بهترین اتچمنت MX9 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت MX9 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت MX9 در کالاف دیوتی موبایل 2024

Call of Duty Mobile محتوای جدید زیادی از جمله یک SMG جدید در قالب MX9 به ارمغان آورد. بنابراین، در اینجا چیزی است که باید در مورد باز کردن قفل آن و بهترین کلاس loadout بدانید.
چند سالی است که Call of Duty Mobile این خلأ را برای طرفداران CoD پر کرده است که همیشه رویای بازی‌ای را در سر می‌پرورانند که برخی از سلاح‌ها، نقشه‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر را زیر یک چتر بیاورد. اینجا به اتچمنت های MX9 در کالاف دیوتی موبایل میپردازیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

MX9 یک مسلسل ثابت برای چندین فصل در COD Mobile بوده است. این همیشه یکی از انتخاب های بهتر در رده SMG بوده است، دارای آمار خوب و قابل دوام برای اکثر موقعیت ها در حالت چند نفره. با این حال، برای استفاده حداکثری از MX9 در کالاف دیوتی موبایل، باید از بهترین بارگیری کلی آن استفاده کنید.

اسلحه ساز در COD Mobile در مورد سلاح های جدید می تواند کمی پیچیده باشد. ممکن است گاهی ندانید کدام دلبستگی را باید تجهیز کنید، زیرا بسیاری از آنها دارای ویژگی های منفی هستند که باید متعادل شوند. خوشبختانه، من قوی ترین مجموعه اتچمنت های MX9 در کالاف دیوتی موبایل را ارائه کرده ام، بنابراین می توان این نگرانی ها را برطرف کرد. برای مشاهده بهترین بارگیری برای MX9 در کالاف دیوتی موبایل، راهنمای زیر را بررسی کنید.

از نظر تنظیم آن به عنوان انتخاب SMG شما، MX9 SMG در کالاف دیوتی موبایل برای دنبال کردن بارگیری‌ها و پیوست‌های مشابه SMG مناسب‌تر است.

بهترین اتچمنت MX9 SMG در کالاف دیوتی موبایل 2024
بهترین اتچمنت MX9 SMG در کالاف دیوتی موبایل 2024

می‌خواهید یک بشکه جدید پرتاب کنید تا عقب‌نشینی را مهار کنید، یک مجله بزرگ‌تر بردارید تا بتوانید عکس‌های بیشتری در فضاهای تنگ بگیرید، و سپس Sleight of Hand را به عنوان امتیاز خود تکان دهید تا بتوانید بارگذاری‌های مجدد را از بین ببرید.

همچنین ارزش برداشتن نوار چسب محکم را دارد تا زمان تبلیغات سریع را بهبود بخشد. شما دشمنان را قبل از اینکه بدانند چه چیزی به آنها ضربه زده است، شکست خواهید داد.

بهترین راه اندازی کلاس CoD Mobile MX9 SMG

  • Barrel: MIP Extended Light Barrel
  • Stock: Agile Stock
  • Perk: Sleight of Hand
  • Ammunition: Large Caliber Ammo
  • Rear Grip: Firm Grip Tape

در حالی که به نظر می رسد این بارگیری برای بیشتر افراد بهترین کار را دارد، دیگران برداشت خود را از آن دارند که ارزش آزمایش کردن را دارد.

گودزلی، یوتیوب‌بر محبوب CoD Mobile، امتیاز و ذخایر را برای تنظیم خود حذف می‌کند و به جای آن لیزر و زیر بشکه را انتخاب می‌کند. اگرچه، او مهمات کالیبر بزرگ و نوار چسب محکم را نیز تکان می دهد.

“بهترین” بارگیری MX9 SMG Godzly

  • Barrel: MIP Extended Light Barrel
  • Underbarrel: Infiltrator Foregrip
  • Laser: 5mW Combat Laser
  • Ammunition: Large Caliber Ammo
  • Rear Grip: Firm Grip Tape

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نحوه باز کردن قفل MX9 SMG در کالاف دیوتی موبایل

اتچمنت MX9 در کالاف دیوتی موبایل
اتچمنت MX9 در کالاف دیوتی موبایل

گرفتن SMG بسیار ساده است. شما مجبور نیستید از حلقه های زیادی بپرید.

هنگامی که شروع به باز کردن قفل پیوست کردید، هر دو تنظیمات را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهترین است!

این بارگیری MX9 در کالاف دیوتی موبایل به گونه ای طراحی شده است که آن را به یک جک از همه معاملات در COD Mobile تبدیل کند. ضمیمه های مجهز دامنه آسیب، سرعت ADS، دقت پخش گلوله و سرعت حرکت ADS را افزایش می دهند. شاید مهم ترین ضمیمه در لودات MIP Extended Light Barrel باشد که محدوده آسیب و دقت پخش گلوله ADS را بهبود می بخشد.

اگرچه این سرعت ADS منفی است. خوشبختانه، هر دو نوار چسب و چابک این آمار را افزایش می‌دهند و باعث می‌شود که سرعت ADS و زمان‌های سرعت تا آتش افزایش یابد.

کامل کردن بارگیری، Infiltrator Foregrip – که دقت کلی را افزایش می دهد – و مهمات کالیبر بزرگ است. این اتصال مهمات باعث افزایش چند برابری بدنه آسیب می شود. این نقش بسیار زیادی در اثربخشی MX9 در فاصله نزدیک ایفا می کند. این بارگیری MX9 مطمئناً ارزش فرآیند تراز کردن تفنگ در COD Mobile را دارد و می توانید تقریباً در هر موقعیتی در چند نفره از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت