خرید CP کالاف دیوتی

لیست بهترین تفنگ های COD Mobile در فصل 7

لیست بهترین تفنگ های COD Mobile در فصل 7

لیست بهترین تفنگ های COD Mobile در فصل 7  از بهترین تا بدترین نوع آن در این مقاله از سایت گیمو گیفت رتبه بندی شده است، با ما همراه باشید.
Call of Duty: Mobile دارای زرادخانه وسیعی از سلاح‌ها است که بازیکنان می‌توانند از بین آن‌ها از یک چاقوی پروانه‌ای گرفته تا یک موشک‌انداز روی شانه انتخاب کنند، و در حالی که مسلسل‌های دستی در حال حاضر بر متای COD: Mobile غالب هستند، این بدان معنا نیست که هیچ کلاس سلاح دیگری مورد توجه قرار نمی‌گیرد. مانند تفنگ‌های تک تیرانداز، که همچنان یک انتخاب عالی در دستان مناسب هستند و می‌توانند در هر دو حالت چندنفره و حالت های بازی بتل رویال عالی باشند.

در حال حاضر 17 تفنگ تک تیراندازدر بازی وجود دارد، از جمله تک تیرانداز جدید اکشن پیچ HDR که با آپدیت فصل 3 ‘Rush’ در فصل گذشته اضافه شد، که می تواند انتخاب بهترین را برای دشوار کند. مخصوصاً وقتی مجموعه عظیمی از پیوست‌های موجود برای هر یک و علاقه‌مندان اخیری که HDR و سایر سلاح‌ها در فصل 5 دریافت کردند را در نظر بگیرید.

لیست بهترین تفنگ های COD Mobile در فصل 7

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل در ایران

ما فهرستی از بهترین تفنگ های COD Mobile در فصل 7 تهیه کرده ایم که همه 17 اسلحه را از بهترین تا بدترین رتبه بندی شده است:

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل در فصل 7

تفنگ های تیرانداز از خفا و تفنگ های تیرانداز در واقع دو کلاس سلاح مجزا در COD هستند:

اگر در حال بازی COD: Mobile در دستگاه اندروید یا iOS خود هستید و می‌خواهید هنگام خنک کردن دستگاه خود برای ساعت‌های طولانی‌تر بازی، هدفی شبیه aimbot دریافت کنید، توصیه می‌کنیم کنترلر بازی موبایل 4 Trigger با فن خنک‌کننده برای COD: Mobile را از Amazon تهیه کنید.
از نظر تفاوت‌ها، تفنگ‌های تک تیرانداز، سلاح‌های سنگین‌تر و سخت‌تری هستند، در حالی که تفنگ‌های تیرانداز سرعت شلیک بیشتری دارند و معمولاً سبک‌تر هستند و تحرک بیشتری را ارائه می‌دهند.

هر دو کلاس در درگیری‌های دوربرد، با دورهای با سرعت بالا و معمولاً نوعی دامنه بزرگ‌نمایی، برتری دارند. آنها همچنین قادرند حریفان را در یک یا دو شلیک به زمین بیاندازند.

فهرست ردیف تفنگ‌های تک تیرانداز/تیرانداز در این مقاله، اسلحه‌ها را از S (بهترین) تا D (بدترین) رتبه‌بندی می‌کند و توضیح می‌دهد که چرا خودشان را در جایی که هستند پیدا کرده‌اند.

  • S-Tier

ZRG 20 میلی متر
DL Q33
SKS
HDR
تفنگ تک تیرانداز HDR آسیب، برد و دقت بالایی را ارائه می دهد که تقریباً روی هر نقشه موجود در بازی کار می کند. به طور معمول، اسلحه در ردیف A قرار می گیرد، اما اگر از بهترین ضمیمه هایی استفاده کنید که به خوبی با HDR مطابقت دارند، به لایه S منتقل می شود.

جدا از این، ZRG 20 میلی‌متری هنوز هم یک انتخاب عالی است. این تفنگ تک تیرانداز دارای قدرت آتش باورنکردنی است و اکنون تنها رقیب واقعی – وقتی صحبت از تفنگ های تک تیرانداز با حسن نیت به میان می آید – برای DL Q33 است. با اتصال ضد خودرو مگ، ZRG 20mm یک شلیک به هر نقطه از بدن است و آن را برای دست راست کشنده می کند.

پادشاه قبلی و هنوز هم یک تفنگ تک تیرانداز درجه یک، DL Q33 است. DL Q33 که یک تیرانداز سخت با دقت دیوانه‌کننده است، مدت‌هاست که به‌عنوان قوی‌ترین تفنگ تک تیرانداز در نظر گرفته می‌شود، و با عقب‌نشینی آن در فصل 10 بهبود یافته است – مثل همیشه خوب است.

بهترین تفنگ تیرانداز در بازی بدون شک SKS است. سرعت آتش سوزی چشمگیر، دقت مرگبار و خروجی آسیب بالا، آن را به یک شیطان مطلق در دستان درست تبدیل می کند. تعداد زیادی پیوست کمک می کند تا برای تعدادی از عملکردها قابل تنظیم باشد، چه دوست دارید در بازی های میان برد یا بلند مدت بازی کنید.

  • A-Tier

XPR-50
کوشکا
SVD
XPR-50 در طول فصل 9 به شدت بهبود یافت – حتی با “سایه” عصبی بعدی آن. شلیک نسبتاً سریع و با برد آسیب چشمگیر، XPR-50 را به یک تفنگ تک تیرانداز واقعاً ترسناک تبدیل می کند – که تنها توسط دو مورد ذکر شده در بالا به دلیل پتانسیل یک شلیک آنها بهتر است.

رقیب DL Q33، اما نه کاملاً مشابه آن، Koshka است. اسلحه ای متحرک تر از DL Q33، زمانی که صحبت از محدوده آسیب به میان می آید، کوشکا متضرر می شود و هر چه هدف شما از شما دورتر شود، شلیک های شما بیشتر و بیشتر بی اثر می شوند. این یکی برای مسابقات چند نفره استاندارد است، اما چیز دیگری را برای بتل رویال انتخاب کنید.

SVD برای تک تیراندازهایی است که دوست دارند در حال حرکت باشند. SVD با سرعت آتش نسبتاً بالا، تحرک خوب و پس زدن مناسب، به شما امکان می دهد تا دشمنان را به طور موثر در فاصله سرکوب کنید. برد و آسیب آن هم خیلی بد نیست.

  • B-Tier

Rytec AMR
مکان
SP-R 208
Rytec AMR یک اسلحه بزرگ است و ضربه جدی به آن وارد می کند. با آسیب زیاد و برد مسخره، Rytec AMR برای نبرد رویال عالی است، اما سرعت آتش و تحرک پایین آن به این معنی است که در مسابقات چند نفره استاندارد با مشکل مواجه خواهد شد.

Locus بسیار شبیه Rytec AMR است و با بسیاری از مشکلات مشابه روبرو است. آنها حتی با این تفنگ تک تیرانداز برجسته تر هستند زیرا تحرک آن حتی بدتر از اسلحه بالا است. باز هم در BR کاربرد دارد، اما در MP چیز دیگری را در نظر بگیرید.

دومین تفنگ تیرانداز در لیست ما، SP-R 208، مطمئناً طرفداران خود را دارد. این تا حد زیادی به دلیل طیف گسترده ای از اتصالات آن است که به شما امکان می دهد برخی از نقاط ضعف آشکار اسلحه را بهبود بخشید. تحرک خوب با برد ضعیف خنثی می شود، و اگر بخواهید آن را اجرا کنید، می خواهید به اضافه کردن لوله ای متفاوت به این اسلحه نگاه کنید.

  • C-Tier

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل در فصل 7

قطب شمال 0.50
قانون شکن
اکشن پیچ کیلویی
زمانی قطب شمال 0.50 تنها چیزی بود که هر کسی می‌توانست در مورد آن به دلیل ماهیت قدرتمندش صحبت کند، اما آن روزها خیلی گذشته است. این تفنگ تک تیرانداز با ضربه سنگین هنوز یکی از سریع‌ترین تفنگ‌های ADS است، اما DL Q33 و Koshka از آن استفاده می‌کنند.

Outlaw یک تیرانداز از خفا با پیچ و مهره سبک وزن است که دارای ویژگی های بازخرید کننده زیادی است، اگرچه در مکانی نامناسب بین یک تفنگ تیرانداز مانند SVD و یک تفنگ تک تیرانداز با کالیبر بالاتر مانند DL Q33 قرار می گیرد و این امر انتخاب را دشوار می کند.

Kilo Bolt Action یک اسلحه بدون لجن و کاملاً قابل دوام در دستان راست است. با این حال، باید اولین شلیک را بزنید زیرا عمل پیچ سریع‌ترین نیست، به این معنی که هر شلیک دوم ممکن است خیلی دیر انجام شود.

  • D-Tier

NA-45
M21 EBR
MK2
آسیب کم و دقت ضعیف، نشانه‌های بارز یک تفنگ تک تیرانداز خوب، متأسفانه در NA-45 وجود ندارد، به هر قیمتی از آن اجتناب کنید.

یک تک تیرانداز نیمه خودکار دیگر، اما بر خلاف XPR-50، این یکی دارای خروجی آسیب مناسب است. اما با وجود تمام ویژگی‌های M21 EBR، به دلایلی، عملکرد خوبی در دنیای واقعی ندارد. قبل از اینکه بخواهید آن را انتخاب کنید نیاز به یک کار مجدد دارد.

آخرین تفنگ تیرانداز و آخرین مورد در لیست ما، MK2 اسلحه ضعیفی نیست، اما اگر یک تفنگ تیرانداز با پیچ می خواهید، دو تفنگ بهتر وجود دارد: Kilo Bolt Action و SP-R 208.

این برای لیست ترکیبی تفنگ تک تیرانداز می باشد. اما قبل از رفتن، این را به خاطر بسپارید، همه این اسلحه‌ها دارای ضمیمه‌هایی هستند که می‌تواند عملکرد آنها را بهبود بخشد، و هیچ کلاس سلاحی بیشتر از تفنگ‌های تک تیرانداز درباره احساس یک اسلحه برای کاربر نیست. بنابراین، نترسید که قبل از تصمیم گیری در مورد یکی که به آن اعتماد دارید، چند مورد را امتحان کنید.

همچنین بخوانید:

نحوه کاهش پینگ و روش های موثر برای رفع تاخیر در Call Of Duty Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت