معرفی بهترین لود اوت Mk12 پابجی موبایل

معرفی بهترین لود اوت Mk12 پابجی موبایل + آمار سلاح Mk12 PUBG Mobile

معرفی بهترین لود اوت Mk12 پابجی موبایل + آمار سلاح Mk12 PUBG Mobile

Mk12 پابجی موبایل یک تفنگ تیرانداز انحصاری در نقشه Livik است. راهنمای کامل نحوه تسلط بر سلاح Mk12 در PUBG Mobile را در سایت گیمو گیفت بررسی کنید و از بازی خود لذت ببرید.

Mk12 PUBG Mobile یک تفنگ تیرانداز انحصاری است که فقط در Livik موجود است. بسیاری از بازیکنان هنوز این سلاح جدید را به دلایل مختلفی دست کم می گیرند، حتی اگر بسیار قدرتمند است. بنابراین تا انتهای این مقاله از سایت گیمو گیفت را از دست ندهید.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

راهنمای Mk12 پابجی موبایل

Mk12 پابجی موبایل می تواند یک سلاح مرگبار باشد اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید. این DMR شباهت هایی به تفنگ Marksman مورد علاقه Mini-14 دارد اما هنوز تفاوت های کمی دارد. بنابراین، این یک سلاح بسیار جالب است. گفته می شود Mk12 PUBG Mobile ترکیبی از Mk14 و QBU است.

  • از ضمیمه گرفتن عمودی استفاده کنید

ابتدا می توانید ضمیمه ریل پایینی را وصل کنید. گرفتن عمودی می تواند یک انتخاب ایده آل برای کاهش پس زدن عمودی این DMR باشد. سپس می توانید روی زمین بلند دراز بکشید و دشمنان را با دقت شلیک کنید.

با این حال، بهترین دستگیره برای این اسلحه، نیمه گرفتن است که باعث تعادل بیشتر آن می شود. گرفتن سبک و نیمه گرفتن برای موبایل Mk12 PUBG به شدت توصیه می شود.

  • تیراندازی با حالت اسکات

علاوه بر این، Mk12 آسیب پایه کمی بالاتر از Mini-14 دارد. دمیج پایه آن 47 است. بنابراین می توانید از آن در برابر تمام فواصل جنگی استفاده کنید تا در چند تیر دشمنان را از بین ببرید.

علاوه بر این، این سلاح دارای سرعت شلیک نسبتاً بالایی است. بنابراین برای کاهش پس زدن اسلحه باید به جای پوزه دیگر از یک جبران کننده استفاده کنید. یک نکته حرفه ای برای کاهش پس زدگی اسلحه و تیراندازی با دقت بیشتر، شلیک در حالت اسکات یا اسکات است.

Mk12 پابجی موبایل بهترین DMR در نقشه Livik است زیرا در نبردهای میان برد بیشترین تأثیر را دارد. در این محدوده، Mk12 کمترین لگد را در بین تمام DMR های این نقشه دارد. شما فقط باید در چند شلیک به دشمن ضربه بزنید و بکشید، به خصوص زمانی که هدف به صورت افقی حرکت نمی کند.

معرفی سلاح Mk12 در PUBG Mobile
معرفی سلاح Mk12 در PUBG Mobile
  • از Scopes استفاده کنید

اسکوپ 3x بهترین انتخاب برای این سلاح میان رده است. اما شما همچنین می توانید 6x scope را برای نبردهای دوربرد غارت کنید و آن را به 3x در نبردهای میان برد تنظیم کنید. یا در غیر این صورت، دامنه 4x این سلاح را به یک سلاح کشنده در نبردهای میان برد با اهداف متحرک تبدیل می کند.
بدون استفاده از اسکوپ، نمی توانید این سلاح را به حداکثر برسانید. سعی کنید قبل از شروع مبارزه یا جستجوی دشمنان، ابتدا دامنه را پیدا کنید. ضعف در دامنه است، اگر آن را نداشته باشید خودتان به دردسر می افتید.

Mk12 PUBG Mobile
Mk12 PUBG Mobile
  • ترکیب با UZI

این اسلحه MK 12 یک تفنگ Marksman است که در مقایسه با سلاح های هم رده بسیار قدرتمند است. MK12 از مهمات 5.56 میلی‌متری با 20 گلوله استفاده می‌کند که می‌توان آن را تا 30 گلوله ارتقا داد. آسیب برای سلاح‌هایی که نیازی به گرفتن از جعبه‌ها ندارند، زیاد است.

یکی از دلایلی که باید از MK12 استفاده شود، پس زدگی بسیار کم است. در مقایسه با تفنگ Marksman Rifle یا سایر سلاح ها، MK12 دارای قابلیت پس زدن بسیار کم است.

MK 12 برای نبردهای میان برد و دور مناسب است. بنابراین ترکیب این سلاح با P90 یا Uzi بسیار کشنده است، اما اگر قبلاً یک AR مانند M16 دارید، شاید این MK12 را نگیرید. بنابراین بازیکنان باید از MK12 با یک اتصال میدان خوب مانند اسکوپ 4x استفاده کنند تا بیشترین استفاده را از این سلاح ببرند.

بررسی MK12 PUBG
بررسی MK12 PUBG

نقاط ضعف Mk12 پابجی موبایل چیست؟

متاسفانه این سلاح دارای چندین نقطه ضعف است. MK12 PUBG به ندرت توسط بازیکنان هنگام مبارزه استفاده می شود زیرا حالت تیراندازی این سلاح با سایر سلاح ها بسیار متفاوت است. آسیب ناشی از آن خیلی دردناک نیست، که باعث می شود بازیکنان از سلاح های دیگری غیر از MK12 PUBG استفاده کنند.
با حالت تیراندازی که فقط می‌تواند آرژنین باشد، سپس با آسیبی به هم متصل شود که آسیب چندانی به این سلاح منتفی نمی‌شود.

با سرعت شلیک 0.70 ثانیه در هر شلیک، بازیکنان برای هدف گیری دشمنان به دقت و دقت نیاز دارند تا به راحتی کشته شوند.
اینها نکات حرفه ای برای استفاده از سلاح MK12 PUBG برای استفاده حداکثری از آن هستند.

آمار سلاح Mk12

اگر می خواهید د ر بازی پابجی موبایل از تفنگ Mk12 استفاده کنید لازم است تا آمار این اسلحه را بدانید. به این ترتیب به عنوان یکی از بهترین DMR می توانید در بازی از آن استفاده کنید. در متن زیر به آمار سلاح پرداخته ایم که موجب می شود تنظیم سبک بازی را برای این سلاح انجام دهید.

آمار سلاح Mk12 پابجی موبایل

  1. حجم خشاب: 20
  2. پایداری: 62
  3. سرعت بارگذاری مجدد: 2.6 ثانیه
  4. قدرت: 48
  5. نرخ آتش: 44
  6. برد: 63

همچنین بخوانید:

بهترین تنظیمات حساسیت پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت