بهترین مکان برای رتبه بندی سریع درکالاف دیوتی موبایل

بهترین مکان برای رتبه بندی سریع در COD Mobile Blackout

بهترین مکان برای رتبه بندی سریع در COD Mobile Blackout

COD Mobile یکی از محبوب ترین عناوین بتل رویال برای دستگاه های تلفن همراه است. در حالی که نقشه ایزوله محبوب ترین در میان دیگر عرصه های نبرد رویال است، نقشه Blackout نقشه ای ایده آل برای تازه واردان برای رتبه بندی سریعتر است.

توپوگرافی نقشه Blackout بسیار متفاوت از Isolated است. نقاط غارتگر در Blackout پراکنده هستند و فاصله زیادی از یکدیگر دارند. در نتیجه، نقشه درگیری های اسلحه کوتاه برد بیشتری را در راهروها، جاده ها و فضاهای دیگر نشان می دهد. با این حال، منطقه بین نقاط فرود توسط مناطق وسیعی از مناظر بایر جدا شده است. اگر به اندازه کافی باهوش باشید، می توانید از درگیری های زیادی در مراحل اولیه جلوگیری کنید و مستقیماً با تجهیزات باکیفیت بالا وارد بازی آخر شوید.

بهترین مکان برای رتبه بندی سریع در COD Mobile Blackout
معرفی Blackout در COD Mobile در سایت گیمو گیفت

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

بنابراین، اگر شما تازه وارد COD Mobile هستید و می‌خواهید بازمانده نهایی باشید، این مقاله از سایت گیمو گیفت ممکن است به شما کمک کند:

بهترین نقاط فرود در نقشه Blackout COD Mobile

1) شهر ارواح Ghost Town

شهر ارواح در کالاف دیوتی موبایل
شهر ارواح در کالاف دیوتی موبایل

شهر ارواح در جنوبی ترین لبه نقشه Blackout در COD Mobile قرار دارد. کل شهر توسط یک بیابان احاطه شده است و به دلیل انزوای نسبی آن در مقایسه با سایر شهرها و نقاط فرود روی نقشه، بر روی نقشه مشخص می شود.

شهر ارواح به دلیل موقعیت خاص خود، عموماً توسط جمعیت اجتناب می شود. اگر منطقه را به اندازه کافی خوب اسکن کنید و هر تیم یا دشمن دیگری را که تصمیم دارد بیش از حد در لبه نقشه قدم بزند، پایان دهید، قطعاً با تفنگ های تهاجمی قدرتمند، LMG ها و تک تیراندازها از محل خارج خواهید شد.

با این حال، اگر در شهر ارواح فرود آمدید، آماده باشید تا مسیری خطرناک را به داخل دایره برگردید. همچنین، شما باید به سرعت غارت کنید و به محض آماده شدن ترمینال در حال حرکت باشید. هنگامی که وارد دایره مربوطه شدید، مستقیماً وارد بازی آخر خواهید شد.

2) آرایه Array

آرایه در نقشه Blackout در COD Mobile
معرفی آرایه در نقشه Blackout در COD Mobile

Array یک ایستگاه ماهواره ای بزرگ است که تقریباً در مرکز نقشه Blackout در COD Mobile قرار دارد. از یک موقعیت استراتژیک برخوردار است و تقریباً همیشه در دو حلقه اول مسابقه باقی می ماند، اگر نه همه.
چند مکان در Array وجود دارد که به طور منظم تک تیراندازها و تفنگ های تهاجمی با کیفیت بالا تولید می کنند. اولین ماهواره بزرگ مرکزی و دیگری بزرگترین پناهگاه در این مکان است.

غارت با کیفیت بالا در اینجا تضمین شده است. با این حال، فرود در Array دو گزینه برای باقی مانده بازی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید بمانید و اردو بزنید تا دشمنان ناآگاه را بکشید، یا می توانید برای تثبیت موقعیت خود در داخل دایره به جای دیگری بروید.

فرود آمدن در Array به شما آزادی عمل زیادی را برای بقیه بازی می‌دهد، زیرا در اکثر مواقع وضعیت تحت کنترل است، زیرا نیازی نیست عجله کنید تا وارد دایره آبی شوید.

3) فانوس دریایی Lighthouse

فانوس دریایی در کالاف دیوتی موبایل
فرود در مکان فانوس دریایی کالاف دیوتی موبایل

اگر تصمیم دارید در فانوس دریایی فرود بیایید، برای جلوگیری از رقابت آماده باشید، زیرا اغلب بازیکنان دیگر از آن بازدید می کنند. فرود آمدن در خود فانوس دریایی بلند به شما تجهیزات باکیفیت می دهد. تفنگ های SMG و تیرانداز با کیفیت ممتاز به طور منظم در فانوس دریایی پخش می شوند.

به خاطر داشته باشید که در گوشه جنوب غربی نقشه قرار دارد، بنابراین باید سریع غارت کنید و به دایره بعدی بروید. با این حال، برخلاف شهر ارواح، فانوس دریایی از طریق آبراه ها به خوبی به بقیه نقشه متصل است و تعداد زیادی قایق در اندازه های مختلف در داخل و اطراف آن منطقه تخم ریزی می کنند.

4) محل ساخت و ساز Construction Site

فرود در مکان ساخت و ساز Blackout در COD Mobile
فرود در مکان ساخت و ساز Blackout در COD Mobile

سایت ساخت و ساز در سمت شمال شرقی نقشه Blackout در COD Mobile قرار دارد. این یک مکان پرخطر و با پاداش بالا است که غارت با کیفیت برتر مانند LMG ها، تفنگ های تهاجمی و تک تیراندازها را تولید می کند.

همچنین یکی از محبوب ترین نقاط فرود است، بنابراین شما باید سریع و آماده باشید تا با بازیکنان دیگر مبارزه کنید. با این حال، اگر بتوانید از عجله اولیه جان سالم به در ببرید و در صدر قرار بگیرید، می توانید با تجهیزات باکیفیت خود برتری قابل توجهی نسبت به دیگران داشته باشید.

5) محدوده شلیک Firing Range

فرود در منطقه شلیک Blackout در COD Mobile
فرود در منطقه شلیک Blackout در COD Mobile

محدوده شلیک در مرکز نقشه Blackout در COD Mobile قرار دارد. این منطقه کوچک و محصور است که آن را به کانونی برای نبردهای نزدیک تبدیل کرده است. اگر بتوانید از پس این نوع نبردها برآیید، می توانید در صدر قرار بگیرید و ادعای غارت با کیفیت بالا مانند SMG، تفنگ های تهاجمی و تفنگ های تاکتیکی کنید.

محدوده شلیک نیز با مسیرهای متعدد به مناطق دیگر نقشه متصل است. با این حال، به دلیل محبوبیت کمی که دارد، باید برای مبارزه با سایر بازیکنانی که به دنبال فرود در Firing Range نیز هستند، آماده باشید.
این خلاصه لیست توصیه شده ما از ایمن ترین و بهترین نقاط فرود در نقشه Blackout COD Mobile می باشد، شما می توانید تجربه خودت را در مورد بهترین نقطه سقوط در کالاف دیوتی موبایل برای ما در متن زیر بنویسید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت