نحوه دریافت SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile

نحوه دریافت SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile

دریافت SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile

PUBG Mobile یک همکاری جدید با تولیدکننده خودرو آمریکایی SSC North America معرفی کرده است که به بازیکنان این فرصت را می دهد تا پوسته های SSC Tuatara و Tuatara Striker انحصاری را خریداری کنند. این همکاری تا 9 ژوئن 2024 زنده خواهد بود و به بازیکنان اجازه می دهد تا پوسته های جدید سوپراسپرت SSC Tuatara را بدست آورند.

این همکاری یک رویداد با زمان محدود است که در آن بازیکنان باید از UC برای انجام چرخش‌ها برای دریافت جوایز موجود در این رویداد استفاده کنند. برای این کار به پول واقعی نیاز دارید، اما چند راه برای دریافت رایگان UC در PUBG Mobile نیز وجود دارد. جوایز چرخش شامل پوست ماشین و سایر لوازم آرایشی درون بازی است که می توان از آنها استفاده کرد. علاوه بر این، چرخش‌ها همچنین به بازیکنان «رنگ‌هایی» می‌دهند که برای بازخرید پوست ماشین بسیار مهم است. در اینجا تمام پوسته های موجود در بازی وجود دارد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن

نحوه دریافت SSC Tuatara و Tuatara Striker Skins در PUBG Mobile

دریافت SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile
دریافت SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile

برای دستیابی به این پوسته‌های زمان محدود، بازیکنان باید با استفاده از UC (نقد ناشناخته) در رویداد درون بازی شرکت کنند. UC یکی از ارزهای بازی است. UC را معمولاً می توان با پول واقعی خرید، اما گهگاه فرصت هایی برای کسب رایگان آن از طریق فعالیت ها و تبلیغات درون بازی وجود دارد.

مکانیسم چرخش

این رویداد بر روی مکانیزم چرخش کار می کند که در آن هر چرخش فرصتی برای برنده شدن پوسته ماشین و سایر آیتم های ارزشمند درون بازی را ارائه می دهد. پوسته های موجود خودرو عبارتند از:

 • Tuatara Rose Phantom
 • Tuatara Sky Crane
 • Tuatara Striker Dawn’s Edge
 • Tuatara Striker Blue Nightscape

علاوه بر این پوسته‌های خودرو، چرخش‌ها ممکن است به بازیکنان با «رنگ‌هایی» که برای بازخرید پوسته خودرو ضروری هستند، پاداش دهد. هر چرخش نه تنها شانس برنده شدن پوسته های مورد نظر را فراهم می کند، بلکه احتمال به دست آوردن آنها را با چرخش های بعدی افزایش می دهد.

جوایز و موارد اضافی

این رویداد به پوست خودرو محدود نمی شود؛ بازیکنان همچنین می توانند لوازم آرایشی مختلف درون بازی را برنده شوند. جوایز و موارد اضافی عبارتند از:

 • زیور کابوس دکتر
 • ست حرم نگهبان
 • هدگیر
 • چتر نجات
 • کلاه ایمنی حرم
 • رنگ کنید
 • کوله پشتی

این آیتم‌ها را می‌توان از طریق توکن‌های به‌دست‌آمده از چرخش‌های متعدد نیز بازخرید کرد. هرچه بیشتر بچرخید، توکن‌های بیشتری جمع‌آوری می‌کنید که می‌توان آن‌ها را با پاداش‌های رویداد باقی‌مانده مبادله کرد.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

پوسته های SSC Tuatara و Tuatara Striker در پابجی موبایل
پوسته های SSC Tuatara و Tuatara Striker در پابجی موبایل

مانند همه سیستم‌های مبتنی بر چرخش PUBG Mobile، بازیکنان ممکن است نیاز به سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای ایمن کردن پوسته‌های SSC Tuatara داشته باشند. با این حال، افزایش شانس با هر چرخش شانس متعادلی را برای همه شرکت کنندگان فراهم می کند.

از آنجایی که این چرخش بر اساس شانس است، این احتمال وجود دارد که شما ممکن است مجبور شوید پول زیادی برای بدست آوردن پوست خرج کنید. با این حال، با هر چرخش، احتمال عبور یکی از پوسته ها از طریق چرخش به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. شانس از 0.5 برابر شروع می شود و پس از هر چرخش افزایش می یابد. هنگامی که چند چرخش انجام دادید، می توانید جوایز چرخش را جمع آوری کنید، که همچنین دارای چتر نجات است و نه فقط نشانه ها.

چگونه در PUBG Mobile پوسته های رایگان دریافت کنیم؟

SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile
SSC Tuatara Supercar Skins در PUBG Mobile

PUBG Mobile اغلب میزبان رویدادها و چالش‌های ویژه است که به بازیکنان با پوسته‌ها و آیتم‌های انحصاری پاداش می‌دهد. راه دیگر برای باز کردن پوسته های رایگان، بازخرید کدها است. PUBG Mobile گاهی اوقات کدهای منحصر به فردی را منتشر می کند که بازیکنان می توانند برای پوسته ها و سایر جوایز استفاده کنند.

چگونه در PUBG RP رایگان دریافت کنیم؟

برای دریافت RP رایگان در PUBG Mobile، بهترین شرط شما این است که در رویدادها و چالش های مختلف بازی شرکت کنید.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار آپدیت نسخه ۳.۲ پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت