در معرض خطر قرار دهید نابود کنید.

Portal Staff Item پابجی موبایل
Portal Staff Item پابجی موبایل

محدودیت های کارکنان پورتال

توجه به این نکته مهم است که این پورتال ها مدت زمان محدودی دارند، بنابراین زمان بندی بسیار مهم است. پس از مدت 15 تا 20 ثانیه، پورتال ها از بین می روند و از انتقال بیشتر از راه دور جلوگیری می کنند. این را هنگام اجرای استراتژی های مبتنی بر پورتال در نظر داشته باشید.

برای افزودن یک لایه دیگر از پیچیدگی، پورتال ها می توانند توسط آتش دشمن نابود شوند. اگر حریف یکی از پورتال های شما را ببیند، ممکن است سعی کند آن را ساقط کند و ابزار دوربری شما را قطع کند. برای ایجاد پورتال های جدید در صورت به خطر افتادن پورتال شما آماده باشید.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار پابجی موبایل نسخه 3.1، نحوه نصب و لینک دانلود PUBG Mobile 3.1 Beta APK

معرفی جامع تاریخ انتشار و جوایز BGMI A6 Royal Pass

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت