انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل

5 نکته برای انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل

نکات مهم برای انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل

مسیر پرواز را تجزیه و تحلیل کنید، منطقه ای را با وسایل نقلیه در نزدیکی خود انتخاب کنید، نزدیک سلاح فرود بیایید و برای تسلط بر رقابت در BGMI آماده شوید. فرود آمدن در نزدیکی سلاح ها و به دست آوردن ارتفاع بالاتر از مواردی است که هنگام فرود باید در نظر گرفته شود. انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل برای یک شروع خوب و در نتیجه، یک پایان بازی قوی بسیار مهم است.

تضمین یک شام مرغ برنده برنده به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل است. این نوع شروعی که یک تیم خواهد داشت را تعیین می کند، اینکه آیا آنها قبل از شروع ماموریت برای باقی ماندن آخرین تیم، زره های سطح بالا یا سلاح های مورد علاقه خود را مجهز کنند. بازیکنان باید قبل از چتربازی روی نقشه که در این لیست از نکات برای انتخاب بهترین نقطه فرود در BGMI توضیح داده ایم، در طرز فکر خود انعطاف پذیر باشند.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

5 نکته مهم برای انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل

صرف نظر از حالت، Solo، Duo، یا Squad، این پنج نکته برای انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل می تواند به بازیکنان کمک کند تا بهترین شروع را در نبرد رویال داشته باشند.

زمین به دور از مسیر پرواز

اکثر بازیکنان تمایل دارند در مناطقی که مستقیماً زیر مسیر پرواز نقطه‌دار قرار دارند، سقوط کنند. در نتیجه، این مناطق شلوغ می‌شوند و درگیری‌های اسلحه‌ای بی‌نظم از پشت بام‌ها، برج‌ها و ساختمان‌ها شروع می‌شود. کسانی که می خواهند ایمن بازی کنند و شانس خود را برای به پایان رساندن در بین 10 تیم برتر به حداکثر برسانند، می توانند از فرود در چنین مناطقی اجتناب کنند. در عوض، آنها می توانند پس از علامت گذاری نقطه فرود روی نقشه، 500-1000 متر از مسیر پرواز فاصله بگیرند.

بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل
بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل

به دست آوردن زمین بالاتر

در هر بازی تیراندازی، تیمی که نسبت به دشمنان خود برتری قد دارد، شانس بیشتری برای برنده شدن در جنگ های تفنگی دارد. آنها می توانند حرکات و مواضع دشمن را به وضوح مشاهده کنند و بر اساس آن برنامه بعدی خود را استراتژی کنند. بنابراین، پس از انتخاب یک نقطه فرود، راه خود را با چتر نجات به بالاترین ساختمان یا سازه ای که حاوی سلاح یا زره کافی برای کل تیم است، برسانید. این یکی از مهمترین نکات برای انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل است.

پس از فرود در نزدیکی سلاح ها برای اقدام آماده شوید

صرف نظر از اینکه بازیکن در کجای نقشه می افتد، یکی از نکات برای انتخاب بهترین نقطه فرود در پابجی موبایل شامل فرود در نزدیکی سلاح ها است. تیمی که به سرعت آماده می شود، در مقابل گروه هایی که هنوز در جستجوی غارت هستند، برتری قوی دارد. پس از تجهیز سلاح‌ها، چند دشمن را از پای درآورید تا زمانی که تیم‌های دشمن مشغول احیای هم‌تیمی‌های خود هستند، زمان بیشتری برای جمع‌آوری زره ​​و سایر غارت‌ها به دست آورید.

مراقب مکان های جدید روی نقشه باشید

برخی از رویدادهای BGMI مکان‌های جدیدی را در نقشه‌های خاص به نمایش می‌گذارند. به عنوان مثال، BGMI 3.2 Update Ark Steel Ark را معرفی کرد که بازیکنان می توانند از آن یک Mecha بدست آورند و از قدرت شلیک آن برای تسلط بر میدان جنگ استفاده کنند. همچنین حاوی سینه هایی است که دارای غارت های سطح بالا و سلاح های متا هستند. اگرچه چنین مکان‌هایی تعداد زیادی بازیکن را جذب می‌کنند، اما مکان‌هایی ایده‌آل برای شروع خوب و افزایش نسبت E/D هستند. انعطاف پذیر بودن بر اساس رویدادهای جاری یکی از نکات حرفه ای برای انتخاب بهترین نقاط فرود در BGMI است.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

گزینه های پشتیبان داشته باشید: وسایل نقلیه یا ساختمان های کوچک نزدیک

نقطه فرود در پابجی موبایل
نقطه فرود در پابجی موبایل

Battlegrounds Mobile India دارای 100 بازیکن است که روی یک نقشه می‌افتند. گاهی اوقات، یک جوخه می تواند حتی پس از فرود در سریع ترین زمان ممکن توسط دشمنان پیشی بگیرد. به جای اینکه تیم را با انتخاب یک مبارزه بدون تجهیزات مناسب در معرض خطر قرار دهید، برای مبارزه در زمان دیگری زندگی کنید. در مناطقی که وسایل نقلیه در مجاورت آنها وجود دارد زمین بفرستید و برای بدست آوردن غارت به سمت ساختمان ها یا انبارهای مجزا حرکت کنید. بازیکنان همچنین می‌توانند به سمت ساختمان مجاور بدوند، آماده شوند و سپس آماده باشند تا کنترل یک منطقه غارت‌کننده در Erangel را در دست بگیرند.

وقتی صحبت از سلاح به میان می آید، هر بازیکن مورد علاقه خود را دارد. برخی تحت تأثیر توانایی شلیک سریع یک SMG هستند در حالی که برخی دیگر تحت تأثیر پایداری یک تفنگ تهاجمی مانند M416 هستند. با این حال، Krafton دو اسلات برای اسلحه در نبرد رویال ارائه می دهد، و در حالی که یکی می تواند اسلحه مورد علاقه شما را نگه دارد، دیگری می تواند یک اسلحه متا با آسیب بالا را در BGMI نگه دارد.

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار به‌روزرسانی پابجی موبایل نسخه ۳.۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت