بهترین لودات Sakin MG38 در Warzone Mobile

بهترین لودات Sakin MG38 در Warzone Mobile

لودات Sakin MG38 در Warzone Mobile

Sakin MG38 قدرت شلیک باورنکردنی را به Warzone Mobile می‌آورد و دارای اندازه بزرگی است که به شما امکان می‌دهد گلوله ببارید. اگر برای سرکوب دشمنان یا نگه داشتن موقعیتی به بار گلوله نیاز دارید، این اسلحه شماست. بهترین loadout build ما را در زیر بررسی کنید!

Sakin MG38 به ویژه هنگام تخلیه مجله بزرگ خود، ضربه جدی به خود می گیرد. برای مقداری پس زدن آماده باشید، اما قدرت آن در آتش پایدار در بردهای متوسط ​​تا طولانی است. این LMG به بازیکنانی که دوست دارند موقعیتی را ثابت کنند، پوشش ثابتی برای تیم خود ایجاد کنند، یا نقاط chokepoint را با تگرگ گلوله قفل کنند، ارائه می دهد.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

Sakin MG38 چه تفنگی است؟

لودات Sakin MG38 در Warzone Mobile
لودات Sakin MG38 در Warzone Mobile

SAKIN MG38 یک مسلسل سبک است که در Call of Duty: Modern Warfare II به نمایش گذاشته شده است. SAKIN MG38 همچنین در Call of Duty: Modern Warfare III به عنوان بخشی از حمل و نقل محتوای Modern Warfare II موجود است.

بهترین بارگیری Sakin MG38 در Warzone Mobile

  • Muzzle: SA LEVELER 55
  • Barrel: 20″ Bruen Silver Series
  • Optic: AIM-OP V4
  • Underbarrel: Cronen WL 55
  • Rear Grip: STIP-40 Grip

ما پوزه SA LEVELER 55 را برای بهبود کنترل پس زدگی و سرکوب صدا تجهیز می کنیم، شلیک های خود را روی هدف و موقعیت خود را مخفی نگه می داریم. لوله 20 اینچی سری نقره ای Bruen به طور قابل توجهی هم برد آسیب و هم سرعت گلوله را افزایش می دهد.

اپتیک AIM-OP V4 یک تصویر دید واضح را برای عکس‌های مهم میان برد و برد بلند ارائه می‌کند. زیر لوله Cronen WL 55 باعث افزایش پس‌زدگی برای گروه‌بندی شلیک‌های محکم‌تر می‌شود. در نهایت، برای کمی تحرک بیشتر، به دستگیره STIP-40 سیلی می‌زنیم، و به ما کمک می‌کند در حالی که آتش مهار می‌کنیم، در حرکت بمانیم.

به طور کلی، این بارگیری ساکین MG38 تماماً در مورد به حداکثر رساندن تسلط دوربرد خود است. ما دقت، برد و کنترل عقب‌نشینی را به‌طور قابل‌توجهی افزایش داده‌ایم، و این را به LMG عالی برای برداشتن دشمنان از راه دور و نگه‌داشتن موقعیت‌های کلیدی به آسانی تبدیل کرده‌ایم.

بهترین پکیج پرک برای Sakin MG38

Sakin MG38 در Warzone Mobile
Sakin MG38 در Warzone Mobile

اگر این امتیازات را اجرا نکنید، بارگیری کامل Sakin MG38 در Warzone Mobile نخواهد بود.

بسته پیشاهنگی:

  1. Scavenger: اطمینان حاصل می کند که به اندازه کافی مهمات و صفحات زرهی برای حفظ آن موقعیت های آتش سرکوب کننده و شرکت در درگیری های طولانی مدت دارید.
  2. بازوی قوی: به شما این امکان را می دهد تا قبل از شلیک دقیق و دوربرد، نارنجک ها را برای بیرون انداختن دشمنان از پوشش پرتاب کنید.
  3. تمرکز: دقت بهبود یافته شما را افزایش می دهد و در حالی که آن خطوط دید کلیدی را در محدوده نگه می دارید، لرزش را کاهش می دهد.
  4. Ghost: دور ماندن از پهپاد، رادار و حسگرهای ضربان قلب برای سبک بازی موقعیت محور شما بسیار مهم است. شما می خواهید عنصر غافلگیری را حفظ کنید.

بسته Scout Sakin MG38 شما را به یک نیروگاه مطلق دوربرد تبدیل می کند. Scavenger شما را برای آتش سرکوب کننده نگه می دارد، Strong Arm به شما امکان می دهد دشمنان را از بین ببرید، Focus دقت تزلزل ناپذیر را تضمین می کند، و Ghost شما را در زمانی که بر موقعیت های کلیدی تسلط دارید پنهان نگه می دارد.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نحوه دریافت Sakin MG38 در Warzone Mobile

در حال حاضر، هیچ تاییدی مبنی بر اینکه Warzone Mobile دارای سیستم بازگشایی سلاح جداگانه از عناوین اصلی Call of Duty: Warzone است، وجود ندارد.

به طور سنتی در Warzone، قفل سلاح ها از طریق سیستم پیشرفت Battle Pass یا با تکمیل چالش های خاص درون بازی باز می شود.
در حال حاضر، هیچ راهی برای بیان قطعی نحوه باز کردن قفل Sakin MG38 در Warzone Mobile وجود ندارد. منتظر به‌روزرسانی‌های آینده باشید که ممکن است بیشتر نشان دهد!

همچنین بخوانید:

معرفی تاریخ انتشار فصل ۳ وارزون موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت