سرباز محبوب روت رایدر در کلش آف کلنز - Root Rider

سرباز محبوب روت رایدر در کلش آف کلنز – Root Rider

روت رایدر در کلش آف کلنز همچنان محبوب ترین سرباز با وجود نرف های متعدد است.

سوپرسل همیشه در مورد تغییرات نیروها در کلش آف کلنز چشم عقابی داشته است، به خصوص که بازی موبایل گاه به گاه سابق آنها صحنه رو به رشدی در ورزش های الکترونیکی ایجاد کرده است. در حالی که برخی از بازیکنان یک یا دو چیز در مورد برخی از تلاش های متعادل کننده دارند، متا همیشه به صورت پویا در حال تغییر بوده است.اینجا به روت رایدر در کلش آف کلنز میپردازیم.

با این حال، یک سرباز مانند انگشت شست دردناک در سطوح قدرت و مکانیک بیرون می‌آید. علی‌رغم تلاش‌های سوپرسل برای متعادل کردن کیت Root Rider، به نظر می‌رسد این واحد بدون توجه به هر چیزی مغلوب است و همچنان در انتخاب نیروها و جدول امتیازات استراتژی برجسته است.
از زمان انتشار در دسامبر گذشته، روت رایدر در دو ماه متوالی یا فصل Clash of Clans، دو نرف بزرگ را تجربه کرده است. به روز رسانی فوریه HP RR را تا 550 کاهش داد (600 برای سطوح بالاتر)، در حالی که به روز رسانی مارس امتیازات آن را بیشتر کاهش داد.

Root Rider در کلش آف کلنز
Root Rider در کلش آف کلنز
Root Rider در کلش آف کلنز
Root Rider در کلش آف کلنز

اگرچه به نظر می رسد nerf که Root Rider را به طور کامل از نمودارهای متا دور می کند هنوز اعلام نشده است. در حالی که بسیاری از تیم‌های طرفدار CoC استراتژی‌های زیادی را معرفی کرده‌اند، به‌ویژه برای تاون هال 15 و بالاتر، اکثر بازیکنان معمولی هنوز هم مکانیک‌های قدرتمند RR را انتخاب می‌کنند.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

Root Rider در Clash of Clans

روت رایدر در کلش آف کلنز
روت رایدر در کلش آف کلنز

جدا از قدرت دیوار شکنی، Root Rider می تواند به سرعت برج های دفاعی را تخریب کند. این نیرو هم به عنوان یک DPS و هم به عنوان یک تانک عمل می کند و نیاز به Golem + Wizard یا سایر سپر گوشت و ترکیبات فروشنده آسیب را از بین می برد.
علاوه بر این، برخی از بازیکنان توضیح دادند که در متای فعلی کلش آف کلنز، که در آن قهرمانان شما قسمتی از آسیب را وارد می‌کنند، توانایی Root Rider برای تخریب دیوارها، قهرمانان شما را قادر می‌سازد تا به سادگی به مرکز پایگاه دشمن بروند.

همچنین تغییرات زیادی در استراتژی های Root Rider، به خصوص در سطوح بالاتر تاون هال وجود دارد. تنها در جدول امتیاز آوریل، ما Smash Root Rider (حمله کامل زمینی)، Zap Root Rider (ترکیب با Electro Dragons) و QC Root Rider (حمله با Queen Charge) را می بینیم.

در حالی که یکی دیگر از Root Rider nerf بر روی بازیکنان کلش آف کلنز ظاهر می شود، برخی امیدوارند که یک مکانیک جدید، خواه یک برج دفاعی یا یک نیروی جدید برای دور انداختن متای فعلی، معرفی شود تا کمی اوضاع را در دنیای CoC متزلزل کند.

Root Rider در th15 در چه سطحی است؟

روت رایدر یک گروه اکسیر است که با یک پادگان سطح 17 قفل شده است، که به سطح 15 تاون هال نیاز دارد. او یک نیروی دفاعی است که دارای نقاط ضربه بالا اما آسیب متوسط ​​و سرعت کم است.

چگونه Root Rider را باز کنیم؟

Root Rider در تاون هال 15 با ارتقای پادگان شما به سطح 17 در دسترس می شود. این قفل سربازان را در سطح 1 باز می کند و 8000 نقطه شروع را ایجاد می کند و 250 آسیب در ثانیه ایجاد می کند. Root Rider دفاع هدف گیری را در اولویت قرار می دهد و آن را برای گرفتن عکس در حالی که سایر نیروها در حال حرکت هستند ایده آل می کند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

Root Rider در Clash of Clans
Root Rider در Clash of Clans

بهترین سوارکار در کلش اف کلنز کدام است؟

هنگامی که چندین نفر از آنها را با هم گروه بندی می کنید، آنها به خوبی با طلسم شفا کار می کنند. Hog Rider یکی از بهترین انواع نیروها برای منحرف کردن نیروهای Clan Castle است، زیرا می تواند از نفوذ دیوارها به عمق کافی برای رسیدن به قلعه های قبیله در مرکز (و سلامتی کافی برای نمردن قبل از رسیدن به آنجا) جلوگیری کند.

چگونه Ram Rider COC را دریافت کنیم؟

Ram Rider یک کارت افسانه ای است که از دره الکترو (Arena 11) باز می شود. این یک نیروی زمینی تک هدف، هدف گیری ساختمان، غوغا، با نقاط ضربه بالا و آسیب زیاد ایجاد می کند.

همچنین بخوانید:

تجهیزات قهرمانی Spiky Ball در کلش اف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت