بهترین دک ها برای رویداد جدال میخانه کلش رویال

بهترین دک ها برای رویداد جدال میخانه کلش رویال + 2 عرشه

بهترین دک ها برای رویداد جدال میخانه کلش رویال

کلش رویال دوباره با یک رویداد دیگر برای هفته پایانی فصل جاری بازگشته است. این بار، در رویداد Tavern Brawl مبارزه خواهیم کرد، چیزی که قبلاً در کلش رویال تجربه کرده بودیم، اما هنوز هم بسیار سرگرم کننده است، به خصوص اینکه بدانید اکنون دو گزینه مختلف برای بازی خواهید داشت، زیرا می توانید انتخاب کنید. به سراغ یک 1v1 کلاسیک بروید یا دوستی برای مسابقه 2v2 پیدا کنید.

Tavern Brawl در کل مسابقه، طلسم Rage را در میدان جنگ القا می کند، و همچنین بازی را با افزایش اندکی تولید اکسیر با ضریب 1.3 آغاز می کنید، که بعداً در زمان معمولی نقشه بالاتر می رود تا به بالا برسد. به 2.7. این مقدمه باید قبلاً برای شما روشن کند که چقدر چیزها می توانند بعداً در بازی آشفته باشند.

چالش رویداد Tavern Brawl در کلش رویال در حال انجام است. این رویداد از دوشنبه، 27 نوامبر، تا دوشنبه آینده، 4 دسامبر 2023، یک رویداد بسیار جالب است. یعنی در طول این رویداد، کل نقشه تحت تأثیر طلسم Rage قرار می گیرد. و همانطور که می دانید Rage باعث می شود که واحدهای شما سرعت حمله و آسیب آنها افزایش یابد. به همین دلیل، متوجه خواهید شد که کارت‌های ارزان‌تر نیز بسیار بهتر عمل می‌کنند. اگرچه، به طور طبیعی، به همین دلیل، شما باید یک عرشه بسازید که این را در نظر بگیرد. برای کمک به شما در این زمینه، ما این لیست از بهترین Tavern Brawl Decks در کلش رویال را گردآوری کرده ایم.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

بهترین عرشه برای رویداد جدال میخانه

رویداد جدال میخانه کلش رویال
رویداد جدال میخانه کلش رویال

با توجه به اینکه Rage و Elixir Boost به طور همزمان در دسترس هستند، این رویداد می‌تواند برای دک‌های پرهزینه و کم‌هزینه کاملاً خوب باشد و واقعاً بستگی به نحوه بازی شما دارد. بنابراین، در اینجا ما دو عرشه مختلف با فاصله قابل توجهی در میانگین هزینه اکسیر آنها داریم.

 • عرشه 1:

 1. Firecracker (Elixir 3) [نقطه تکامل]
 2. Mini Pekka (Elixir 4)
 3. فریز (Elixir 4)
 4. Electro Wizard (Elixir 4)
 5. ارتش اسکلت (Elixir 3)
 6. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 7. کانن (اکسیر 3)
 8. خفاش ها (Elixir 2)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.4
بهترین عرشه برای رویداد جدال میخانه
بهترین عرشه برای رویداد جدال میخانه
 • عرشه 2:

 1. شازده کوچولو (اکسیر 3)
 2. نگهبانان (Elixir 3)
 3. ماشین پرنده (Elixir 4)
 4. برج تسلا (Elixir 4)
 5. فلش (Elixir 3)
 6. اسپارکی (Elixir 6)
 7. Minion Horde (Elixir 5)
 8. Magic Archer (Elixir 4)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 4.0

عرشه اول انتخاب اقتصادی ما در مورد استفاده از اکسیر است که امکان ارسال هرزنامه بیشتر را فراهم می کند. با واحدهای قدرتمندی مانند Golden Knight و Mini Pekka، می توانید به راحتی برج های تاج حریف را خرد کنید، حتی اگر فرصت های کمی به دست آورید. Firecracker یک واحد پشتیبانی باورنکردنی است و Electro Wizard می تواند هر نیروی هل دهنده مانند Hog Rider یا انواع مختلف جاینت ها را کاهش دهد. کانن نیز یک حواس پرتی عالی در این عرشه است.

Tavern Brawl در کلش رویال
Tavern Brawl در کلش رویال

با رفتن به Deck 2، ما اسپارکی را به عنوان فروشنده اصلی آسیب شما داریم و شازده کوچولو هم به عنوان یک واحد تهاجمی و هم به عنوان واحد دفاعی نقش مهمی ایفا می کند. Minion Horde بسته به عرشه حریف شما یک انتخاب خطرناک است. اگر حریف شما دارای Arrows مجهز است، باید با استفاده از Minion Horde زمان بندی عالی داشته باشید. در غیر این صورت، خیلی سریع اکسیر خواهید شد. به طور کلی، این یک عرشه خوب برای انکار هوایی است، و همچنین می‌تواند با پسران بزرگی مانند مگا نایت مقابله کند، اگر بتوانید با برج تسلا و نگهبانان به خوبی حواس او را پرت کنید.

Tavern Brawl تا دوشنبه آینده در دسترس خواهد بود. نوع چالش این رویداد این آخر هفته با نمادهای فصل بیشتری برای دستیابی به آن پخش خواهد شد.

همینطور بخوانید:

بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال

معرفی بهترین عرشه های غول پیکر الکترو کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت