معرفی بهترین عرشه های غول پیکر الکترو کلش رویال

معرفی بهترین عرشه های غول پیکر الکترو کلش رویال (5 عرشه)

معرفی بهترین عرشه های غول پیکر الکترو کلش رویال

Electro Giant ممکن است از زمان انتشارش کارت مورد علاقه بازیکنان کلش رویال نباشد، اما زمانی که سوپرسل تصمیم گرفت به طور قابل توجهی این کارت گران قیمت را جبران کند، برای هر کسی که به دنبال یک دک بسیار تهاجمی بود، تبدیل به یک انتخاب برتر شد.
ساختن یک عرشه در اطراف Electro Giant ممکن است فرآیندی زمان‌بر باشد، زیرا کارتی است که معمولاً ارزش خود را در مرحله Double Elixir نبرد نشان می‌دهد. همچنین با توجه به گرانی آن، باید تعادل اکسیر اکونومی دک خود را کاملاً متعادل کنید. خبر خوب این است که ما قبلاً تمام آن آزمون ها و خطاها را از طرف شما انجام داده ایم. از همین روی با سایت گیمو گیفت همراه باشید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

 • فشار الکتریکی Electric Push

 1. الکترو غول (Elixir 7)
 2. رعد و برق (Elixir 6)
 3. لاگ (Elixir 2)
 4. Hog Rider (Elixir 4)
 5. ارتش اسکلت (Elixir 3)
 6. تفنگدار (Elixir 4)
 7. Baby Dragon (Elixir 4)
 8. Valkyrie (Elixir 4)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 4.3

داشتن Electro Giant و Hog Rider در یک عرشه احتمالاً به شما می گوید که این یک عرشه برای یک فشار خشمگین است. یک عرشه بسیار متعادل برای درگیری های زمینی و هوایی. در حالی که Valkyrie می تواند به شما کمک کند تا از شر هرزنامه های زمینی خلاص شوید، Baby Dragon همین کار را برای تلاش های هوایی انجام می دهد.

ارزش واقعی این عرشه زمانی نشان داده می شود که الکترو جاینت را در پشت برج کینگ در فاز دابل اکسیر مستقر کنید و سپس آن را با هاگ رایدر روی پل جفت کنید. البته، شما برای حمایت از دو نفر به تفنگدار در پشت نیاز دارید و سپس باید The Log و Lightning را برای استفاده از آنها بر اساس تغییر وضعیت آماده کنید. کاربرد اصلی لایتنینگ در اینجا برای کنترل جمعیت و جلوگیری از ضد حمله سنگین توسط حریف است.

 • اسپمرها Spammers

بهترین عرشه های غول پیکر الکترو کلش رویال
بهترین عرشه های غول پیکر الکترو کلش رویال
 1. الکترو غول (Elixir 7)
 2. ارتش اسکلت (Elixir 3)
 3. لاگ (Elixir 2)
 4. گابلین باند (Elixir 3)
 5. فشفشه (Elixir 3)
 6. کوره (Elixir 4)
 7. شوالیه (Elixir 3)
 8. دارت گابلین (Elixir 3)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.5

به‌عنوان اقتصادی‌ترین طبقه ما در این فهرست، پر از واحدهای هرزنامه است که می‌توانند حریف را از بین ببرند و برنامه‌هایشان را خیلی سریع خراب کنند. کوره به خودی خود یک فروشنده خسارت بزرگ و یک ساختمان مناسب برای حواس پرتی است. اما وظیفه اصلی آن پشتیبانی از Electro Giant است.

مزیت این عرشه این است که برای شروع استفاده از Electro Giant واقعاً نیازی نیست منتظر فاز Double Elixir باشید. می توانید ابتدا نایت خود را بفرستید و الکترو جاینت را پشت سر او رها کنید، اما غول باید توسط Firecracker و Dart Goblin حمایت شود. بقیه کارت ها برای اهداف دفاعی استفاده می شوند، اما The Log می تواند پشتیبانی بیشتری را در Electro Giant ارائه دهد.

 • محور خرد کردن Crushing Axis

 1. الکترو غول (Elixir 7)
 2. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 3. برج دوزخی (Elixir 5)
 4. بشکه باربری (اکسیر 2)
 5. بمب افکن (Elixir 2)
 6. تفنگدار (Elixir 4)
 7. جادوگر (Elixir 5)
 8. بربران نخبه (Elixir 6)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 4.4

هرجایی که Elite Barbarians را دیدید، به این معنی است که برای انکار آنها مشکل خواهید داشت مگر اینکه مجموعه کارت های مناسبی داشته باشید. با این حال، با این عرشه، بربرهای نخبه شما برای Electro Giant کار می‌کنند و به عنوان یک واحد خرد کردن عمل می‌کنند.

بنابراین، به شما پیشنهاد می شود که Electro Giant را در انتهای سمت خود مستقر کنید و آن را با Elite Barbarians یا Golden Knight بر روی پل متصل کنید. اما به خاطر داشته باشید که آنها باید جلوتر از غول حرکت کنند. اکنون که همه نیروها بر روی پل هستند، بمب افکن را در پشت الکترو جاینت مستقر کنید و برج اینفرنو خود را برای هرگونه ضد حمله احتمالی آماده نگه دارید.

 • حمله جادویی Magical Attack

عرشه Electro Giant در کلش رویال
عرشه Electro Giant در کلش رویال
 1. الکترو غول (Elixir 7)
 2. ماینر (Elixir 3)
 3. Mini Pekka (Elixir 4)
 4. Magic Archer (Elixir 4)
 5. جادوگر شب (Elixir 4)
 6. Zap (Elixir 2)
 7. سم (اکسیر 4)
 8. بشکه باربری (اکسیر 2)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.8

این عرشه حواس پرتی و بازی هوشمند است که به زمان بندی عالی در استقرار واحدها نیاز دارد تا به شما برتری قابل توجهی نسبت به حریف خود بدهد. نایت ویچ و مجیک آرچر هر دو نقش کلیدی در این عرشه بازی می‌کنند، زیرا می‌توانند هم در حمله و هم در دفاع به خوبی عمل کنند.

در این عرشه باید منتظر بمانید تا فاز Double Elixir برای استقرار Electro Giant در پشت برج کینگز. هنگامی که غول به پل رسید، شما باید Poison خود را به گونه ای مستقر کنید که کل مسیر از پل تا برج تاج حریف را پوشش دهد. همچنین، هنگامی که از روی پل عبور کرد، باید از Electro Giant با Mini Pekka و Magic Archer پشتیبانی کنید. اگر در Elixir کوتاهی دارید، می توانید به جای Mini Pekka از Miner استفاده کنید، اما Miner باید قبل از اینکه آرچر روی Electro Giant قفل شود، در کنار برج تاج حریف مستقر شود.

 • راش هوشمند Smart Rush

 1. الکترو غول (Elixir 7)
 2. رویال گوست (Elixir 3)
 3. ماشین پرنده (Elixir 4)
 4. فشفشه (Elixir 3)
 5. لاگ (Elixir 2)
 6. بمب افکن (Elixir 2)
 7. برج تسلا (Elixir 4)
 8. Valkyrie (Elixir 4)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.6

اگر به دنبال چیزی متعادل و مقرون به صرفه هستید، این بهترین عرشه ای است که می توانید پیرامون Electro Giant بسازید. با بهره مندی از قدرت ضربه باورنکردنی و نامرئی Royal Ghost، می توانید به راحتی Electro Giant را از پشت و جلو بپوشانید.

کار اصلی شما این است که Electro Giant را در انتهای میدان خود مستقر کنید و قبل از اینکه او به پل قدم بگذارد، رویال گوست را در مقابل او مستقر کنید. غول باید توسط یک بمب افکن/فشفش و یک ماشین پرنده از پشت پشتیبانی شود. Log می تواند به رویال گوست در مقابله با هرزنامه کمک زیادی کند. بنابراین، مطمئن شوید که گزارش خود را آماده نگه دارید. Valkyrie بهتر است برای اهداف دفاعی همراه با برج تسلا ذخیره شود.

همچنین بخوانید:

بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت