حالت بازی Squad Game در پابجی موبایل!

حالت بازی Squad Game در پابجی موبایل 2024!

حالت بازی Squad Game در پابجی موبایل

حالت Squad Game محبوب ترین حالت در PUBG MOBILE است زیرا افراد زیادی این بازی را با دوستان خود یا به صورت تصادفی با همدیگر انجام می دهند تا شماره 1 را برای تیم بدست آورند. تیم در طول مبارزه تیمی به ارتباطات و تمرکز زیادی نیاز دارد. موقعیت مهم ترین چیز در این حالت بازی است، زیرا در تیم اگر موقعیتی در مسابقه تیم نداشته باشید به راحتی می میرید یا در خارج از منطقه امن یا شلیک می کنید. اینجا به مود Squad Game در پابجی موبایل میپردازیم.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن

مود Squad Game در پابجی موبایل

مود Squad Game در پابجی موبایل
مود Squad Game در پابجی موبایل

1-ارتباطات Squad Game در پابجی موبایل

ارتباط کلید پیروزی در بازی و در عین حال سرگرمی است، می توانید در حین غارت در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید.
فراخوانی موقعیت دشمن مؤثر است، بنابراین دوست شما وقتی با آنها تماس می گیرید به شما گوش می دهد تا ببیند دشمن کجاست.

2. موقعیت Squad Game در پابجی موبایل

ایمن کردن موقعیت مانند تضمین یک برد برای تیم شما در حال حاضر است، موقعیت در این حالت بازی بسیار مهم است، زیرا زمانی که یک موقعیت امن مانند خانه کوچک یا ارتفاعات یا یک خط الراس خوب را ایمن می کنید.
وقتی موقعیت خوبی دارید، می‌توانید شلیک کنید و از پشت پنهان شوید، سپس بدون ترس از اینکه چه کسی به پشت شما می‌آید، به عقب شلیک کنید.

3. رها کردن برای منطقه امن یا جایی که هیچ کس دیگری سقوط نمی کند

این شبیه افتادن به جهت های مختلف هواپیما است که در حال پرواز است، اما بیشتر شبیه این است که برای یک ماشین رها شوید و سپس یک مکان را انتخاب کنید و ماشین خود را به آنجا برانید.

4. چرخشی

چرخش در حالت بازی گروهی سخت ترین کار است، زیرا زمانی که یک منطقه امن از جایی که شما در آن هستید دور است، باید سریع بچرخید و در حالی که در ماشین هستید، به راحتی از سوی 4 نفر دیگر که به سمت شما شلیک می کنند هدف قرار می گیرید. بنابراین، برای بهتر شدن در چرخش، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اگر منطقه امن از جایی که شما در آن هستید دور است، غارت را کاملاً متوقف کنید و موقعیت بهتری در منطقه امن بدست آورید.

5. ماشین

ماشین در حالت Squad Game واقعا مهم است، ماشین را می توان در کنار جاده یا در کنار خانه ای پیدا کرد.
ماشین می تواند یک پوشش خوب و همچنین یک حمل و نقل سریع و بسیار ایمن تر از یک کالسکه یا موتور سیکلت باشد.

6.Two Two Split

تقسیم دو دو یک تاکتیک خوب برای هل دادن تیمی است که در خانه ای است که پنجره کمتری دارد.
احیای مزیت وقتی یکی پایین می‌آید، می‌توانید آنها را احیا کنید و در حالی که تیم روی شما تمرکز می‌کند، 2 نفر دیگر می‌توانند مخفیانه به پشت آنها نفوذ کنند و به راحتی آنها را بکشند.

7. مراقب جناح خود باشید

پشت شما واقعاً در یک بازی تیمی مهم است، همیشه به پشت خود توجه کنید، برای 1 ثانیه یک تیم دیگر می تواند از جایی بیرون بیاید.

8. پوشش Squad Game در پابجی موبایل

پوشش های زیادی در نقشه مانند درخت، صخره، ماشین، خانه، زنگ یونجه، یال و غیره وجود دارد.
گرفتن یک پوشش خوب هنگام شلیک واقعا خوب است، بنابراین می توانید سلامتی خود را بازیابی کنید و مبارزه را مجدداً تنظیم کنید.
در حالت بازی Squad چه کاری و چه کاری نباید انجام داد.

Squad Game در پابجی موبایل
Squad Game در پابجی موبایل

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

در حالت بازی Squad Game در پابجی موبایل چه باید کرد.؟

اشتراک گذاری مراقبت است. از هم تیمی خود بپرسید که آیا تجهیزات پزشکی کافی، گلوله، تجهیزات سطح خوب دارند، آزاردهنده نخواهد بود.
علامت گذاری روی نقشه یک نواری که روی نقشه علامت گذاری می کنید می تواند به تیم شما کمک زیادی کند، مثلا هم تیمی شما بداند کجا باید برود، آنها می توانند تجهیزاتی را که شما آنجا گذاشته اید و چیزهای دیگر پیدا کنند.

وسایل یدکی این زمانی است که فضای خالی در کوله پشتی خود دارید تا بتوانید به دوست خود کمک کنید وسایل بیشتری حمل کند.
دود زیادی حمل کنید. دود زیادی به شما وارد می شود، وقتی هم تیمی تان ناک دان می شود یا وقتی سعی می کنید موقعیت خوبی پیدا کنید می توانید آن را پرتاب کنید.

کارهایی که نباید در حالت بازی Squad Game در پابجی موبایل انجام داد؟

هم تیمی خود را به خاطر تقصیر خود سرزنش نکنید. این عادت بسیار بدی است که من اغلب انجام می‌دهم، وقتی گلوله می‌خورید یا ناک دان می‌شوید عصبانی می‌شوید، اما همیشه سعی کنید به جای سرزنش کردن هم تیمی‌تان خونسرد و مثبت باشید، در عوض می‌توانید به آنها بگویید که موقعیت دشمن کجاست.

در موقعیتی گیر نکنید که هم تیمی شما در آن نباشد. حتی شما در این حالت بازی عملکرد ناک داون دارید، اما وقتی ناک می شوید و دوستتان برای کمک به شما نیست، دشمنان شما را به راحتی تمام می کنند.

همچنین بخوانید:

جوایز فصل جدید C6S18 پابجی موبایل – سیزن 18

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت