بهترین تفنگ ساچمه ای در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile 2023

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile 2023

Call of Duty: Mobile سلاح های زیادی از جمله هشت تفنگ ساچمه ای را ارائه می دهد. بیایید دریابیم که بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile کدام است.
وقتی صحبت از بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile می شود، رقبای شایسته زیادی برای کسب رتبه برتر وجود دارد. Call of Duty: Mobile از فصل 5 (2023)، به استثنای Shorty که به عنوان تپانچه طبقه بندی می شود، 8 گزینه در کلاس تفنگ ساچمه ای ارائه می دهد. تقریباً هر تفنگ ساچمه‌ای در COD Mobile در حین مبارزه غلبه می‌کند، اگر بازیکنان به اندازه کافی مهارت داشته باشند که آن را در میدان جنگ اداره کنند. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile 2023 پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

با این وجود، برخی از شاتگان ها در Call of Duty: Mobile برای هر بازیکنی در مقایسه با دیگران ایده آل هستند. مقاله امروز آمار همه تفنگ های ساچمه ای را بررسی و مقایسه می کند و بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile را تا سال 2023 معرفی می کند. خوانندگان اگر می خواهند پاسخ را بدانند نباید از بخش بعدی صرف نظر کنند.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

فهرست ردیف تفنگ ساچمهای موبایل COD فصل 9 (2023): همه شاتگان ها از بهترین تا بدترین رتبه بندی شده اند
در یک متا بزرگ که زیر سلطه اسلحه های دستی است، دیدن هر سلاح دیگری ممکن است سخت باشد. اما خوشبختانه، چند سلاح وجود دارند که از این SMG-athon عبور می کنند، و هیچ جا به اندازه کلاس تفنگ ساچمه ای آشکار نیست.

شاتگان ها بسیاری از ویژگی های مشابه SMG را دارند، حتی اگر در ظاهر، سلاح های بسیار متفاوتی باشند. هر دو قادر به وارد کردن آسیب های بزرگ از نزدیک هستند و می توانند به طور مناسبی متحرک باشند تا به کسانی که آنها را به کار می گیرید اجازه دهند در داخل و خارج از پوشش ضربه بزنند و به طور موثری حریفان را کنار بزنند.

البته، در حالی که ممکن است نتیجه نهایی یکسان باشد، روند ارائه آن نتایج بسیار متفاوت است. در حالی که SMGها معمولاً گلوله‌های با کالیبر پایین و سرعت شلیک سریع را ارائه می‌دهند، تفنگ‌های ساچمه‌ای با منفجر کردن گلوله‌های سنگین در جهت مخالفان را متوقف می‌کنند.

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile
معرفی بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile

در فصل‌های اخیر، برخی از تفنگ‌های ساچمه‌ای COD: Mobile واقعاً به وجود آمده‌اند و می‌توانند حریفان را با یک شلیک در فاصله‌های نزدیک و حتی میانی به زمین بیاندازند.

اما کدام یک از این دسته از اسلحه های قدرتمند بهترین است؟ لیست ردیف تفنگ ساچمه ای ما برای کمک به شما در پاسخ به آن طراحی شده است، و هر تفنگ ساچمه ای را از بهترین تا بدترین رتبه بندی کنید.

فهرست تفنگ شاتگان کالاف دیوتی موبایل در فصل 9

در COD: Mobile 9 تفنگ ساچمه ای وجود دارد که طیفی از عملکردهای پمپی تا بارگیری خودکار کاملاً خودکار را شامل می شود. هر فصل معمولاً شاهد تغییراتی در یکی از این هشت اسلحه است، بنابراین پیگیری آنچه در حال حاضر بر متا حاکم است دشوار است.
خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا سر و صدا را کاهش دهیم، تک تک تفنگ های ساچمه ای را رتبه بندی کنیم و آنها را در لیست ردیف قرار دهیم. S-tier بهترین است، در حالی که D-tier نشان دهنده بدترین تفنگ های شکاری موجود در COD: Mobile است.

 • S-Tier

R9-0
مورد علاقه بازیکنان حرفه ای و همچنین یک تفنگ ساچمه ای بسیار آسان برای استفاده. R9-0 با ارائه یک حرکت دو لوله با شلیک سریع، این توانایی را دارد که حریفان را به سرعت و با حداقل سر و صدا رها کند. همچنین بسیار متحرک است و اگر در فصول اخیر متوجه شده اید که توسط یک تفنگ ساچمه ای سقوط کرده اید، به احتمال زیاد در دست این تفنگ ساچمه ای است.

همچنین این تنها تفنگ ساچمه ای است که نوع اتصال Smoothbore را ارائه می دهد که بسته به اینکه کدام یک از سه Smoothbore را انتخاب می کنید، می تواند به کاهش ADS، پخش گلوله و پس زدن افقی کمک کند.

 • A-Tier

KRM-262
تنها رقیب واقعی R9-0 KRM-262 است. این تفنگ ساچمهای تلمبه ای قابلیت یک شلیک یک کشتن را در فاصله نزدیک ارائه می دهد.
همچنین یکی از بهترین تفنگ های ساچمه ای در بردهای متوسط ​​تا بلند است، با پخش گلوله های محکم آن زمانی که هنوز مسافت را کاملاً نبسته اید کمی آزادی عمل به شما می دهد.

 • B-Tier

BY15
یکی دیگر از تفنگ‌های ساچمه‌ای، BY15، خود را از سایرین متمایز می‌کند، زیرا برد قابل توجهی دارد، بهترین چیزی که در کلاس سلاح‌های ساچمه‌ای دیده می‌شود.

همچنین سرعت شلیک سریع‌تری نسبت به KRM 262 دارد، اما در مورد تحرک، دقت و کنترل کوتاهی می‌کند. اگر از طرفداران شاتگان هستید و می خواهید یکی از آن ها را در حالت بازی بتل رویال اجرا کنید، این احتمالا بهترین گزینه برای شماست.

 • C-Tier

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile در سال 2023
بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile در سال 2023

HS0405
اکو
JAK-12
HS0405 نسخه کمی بدتر از BY15 است و بنابراین خود را در ردیف C می یابد. تنها عاملی که BY15 را بهتر می کند تحرک است، با نرخ آتش، دقت و برد بدتر.

Echo و JAK-12 شاتگان های مشابهی هستند که اولی نیمه اتوماتیک و دومی کاملا اتوماتیک است. این ها تفنگ های ساچمه ای برای کسانی هستند که نمی دانند چگونه هدف گیری کنند، زیرا سرعت شلیک آنها بسیار سریعتر از هر تفنگ ساچمه ای دیگر است.

همچنین سرعت شلیک سریع‌تری نسبت به KRM 262 دارد، اما در مورد تحرک، دقت و کنترل کوتاهی می‌کند. اگر از طرفداران شاتگان هستید و می خواهید یکی از آن ها را در حالت بازی بتل رویال اجرا کنید، این احتمالا بهترین گزینه برای شماست,

Echo و JAK-12 شاتگان های مشابهی هستند که اولی نیمه اتوماتیک و دومی کاملا اتوماتیک است. این ها تفنگ های ساچمه ای برای کسانی هستند که نمی دانند چگونه هدف گیری کنند، زیرا سرعت شلیک آنها بسیار سریعتر از هر تفنگ ساچمه ای دیگر است.
با این حال، نقطه ضعف این است که اینها آسیب بالایی را که در سایر سلاح‌های این کلاس مشاهده می‌شود، ایجاد نمی‌کنند، و به همین دلیل، چندان قابل دوام نیستند، به خصوص زمانی که ممکن است در صورت عدم استفاده از یک SMG نیز استفاده کنید. قادر به فرود اولین شلیک شما.

 • D-Tier

HS2126
مهاجم
سطح D ممکن است به عنوان لایه زباله نیز شناخته شود، و وقتی صحبت از تفنگ های ساچمه ای می شود، HS2126 و Striker پر شده است.

هر دو در آن دسته تفنگ ساچمه‌ای خودکار، Striker مسلماً بهتر از دو تفنگ است، با آمار بهتر، اما هر دو به اندازه‌ای آسیب وارد نمی‌کنند تا در متای فصل 9 انتخاب‌های قابل قبولی داشته باشند، و شما در وضعیت بهتری خواهید بود. انتخاب هر تفنگ ساچمهای دیگری که در اینجا ذکر شده است.

بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile در سال 2023

R9-0، Striker و JAK-12 پیشتازان بهترین شاتگان در COD Mobile (2023) هستند.

زرادخانه سلاح های Call of Duty: Mobile مملو از تفنگ های استثنایی است که تطبیق پذیری را به ارمغان می آورد. تفنگ های ساچمه ای بهترین کلاس برای زد و خورد از فاصله نزدیک در حالت MP یا BR هستند. اگرچه در مورد بیشترین آمار متعادل، R9-0 بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile است و بهترین گزینه بعدی JAK-12 است و پس از آن اسلحه هایی مانند Striker، BY15 و موارد دیگر قرار دارند.

R9-0 و Echo دو تا از متحرک ترین تفنگ های ساچمه ای هستند (Mobility: 85) که اولی مزیت خشاب بهتری دارد (14). علاوه بر تحرک بالا (سهولت حرکت)، R9-0 در میان بهترین تفنگ های ساچمه ای با بهترین دقت (49) و کنترل (42) قرار دارد. در همان زمان، R9-0 همچنین آمار آسیب ظالمانه (17×12) را در کنار برد مناسب و سرعت متوسط ​​آتش ارائه می دهد.

در اینجا نگاهی به آمار R9-0 در بازی داریم که برای حالت Battle Royale و Multiplayer یکسان است:

 • آسیب – 17×12
 • میزان آتش سوزی – 34
 • دقت – 49
 • تحرک – 86
 • محدوده – 38
 • کنترل – 42
بهترین شاتگان ساچمه ای کالاف دیوتی موبایل
بهترین شاتگان ساچمه ای کالاف دیوتی موبایل

نرخ آتش R9-0 با چندین گزینه بهتر مانند JAK-12، Striker و HS2126 بهترین نیست. با این حال، مبتدیان نگران نباشند زیرا R9-0 دو شلیک در یک زمان شلیک می کند، که به دلیل دقت و کنترل چشمگیر می تواند به راحتی به هدف اصابت کند. جالب اینجاست که تقریباً هر تفنگ ساچمه ای آسیب شدیدی وارد می کند، بنابراین دو شلیک به یک هدف، یک کشتن آسان را برای بازیکنان تایید می کند.

با این حال، اگر بازیکنان همچنان به دنبال جایگزینی برای R9-0 هستند، می توانند به دلیل سرعت آتش بیش از حد (42) و دقت و تحرک بالاتر از حد متوسط، به سراغ JAK-12 بروند. از دیگر شاتگان های مناسب در Call of Duty: Mobile می توان به Striker، BY15 و HS2126 اشاره کرد.

هنگامی که بازیکنان R9-0، بهترین تفنگ ساچمه ای در COD Mobile را انتخاب کردند، می توانند از Gunsmith برای انجام تنظیمات با تجهیز پیوست های جدید و به حداکثر رساندن پتانسیل سلاح استفاده کنند. خوانندگان می توانند برای پنج بهترین پیوست R9-0 در Call of Duty: Mobile به تصویر نگاه کنند.

مقاله مرتبط:

کدام تفنگ در کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت