تاریخ انتشار Skin Famas Black Lava در فری فایر

نحوه دریافت و تاریخ انتشار Skin Famas Black Lava در فری فایر

Free Fire تعداد زیادی به روز رسانی جدید منتشر کرده است که به اندازه کافی متنوع هستند تا بتوانید اکنون بازی کنید. سپس یک پوسته Famas Black Lava Fire Free (FF) وجود دارد، بازیکنان آماده دریافت جایزه ای مانند این خواهند بود. با قضاوت از ظاهر آن، Skin Famas Black Lava در فری فایر خود بسیار جالب است و قطعا استفاده از آن در بازی برای شما بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

علاوه بر این، برخی از به‌روزرسانی‌هایی که در دسترس هستند، ما را مشتاق‌تر برای اجرای بازی می‌کنند. به خصوص پیدا کردن برخی از ویژگی‌های بازی که از دست نخواهید داد، استفاده از آن برای بازیکنان بسیار جالب خواهد بود.

 

سپس انتخاب نام‌های جالب FF که ارائه شده‌اند، می‌تواند حس بسیار جالبی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. از آنجایی که باعث محبوبیت بیشتر حساب می شود، بسیاری از مردم می دانند و می توانند ما را با اطمینان بیشتری نسبت به قبل وارد جدول امتیازات کنند.

سپس برای حضور Famas Black Lava Fire Skin (FF) اکنون در این مورد بیشتر خواهید دانست. به‌عنوان یکی از Famas Skins‌های باحال و منحصربه‌فرد، البته Black Lava می‌تواند یکی از مجموعه‌های بازیکنان باشد تا در هنگام بازی باحال باشد.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

Skin Famas Black Lava در فری فایر

Skin Famas Black Lava در فری فایر
Skin Famas Black Lava در فری فایر
  • ابتدا وارد بازی Free Fire شوید تا Famas Black Lava Skin را داشته باشید.
  • وقتی وارد بازی شدید، بخش Luck Royale را انتخاب کنید که برای استفاده بازیکنان در دسترس است.
  • از اینجا می‌توانید با استفاده از چرخ محو یا چرخ نمادین بچرخید، سپس از الماس برای دریافت جایزه استفاده کنید.
  • از طریق چرخ محو شده، ابتدا باید 2 جایزه را حذف کنید تا بتوانید با 1200 الماس آماده بچرخید و تضمین کنید که آن را دریافت خواهید کرد.
  • اما اگر از چرخ رمز استفاده می کنید، 1 چرخش 9 Dm و 5 چرخش 39 Dm، بنابراین می توانید بلافاصله برای دریافت جایزه بچرخید.
  • پس از اینکه موفق به دریافت جایزه ای مانند این شدید، ما می توانیم فورا سعی کنیم یک Famas Skin مانند این را داشته باشیم.
  • این پوسته برای اولین بار در آگوست 2024 ظاهر می شود، بازیکنان می توانند ابتدا الماس ها را آماده کنند، بنابراین به راحتی این جایزه را از دست نمی دهند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

نحوه دریافت و تاریخ انتشار Skin Famas Black Lava در فری فایر
نحوه دریافت و تاریخ انتشار Skin Famas Black Lava در فری فایر

داشتن یک هدیه در قالب این پوسته گدازه سیاه فاماس واقعا جالب است، می تواند شما را وادار کند داغ ترین جرقه ها را به سمت حریف خود شلیک کنید. پوستی که البته رنگ قرمزی به گلوله ها می دهد، حتی جلوه های ویژه ای هم دارد که البته با این ظاهر از دست نخواهید داد.

برای اینکه با پوست خود قوی به نظر برسید، فقط نکات استفاده از Famas Free Fire را بدانید تا حملات شما به آرامی اجرا شود. به طوری که بعداً در این مورد مشکلی نخواهیم داشت، زیرا این واقعاً تأثیر زیادی در نبردی که با آن روبرو خواهید شد دارد.

اگر پوست Famas Black Lava Fire Free (FF) را می‌شناسید، می‌توانیم فوراً این جایزه را دریافت کنیم تا به یک مجموعه جدید تبدیل شود. با داشتن چنین هدیه ای باحال به نظر می رسید، فقط همین الان اقدام کنید و چنین هدیه ای را جمع آوری کنید.

به خصوص اگر وجود Best Free Fire Famas Skin بتواند آن را به مجموعه ای واقعا جالب مانند این تبدیل کند. این واقعاً برای شما مناسب است که بلافاصله از آن استفاده کنید و اگر یکی از این موارد را دارید می توانید از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت