بهترین اسلحه برای زامبی های MW3 کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسلحه برای زامبی های MW3 کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسلحه برای زامبی های MW3 کالاف دیوتی موبایل

وقتی به مسابقه زامبی های MW3 می روید، سلاح های Modern Warfare 3 کم نیست. با این حال، با توجه به تصادفی بودن همه آن منابع دیگر، می‌خواهید چیزی بیش از ایده‌آل را از طریق اسلات بیمه‌شده، یا اگر در مسابقه قبلی با آن آشنا شده‌اید، از انبار قاچاق خود بیاورید.
برای کسانی که به اندازه کافی شجاع هستند که وارد منطقه قرمز اورزیکستان شوند و با در نظر گرفتن ماشین قابل اعتماد و کلاسیک Pack-a-Punch، اینها بهترین اسلحه های ما برای استفاده در زامبی های MW3 کالاف دیوتی موبایل هستند که دفعه بعد باید از آنها استفاده کنید. پس با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

بهترین سلاح های زامبی های MW3 چیست؟

تقریباً برای هر سلاح موجود در این لیست، بازدید از ایستگاه‌های Pack-a-Punch و تراز کردن اسلحه‌ها یک ضرورت است.

مقاله مشابه:

معرفی جوایز Modern Warfare 3 در سال 2023

تفنگ های تهاجمی زامبی های MW3

  • SVA 545

SVA 545 سلاح پیش فرض برای MW3 Zombies به دلایلی است. SVA با احساس راحت، الگوی پس زدن آسان برای کنترل، و مفید بودن در ارتقاء Pack-a-Punch، یک سلاح عالی برای سرمایه گذاری از همان ابتدا است.

بهترین سلاح های زامبی های MW3
بهترین سلاح های زامبی های MW3
  • MCW

MCW یکی از محبوب ترین ها در بازی های چند نفره است، بنابراین جای تعجب نیست که سازگاری، کنترل، دقت و کنترل پس زدن آن به همان اندازه در Zombies قابل اعتماد است.

  • FR 5.56

FR 5.56 یک سلاح Call of Duty: Mobile همه کاره برای همه بردها است. این یک آتش سوزی به راحتی قابل کنترل است، در کنار توانایی از بین بردن مزدوران و زامبی ها در زمان بسیار سریع برای کشتن، به خصوص تنها با یک انفجار که در برابر زامبی های سطح پایین لازم است.

  • شاتگان: لاک وود 680

با ساخت مناسب، Lockwood 680 یکی از قدرتمندترین سلاح های زامبی است. با اضافه کردن 12 گیج اسلاگ و تغییراتی که تحرک، هندلینگ و برد آن را به حداکثر می‌رساند، می‌تواند دشمنان را از دورتر کنده و زامبی‌های خاص را از بین ببرد.

معرفی تفنگ های زامبی های MW3
معرفی تفنگ های زامبی های MW3
  • LMGs: Holger 26

Holger 26 یکی دیگر از سلاح های عالی برای زامبی های MW3 است. شما باید از این سلاح هنگام تکمیل قراردادهای Eliminate Bounty استفاده کنید، زیرا می توانید با مجله پیش فرض 60 گلوله به هدف برای آسیب های مهم شلیک کنید. هولگر می تواند به راحتی چندین زامبی را در یک جانشینی سریع و بدون مهمات Mod از بین ببرد.

تفنگ های تهاجمی زامبی های MW3
تفنگ های تهاجمی زامبی های MW3
  • تفنگ های نبرد: BAS-B و MTZ-762

BAS-B و MTZ-762 به دلیل قوام و آسیب زیاد گزینه های بسیار خوبی برای زامبی های MW3 هستند. آنها تحرک و دامنه وسیعی را در جایی که دیگران ندارند ارائه می دهند. من این سلاح ها را برای نبردهای نزدیک به میان برد توصیه می کنم، مگر اینکه در کنترل پس زدن مهارت داشته باشید. در حالی که ممکن است تعداد گلوله‌های بیشتری از آنچه که معمولاً دوست دارید بیرون بیاورید، مهمات شما به راحتی پس از کشتن دشمنان پر می‌شود (تا زمانی که برای برداشتن وسایل از روی اجساد آنها رد شوید).

شما به راحتی می‌توانید انبوهی از زامبی‌ها را پاک کنید، گروه‌های مزدور را پاکسازی کنید و با برخی از باس‌های سخت‌گیر و با تهدید روبرو شوید تا زمانی که این تفنگ‌های نبرد را در طول استقرار خود بسته‌بندی کنید.

  • تفنگ تک تیرانداز: کمان بلند

Longbow یک سلاح دست کم گرفته شده است. این در برابر کمپ ها و دژهای مزدور مفید است، در کنار اینکه می تواند کیست های داخل قلعه های آلوده و آشیانه های اتر را با یک گلوله پاک کند. این اسلحه عالی برای کسانی است که فقط جلیقه زره دو صفحه، مهمات محدود و صفحات زره دارند. این به یک بازیکن صبور نیاز دارد که بتواند منطقه را پاکسازی کند و برای یافتن تدارکات و مهمات برای پر کردن Longbow خود حرکت کند.

اگر می خواهید از Longbow استفاده کنید، می توانید آن را از هتل ساحلی غالیا تهیه کنید. شما باید رئیس Rook را در منطقه شکست دهید تا این اسلحه به عنوان غارت بیفتد. مطمئن شوید که یک تفنگ تهاجمی مناسب برای اجرا به عنوان ثانویه خود دارید،
نکته:
در خارج از Longbow، تعداد کمی تفنگ تک تیرانداز قابل استفاده در زامبی ها وجود دارد.

  • تفنگ Marksman: MCW 6.8

در حالی که ضربات آن سرعت شلیک کمتری دارد، شما نباید از این سلاح با سبک بازی تهاجمی استفاده کنید. برای مبارزات میان برد تا طولانی بازی کنید و با تحرک ثانویه خود تغییر موقعیت دهید تا یک بار دیگر در مبارزه دست بالا را بدست آورید.

  • سلاح های شگفت انگیز: Ray Gun و Wunderwaffe DG-2

بهترین اسلحه در بازی MW3 Zombies
بهترین اسلحه در بازی MW3 Zombies

البته Wonder Weapons بدون شک بهترین در بازی MW3 Zombies هستند. حتی اگر شما موفق به دریافت شماتیک های دائمی آنها شوید، دوره خنک شدن 48 ساعته شما را از استفاده مکرر آنها در استقرار خود باز می دارد. اما اگر یکی از این سلاح‌ها را به‌طور تصادفی از طریق Loot Cache، Mystery Box یا به عنوان جایزه به دست می‌آورید، مطمئن شوید که آن را تا آخر عمر نگه دارید.

همچنین بخوانید:

نحوه شلیک در کالاف دیوتی موبایل + بهترین بارگذاری، نکات و ترفندها CoD Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت