نحوه بدست آوردن Super Troops Clash of Clans

نحوه بدست آوردن Super Troops Clash of Clans

Super Troops Clash of Clans چیست؟

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که سوپر سربازها چه هستند، می خواهیم بدانید که آنها یک آپدیت نسبتاً جدید در بازی هستند، فعال کردن آنها باعث می شود که نیروهای عادی شما برای مدت زمان محدودی یک توانایی ویژه جدید داشته باشند.

Super Troops نسخه‌های قدرتمندتر و ظریف‌تر برخی از سربازان معمولی در کلش اف کلنز هستند که بازیکنان می‌توانند در طول نبرد از آنها برای داشتن مزیت استراتژیک و افزایش قدرت آتش تهاجمی استفاده کنند. Super Troops همچنین می تواند به بازیکنان دیگر اهدا شود و به بازیکنان کمک می کند تا از دهکده خود در برابر سایر بازیکنان دفاع کنند. با دیدن این، ما بازیکنانی داریم که می خواهند بدانند چگونه در کلش اف کلنز Super Troops را دریافت کنند.

ما یک راهنمای مفید آماده کردیم که در مورد راه‌های مختلف دریافت Super Troops در کلش آف کلنز و همچنین در مورد حداقل الزامات برای باز کردن همتای Super Troop مربوطه صحبت می‌کنیم.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

چگونه در کلش اف کلنز سوپر سرباز بگیریم؟

Super Troops Clash of Clans
Super Troops Clash of Clans

شما می توانید از طریق کمک مالی Clan Troops Super Troops دریافت کنید. یا زمانی که تاون هال خود را به 11 یا بیشتر رساندید، می توانید با استفاده از سونایی که در کنار چادر تریدر وجود دارد، آنها را در کلش اف کلنز آموزش دهید. آیا هنگام بازی Clash of Clans با مشکلاتی مانند خرابی بازی، گیر کردن در صفحه بارگیری و موارد دیگر مواجه هستید؟ اگر بله! راهنمای ما در مورد رفع خرابی کلش اف کلنز را بررسی کنید.

برای آموزش سوپر تروپ در کلش اف کلنز با استفاده از سونا، به Super Potion یا 25000 یا بیشتر Dark Elixir نیاز دارید. همچنین، باید مطمئن شوید که سربازی که می‌خواهید به Super Troop تبدیل شود، حداقل سطح مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک Super Troop را داشته باشد.
به عنوان مثال – اگر می خواهید از سربازان غول پیکر به یک سرباز فوق غول پیکر تبدیل کنید، باید غول را حداقل به سطح 9 ارتقا دهید. در غیر این صورت، وقتی می خواهید غول بزرگ را در سونا آموزش دهید، نماد خاکستری می شود.

چه نیروهای فوق العاده ای می توانید در کلش اف کلن داشته باشید؟ اساساً هر نیروی عادی که داشته باشید می تواند فوق العاده شود:

دریافت Super Troops در کلش آف کلنز
دریافت Super Troops در کلش آف کلنز
  • Super barbarian: علاوه بر قوی تر بودن، توانایی ویژه آنها این است که می توانند در 8 ثانیه اول سرعت و آسیب را افزایش دهند.
  • Supergiant: در نسخه تقویت شده خود می توانند آسیب بیشتری به دیوارها وارد کنند و بدون مشکل از آنها عبور کنند.
  • Superbreakers: آنها یک بمب بزرگتر را شارژ می کنند که به x40 آسیب وارد می کند.
  • Supervalkyrie: هنگامی که شکست می خورد، هدیه کوچکی به سربازان دوست نزدیک می دهد و طلسم خشم را ایجاد می کند.
  • جادوگر فوق العاده: به جای داشتن انبوهی از اسکلت ها مانند نسخه معمولی خود، اکنون جادوگر می تواند یک اسکلت غول پیکر به نام Big Guy ایجاد کند که می تواند آسیب زیادی به دشمنانش وارد کند.
  • Duende Futive: در 5 ثانیه اول برای دفاع نامرئی خواهد بود.

شما باید سایر توانایی‌های ویژه سایر نیروهای فوق‌العاده را برای خود کشف کنید، اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که همه آنها پیشرفت‌های بزرگی هستند که ارزش امتحان کردن را دارند.

برای به دست آوردن اولین نیروی فوق العاده خود، باید تاون هال خود را در سطح 11 داشته باشید، سپس، ساختمان جدیدی را در نزدیکی دهکده خود به شکل یک بشکه خواهید یافت، باید آن را انتخاب کنید تا بدانید چه نیروهایی برای توانمندسازی در دسترس هستند. سپس، شما باید تمام الزامات خاص سربازی را که می خواهید تبدیل کنید و voila کنید، برآورده کنید. شما یک نیروی فوق العاده برای یک هفته در دسترس خواهید داشت.

سوپر تروپ در کلش اف کلنز
سوپر تروپ در کلش اف کلنز

برای لباس های فوق العاده چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

با تکمیل یک هفته با یک سوپر نیرو، 7 روز دیگر مسدود می شود. اما می توانید انواع دیگر نیروها را در این بین تقویت کنید.
شما نمی توانید بیش از یک نیروی فوق العاده در هفته داشته باشید.
شما این فرصت را خواهید داشت که مهارت های جدید آنها را قبل از انتخاب نیروهایی که می خواهید تقویت کنید، آزمایش کنید.
شما می توانید نیروهای فوق العاده را به قبیله خود اهدا کنید تا در جنگ به آنها کمک کنند.

همچنین بخوانید:

معرفی به‌روزرسانی تاون هال 17 کلش اف کلنز و تاریخ انتشار Town Hall 17

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت