معرفی بهترین بارگیری LK24 در کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین بارگیری LK24 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری LK24 در کالاف دیوتی موبایل+ آمار و اتچمنت سلاح

در این راهنمای اسلحه Call of Duty: Mobile با LK24 آشنا خواهید شد. این یک تفنگ تهاجمی متوسط ​​است که اغلب توسط بسیاری از بازیکنان فراموش می شود. LK24 از هر نظر بسیار شبیه به KN-44 و BK57 است. دارای دامنه آسیب خوب و پس زدگی کم است که به نوعی در برخوردهای میان برد تا دوربرد مزیت هایی به آن می دهد. LK24 یک تفنگ تهاجمی کاملاً گرد با خروجی آسیب ثابت است که 4 شلیک برای کشتن تا حدود 20 متر ارائه می دهد.

این یک الگوی پس زدگی بسیار قابل پیش بینی دارد که آن را به گزینه ای محکم برای بردهای میان برد تا بلند تبدیل می کند. همچنین دارای قابلیت هایی در فاصله نزدیک است، اگرچه به راحتی توسط سایر SMG ها و تفنگ های تهاجمی سریعتر مانند ASM10 و Man-o-War از بین می رود.

در مقایسه با KN-44، LK24 سرعت آتش سوزی و آسیب مشابهی دارد. در نتیجه زمان آنها برای کشتن چهره ها بسیار نزدیک است. هر دو دارای دقت خوب و پس زدن کم هستند، تنها تفاوت این است که KN-44 دارای پس زدگی عمودی بزرگتر است، در حالی که LK24 دارای پس زدن افقی بزرگتر است. LK24 یک سلاح متوسط ​​است. این همچنین یک سلاح بسیار همه کاره است که می تواند به موقعیت های مختلف نبرد پاسخ دهد. عملکرد پیش فرض LK24 در مقایسه با سایر تفنگ های تهاجمی محبوب آنچنان برجسته نیست. با این حال، با ساخت مناسب، هنوز هم می تواند به یک سلاح قابل دوام در راه های مختلف تبدیل شود.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

آمار سلاح LK24 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری LK24 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری LK24 در کالاف دیوتی موبایل

حالا ابتدا آمار سلاح را ببینیم. LK24 دارای نرخ آتش متوسط ​​با دقت خوب و پس زدگی کم است. به طور پیش فرض دارای 30 گلوله با سرعت شلیک 634 گلوله در دقیقه است. اندازه پیش فرض ماگ برای یک تفنگ تهاجمی بسیار استاندارد است، که باید برای سلاح کافی باشد. این روزها بازیکنان قدردان مهمات بیشتری هستند، زیرا اکثر سلاح های خوب از مشکلات مهمات کم رنج می برند.

زمان بارگیری سریع اسلحه 1.5 ثانیه و زمان بارگیری کامل 2.7 ثانیه است. سرعت ADS آن 300 میلی ثانیه است که کمتر از میانگین تفنگ های تهاجمی است. تحرک LK24 نیز در سطح متوسط ​​تفنگ های تهاجمی است. سرعت حرکت 6.7 متر بر ثانیه و سرعت حرکت ADS حدود 2.3 متر در ثانیه است. آمار سلاح های پایه نشان می دهد که LK24 از همه جنبه ها کاملاً متوسط ​​است، هرچند زمان بارگیری مجدد آن بسیار سریع است.

برای رتبه بندی این سلاح، آسیب متوسط، دقت خوب و تحرک سلاح متوسط ​​دارد. LK24 اسلحه ای با قابلیت استفاده آسان به دلیل قابلیت پس زدن کم است. با این حال، از آنجایی که عقب نشینی بیشتر افقی است، عادت کردن به آن زمان می برد، بنابراین برای مبتدیان توصیه نمی شود.

اتچمنت LK24 MP

در بازی‌های MP، تحرک سلاح از همه مهمتر است، این تعیین می‌کند که چقدر سریع می‌توانید بکشید. هدف این ساخت این است که تحرک اسلحه LK24 را به حداکثر برساند و آن را در نبردهای نزدیک مفیدتر کند. ابتدا از لوله سبک سرکوبگر انتگرال YKM و بدون استوک برای تقویت تحرک سلاح استفاده کنید. این دو ضمیمه می توانند سرعت ADS را تا 24 درصد افزایش دهند که به قیمت دقت سلاح و کنترل پس زدگی تمام می شود. نوار Stippled Grip Tape برای تقویت بیشتر تحرک سلاح انتخاب شده است. به تأخیر سرعت به آتش کمک می کند، که در نبردهای نزدیک در MP بسیار مهم است.

سپس از Tactical Foregrip A و OWC Laser Tactical برای از دست دادن دقت سلاح استفاده کنید. لیزر تاکتیکی نه تنها دقت سلاح را بهبود می بخشد، بلکه به سرعت ADS نیز کمک می کند. این یک ضمیمه ضروری برای این سلاح است. این یک ساخت حداکثر تحرک است، بیایید ببینیم که در برابر LK24 پیش فرض چگونه عمل می کند.

اول از همه، اجازه دهید سرعت ADS را آزمایش کنیم:

سرعت پیش‌فرض ADS 18 فریم است که 300 میلی‌ثانیه است. با این ساخت، زمان ADS به 12 فریم کاهش می یابد. این اسلحه سریعتر از اکثر تفنگهای تهاجمی است که تقریباً هم سطح اس ام جی است. این به سلاح مزیت بزرگی در MP می دهد. در مرحله بعد، بیایید الگوهای پس زدن را با هم مقایسه کنیم. دقت پخش گلوله LK24 پیش فرض بد نیست. عقب نشینی افقی بیشتری نسبت به پس زدن عمودی دارد. با این حال، الگوی پس زدن ساده و قابل پیش بینی است. بنابراین وقتی به این سلاح عادت کردید کنترل پس زدن کار سختی نیست.

در این ساخت MP، شما کنترل اسلحه را با تحرک بهتر عوض خواهید کرد، بنابراین دقت و پس زدن از حالت پیش فرض بدتر است. هنوز هم در درگیری مسلحانه از فاصله نزدیک در MP قابل کنترل است. به طور خلاصه، این یک ساخت MP با حداکثر تحرک است که بهترین تحرک، دقت بهتر و آسیب خوب را ارائه می دهد. هنوز هم یک تفنگ تهاجمی متوسط ​​در MP است و اگر بتوانید به درستی از آن استفاده کنید می تواند بسیار پایدار و دقیق باشد.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

بارگیری LK24 BR

بهترین اتچمنت LK24 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت LK24 در کالاف دیوتی موبایل

حالا بیایید به ساخت BR برویم. در بازی های BR، محدوده آسیب سلاح همیشه اولین نگرانی شماست. محدوده پیش فرض LK24 بسیار خوب بود. اکنون شما روی بهبود دامنه آسیب در این ساخت تمرکز خواهید کرد تا در مبارزه با برد بهتر شود. برای دستیابی به آن، از سرکوبگر یکپارچه و بشکه OWC Marksman استفاده کنید. آنها با هم می توانند برد آسیب این سلاح را تا 60 درصد افزایش دهند. LK24 پیش فرض به شما این امکان را می دهد که در عرض 21 متر دشمن را در یک ثانیه بکشید. با این ساختار، برد موثر تا 34 متر افزایش می یابد که برای یک تفنگ تهاجمی بسیار خوب است.

در مرحله بعد، از MIP Strike Stock برای بهبود دقت اسلحه و پایداری تلنگر استفاده کنید:

در پس زدن افقی نیز کمک می کند. در نبردهای دورتر، دقت سلاح معمولاً بسیار مهم است. بنابراین از نوار Granulated Grip و OWC Laser Tactical برای افزایش دقت سلاح و همچنین سرعت ADS استفاده کنید. بسیاری از بازیکنان از دید آهنین این سلاح شکایت دارند که بسیار نامشخص است. اگر فکر می‌کنید هدف‌گیری سخت است، می‌توانید استوک ضربه‌ای را با یک اپتیک جایگزین کنید. این یک ساخت BR حداکثر محدوده است، بیایید ببینیم که در برابر LK24 پیش فرض چگونه عمل می کند.

اول از همه، اجازه دهید سرعت ADS را آزمایش کنیم:

در این ساخت، سرعت ADS دقیقاً برابر با 300 میلی ثانیه پیش فرض است که در نبردهای نزدیک به نوعی کند است. با این حال، اگر از این سلاح عمدتاً برای برد طولانی تری استفاده می کنید، زیاد نگران سرعت ADS نباشید. در مرحله بعد، بیایید الگوهای پس زدن را با هم مقایسه کنیم. همانطور که خواهید دید، دقت پخش گلوله با این ساخت بهبود یافته است و همچنین عقب نشینی کمتر از حالت پیش فرض است. از آنجایی که LK24 دارای یک پس زدن معمولی است، یک سلاح همه کاره است که می تواند در فواصل طولانی به سمت دشمنان شلیک کند.

آخرین اما نه کم اهمیت، بیایید بهبود دامنه را بررسی کنیم:

بیش از 30 متر، آسیب LK24 پیش فرض از 26 به 20 کاهش یافته است، در حالی که با این ساخت BR هیچ افت آسیبی وجود ندارد. از آنجایی که اکثر مبارزات رایج در BR بین 10 تا 30 متر اتفاق می افتد، این به سلاح مزیت بزرگی در نبردهای میان برد تا دور برد می دهد. LK24 دیگر در BR روی زمین در دسترس نیست، فقط طرح سفارشی شده را می توان در Airdrops پیدا کرد.

به طور خلاصه، این یک ساخت با حداکثر دامنه آسیب و دقت بهتر است که به ویژه برای BR طراحی شده است. این یک سلاح قدرتمند در برد طولانی تر است، برد موثر با این ساخت بیش از 60 متر است. این امر LK24 را به یک انتخاب مناسب در BR تبدیل می کند، حتی اگر عملکرد برد نزدیک آن چندان چشمگیر نبود. به طور کلی، LK24 از نظر زمان برای کشتن ارقام کاملاً متوسط ​​است. پایداری خوب و برد آسیب بیشتر از مزایای این سلاح است.

LK24 در کالاف دیوتی موبایل
LK24 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت LK24 در کالاف دیوتی موبایل

LK24 می تواند از ترکیبی از اتصالات استفاده کند تا واقعاً در همه زمینه ها قوی شود. شما می توانید در هر شرایطی با بارگیری زیر استفاده کنید.

  • Barrel: YKM Integral Suppressor Light
  • Stock: No Stock
  • Laser: OWC Laser – Tactical
  • Underbarrel: Strike Foregrip
  • Rear Grip: Granulated Grip Tape

YKM Integral Suppressor Light و No Stock از جمله مهم ترین اتصالات به بارگیری هستند. لوله از مشخصات آسیب جامد AR استفاده می کند و در عین حال هنگام شلیک شما را از رادار دور نگه می دارد در حالی که اتصال استوک بهترین گزینه برای افزایش تحرک است. OWC – Laser Tactical and Strike Foregrip همچنین تحرک کلی شما را افزایش می دهد.

در نهایت، نوار چسب دانه بندی شده، کنترل پس زدن شما را افزایش می دهد تا تمام فقدان دقت ناشی از پیوست های تحرک را جبران کند.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت