تاریخ انتشار The Blue Wave Bundle در فری فایر

تاریخ انتشار The Blue Wave Bundle در فری فایر 2024

چه زمانی The Blue Wave Bundle در فری فایر عرضه می شود؟

Free Fire به‌روزرسانی‌های جدید زیادی را منتشر کرده است که به اندازه کافی جالب هستند تا بتوانید بلافاصله بازی کنید. به خصوص زمانی که The Blue Wave Bundle در فری فایر دوباره منتشر می‌شود، بازیکنان می‌توانند بلافاصله این را درک کنند. به خصوص اگر Bundle Blue Wave است که قبلاً ظاهر شده است، قطعاً هنگام استفاده از آن در مجموعه خود داشته باشید.

با استفاده از چندین ویژگی بازی که در این بازی ظاهر شده است، قطعا امتحان کردن برای ما هیجان انگیزتر خواهد بود. وادار کردن بازیکنان به استفاده از مواردی از این دست، مطمئناً باعث می شود که بتوانید بلافاصله بازی را انجام دهید.

سعی کنید از یکی از نام های جالب FF که در بازی ظاهر شده است استفاده کنید، این به محبوبیت بیشتر حساب شما کمک می کند. از آنجا که استفاده از این نام جالب به نظر می رسد، بنابراین هنگام استفاده از آن جالب تر می شود.

به خصوص هنگامی که Blue Wave Bundle دوباره در Free Fire (FF) منتشر می شود، بازیکنان می توانند بلافاصله از این موضوع مطلع شوند. بنابراین ما این فرصت را خواهیم داشت که این جایزه را داشته باشیم، قطعاً چیز جالبی خواهد بود که می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

کی The Blue Wave Bundle در فری فایر منتشر می شود؟

The Blue Wave Bundle در فری فایر
The Blue Wave Bundle در فری فایر

Blue Wave Bundle دوباره در جولای 2024 در رویداد Spin Fade Wheel منتشر شد که البته بازیکنان FF می توانند بازی کنند. البته، با آن شما بلافاصله چنین جایزه ای خواهید داشت، زیرا با آن جایزه و بلافاصله می توانید آن را درک کنید.
سپس ظاهر Blue Waves Bundle واقعاً جالب است، تصور بسیار جالبی می دهد. از آنجایی که چندین به روز رسانی بازی نیز در این بازی ظاهر شده است، به نظر جالب خواهد بود و چیزی خوب برای بازیکنان برای استفاده فوری.

بعد از اینکه متوجه شدیم که چه زمانی The Blue Wave Bundle در فری فایر دوباره منتشر خواهد شد، شما آماده دریافت جایزه خواهید بود. ساخت بازیکنان جایزه ویژه ای خواهد بود که البته بازیکنان می توانند از آن استفاده کنند تا با جمع آوری آن آمادگی بیشتری داشته باشیم.

علاوه بر این، با ظهور بهترین بسته آتش رایگان، این در واقع چیز بسیار جالبی است. زیرا با چنین جوایزی می توانیم بلافاصله یکی از باندل هایی را که در این بازی ظاهر شده اند جمع آوری کنیم.

بسته نرم افزاری در فری فایر کجاست؟

چگونه می توانید بسته های رایگان را در Free Fire دریافت کنید؟ رویدادهای مختلفی روی freefire اجرا می‌شوند که بسته‌های رایگان را به بازیکنان ارائه می‌دهند. در طلایی eoyale، می‌توانید بسته‌ای برای سکه‌هایی دریافت کنید که دریافت آن رایگان است. شما همچنین می توانید باندل هایی را با استفاده از مکعب جادویی دریافت کنید که با انجام ماموریت ها می توانید به دست آورید.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

The Blue Wave Bundle
The Blue Wave Bundle

اولین باندل Free Fire کیست؟

اولین باندل منتشر شده در فری فایر با نام “Red One Bundle” شناخته می شود. این به عنوان بخشی از به روز رسانی محتوای اولیه بازی معرفی شد. لطفاً توجه داشته باشید که Free Fire به طور مرتب باندل‌ها، پوسته‌ها و آیتم‌های آرایشی جدیدی را منتشر می‌کند، بنابراین از زمان عرضه بازی، بسته‌های بسیاری بیشتری معرفی شده‌اند.

نادرترین باندل در Free Fire کدام است؟

بسته Spaceboogy کهکشانی به اندازه Criminal Bundle کمیاب است. بازیکنان می توانند با خرید پاس نخبگان در فری فایر، بسته نرم افزاری را دریافت کنند. دو نوع رایگان Fire Pass وجود دارد – Elite Pass با قیمت 499 الماس و Elite Bundle با قیمت 999 الماس.

باندل باندل در فری فایر چیست؟

یکی از مجموعه هایی که در حال حاضر از طریق مکعب جادویی قابل بازخرید است، Bandit Bundle است. دارای موارد زیر است: راهزن (ماسک) راهزن (بالا)

همچنین بخوانید:

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت