جاهای مخفی در بازی Call of Duty Mobile

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله از سایت گیمو گیفت به جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

Call of Duty Mobile یکی از بهترین نقشه های ساخته شده برای Battle Royale را دارد که در آن 100 بازمانده می توانند در یک بازی مداخله کنند، در مقایسه با رقابت Free Fire که ممکن است تنها 50 بازمانده روی نقشه وجود داشته باشد. از آنجایی که ما یک نقشه واقعاً گسترده داریم، مهم است که هر یک از مکان‌های مخفی را که می‌توانیم غارت بهتری به دست آوریم، وسایل نقلیه‌ای که می‌توانیم در بازی برای جابجایی از آنها استفاده کنیم یا مکان‌هایی که کاربران اغلب در آن سقوط می‌کنند را بشناسیم.

کالاف دیوتی موبایل یک بازی آنلاین می باشد و به یکی از محبوب ترین بازی های FPS در پلتفرم موبایل تبدیل شده است. Call of Duty: Mobile توسط Tencent توسعه داده شده است و توسط هیچ کس دیگری به جز Activision منتشر شده است و جلای خاص در بازی نشان می دهد. صیقل دادن از نظر تفنگ، محتوا، پیوست اضافی و حالت بازی بدون شک وجود دارد، اما هر بازی دارای مجموعه ای از اشکالات خاص خود است، همراه با برخی از سوء استفاده ها که می توانید به نفع خود استفاده کنید. امروز دقیقاً در مورد آن بحث می کنیم. با این وجود، باید بدانید که از آنجایی که این یک بازی FPS است، بهترین بازی بر روی رایانه شخصی است.

مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile

گاهی اوقات، تعداد کمی از بازیکنان شکایت دارند، آنها معتقدند این یک بازی بسیار مشکل است و بازیکنان از این اشکالات برای یافتن مکان‌های مخفی جدید سوء استفاده می‌کنند. چنین مکان هایی تا به امروز به طور مداوم در حال کشف هستند. نقاط و اشکالات پنهان از نقشه ها که در بازی را برای شما در این مقاله بیان کرده ایم.

ما معتقدیم که این این جاهای مخفی در بازی Call of Duty Mobile عنصر سرگرم کننده به بازی اضافه می کند زیرا بازیکنان به طور مرتب این مکان ها را برای سرگرمی به اشتراک می گذارند.بازیکنانی که مکان‌های مخفی را پیدا می‌کنند، توسعه‌دهندگان را درگیر نگه می‌دارند، بنابراین برای رفع این اشکالات، به‌روزرسانی را ادامه می‌دهند.

به خاطر داشته باشید که این اشکالات و مکان های مخفی به حالت های رقابتی آسیب نمی زند. اگر در آنجا از آنها سوء استفاده کنید ممنوع الکار خواهید شد. بنابراین، طرف رقابتی باقی می ماند و حالت های معمولی می توانند هر دو باشند. تکرار می کنیم، هیچ یک از این مکان های مخفی را در مسابقات عمومی انجام ندهید زیرا تحریم خواهید شد، آنها را فقط با دوستان خود در سرورهای خصوصی نگه دارید.

اگر مانند ما عاشق این مشکلات و مکان های مخفی هستید، این راهنما را بخوانید و این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد همه چیزهای Call of Duty: Mobile، مجموعه راهنماهای ما را بخوانید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدCP کالاف دیوتی موبایل در ایران

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل (معرفی 10مکان مخفی)

در متن زیر می توانید 10مورد از مکان مخفی کالاف دیوتی موبایل را بخوانید:

 • جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل شماره 1 – مرتفع (High Rise)

اولین مکان ما برای این راهنما در نقشه ارتفاع بلند است. باید به سمتی بروید که تاور کرین های بزرگ را از دور می بینید. این نقطه معمولاً به عنوان مکان مخفی جرثقیل شناخته می شود. شما باید با بالا رفتن از نردبان سمت راست خود به پشت بام به جرثقیل غول پیکر برسید. شما به سمت تیر آویزان می پرید و از آن برای عبور به سمت جرثقیل استفاده می کنید. مکان مخفی شماره 1 یک مکان عالی برای تک تیراندازی است، ممکن است قبلاً از این مکان آگاه باشید، اما ما می خواستیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

هر چند نقطه دیگر درست در آنجا که ممکن است بخواهید به آن برسید درست زیر بازوی جرثقیل است. می توانید سعی کنید از مرکز برج به پایین بپرید. یادت باشه؛ همانطور که در زیر نشان داده شده است، باید از سنبله های جاذبه خود برای فرود بر روی سکو استفاده کنید. زیاد جابجا نشوید زیرا در ثانیه ای که شروع به حرکت می کنید. ممکن است بیفتی و بمیری شما همچنین نمی توانید از محل برگردید، بنابراین مگر اینکه کسی شما را بکشد یا برای کشتن خود بپرید، در این مکان گیر کرده اید.

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل
معرفی جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیمو گیفت
 • جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل شماره 2 – بتل رویال (Battle Royale):

این ترفند از یک دیوار برای پنهان شدن پشت آن در حالت بتل رویال استفاده می کند. منطقه ای که می خواهید برای انجام این مشکل فرود بیایید، در جنوب منطقه تصادف است. می‌توانید نقطه‌ای را در زیر ببینید که در نهایت باید پس از ترک هواپیما در آن فرود بیایید. به سمت دیوارهای رشته کوه ادامه دهید تا زمانی که یک برج دیده بانی در جلو و یک کمپ در سمت راست خود ببینید. همانطور که در زیر نشان داده ایم، با دیدن علامت خروج به چپ بپیچید و به دنبال علف های نزدیک دیوار کوه بگردید. می توانید ببینید که یک باز شده وجود دارد، احتمالاً یک فایل بافت از دست رفته است. برای ورود به این مکان باید خزیده باشید.

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال
معرفی جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال
 • جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل شماره 3 – بازیابی (Reclaim):

Reclaim، یکی از زیباترین نقشه های بازی، امروز سومین مکان مخفی ما را دارد. شما باید به آستانه پنجره که در زیر نشان داده شده است بروید، باید بدوید و به سمت نزدیکترین بنر بپرید. متوجه خواهید شد که اگر آن را به درستی انجام داده باشید، در عکس زیر در محل هستید. اکنون می‌خواهید به سمت بیرون بروید، بنابراین دیگر نمی‌توانید بنر را ببینید و فقط دکمه پرش را بدوید و اسپم کنید تا زمانی که در بالای مسیر ارتباطی پل بین دو ساختمان قرار بگیرید. شما اکنون یک نقطه برتری عالی در دو طرف این گذرگاه و مناطق تخم ریزی دارید.

مکان دیگر در همان نقطه زمانی است که سوپر ماشین قرمز را از بالا می بینید، فقط به سمت آن بدوید و به محض اینکه نزدیک شدید، از میخ های جاذبه خود استفاده کنید و در بالای سقفی نامرئی فرود خواهید آمد. برای بار دوم باید دوباره از سنبله های جاذبه خود استفاده کنید. استفاده از این ترفند در یک لابی عمومی غیر عملی است که حتی نباید آن را انجام دهید. انجام این ترفندها فقط برای سرگرمی است. و اکنون شما در بالای ساختمان هستید، که یکی از غیرمنتظره ترین اشکالاتی است که می توانید پیدا کنید. متأسفانه شما نمی توانید بالاتر از این بروید.

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل جدید
معرفی جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل جدید در سایت گیمو گیفت
 • جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل شماره 4 – ایستادگی (Stand-off):

انجام مکان زیر کمی ساده تر است و در نقشه Stand-off یافت می شود. برای این مکان، باید روی طاقچه در طبقه دوم ساختمان بایستید و بپرید و فوراً از Gravity Spikes خود استفاده کنید تا نیروی زمینی را برای فرود روی پشت بام به دست آورید.

در بالای بام، یک نقطه برتری عالی درست در منطقه تخم ریزی به دست می آورید. باور کنید یا نه، شما می توانید.

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید
جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید
 • مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile شماره 5 – ایستادگی (Stand-off):

مکان شماره 5 کمی دشوار از شماره 4 است، و دقیقاً نزدیک به مکان دقیق است، زیرا باید بپرید و در مکان دقیق به سقف دوم برسید. شما باید مراقب باشید زیرا ممکن است با انجام این پرش بمیرید زیرا بازی این پرش را خارج از موانع بازی در نظر می گیرد.

این نقطه دارای نقطه برتری بالاتری نسبت به مکان شماره 4 است و در عین حال پوشش مناسبی به شما می دهد.

 • مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile شماره 6 – حمله (Raid):

می توانید مکان زیر را در لیست ما در نقشه Raid پیدا کنید، نه نسخه زمستانی نقشه. برای درک منطقه خاص نقشه، می‌توانید عکس زیر را ببینید و باید در جایی باشد که می‌توانید دقیقاً ما را روی نقشه کوچک ببینید. ما در کنار مکان Square Center روی نقشه هستیم.

شما به برجک محافظ نیاز دارید و باید آن را درست در کنار دیوار قرار دهید. اگر آن را نمی بینید، کمی آن را حرکت دهید زیرا ممکن است اشکال داشته باشد و کمی باگ باشد و باید آن را ببینید. باید وارد برجک شوید و همزمان به سمت راست بکشید و سپس به داخل برجک دچار مشکل خواهید شد. این را می توانید در عکس زیر مشاهده کنید.

سپر را پایین بگذارید و تغییر دهید، روی آن بپرید، و اکنون در داخل ساختمان هستید، در زیر جایی که بازیکنان معمولی می توانند بدود. در اینجا شما به طور کامل در زیر نقشه Raid دچار مشکل می شوید. برخی از مکان ها از داخل وجود دارد که گلوله های شما ممکن است به حریف اصابت کند.

شما می توانید همین روش را در Nuke Town روسیه انجام دهید تا در چند مکان به نتایج مشابهی برسید. ما آنها را به شما واگذار می کنیم تا آنها را به عنوان یک شکار لاشخور کشف و پیدا کنید.

 • مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile شماره 7 – گنبد (Dome):

می توانید این مکان را در نقشه Dome پیدا کنید. شما باید درست از کره آب و هوا در تصویر زیر بدوید و به پناهگاه زیرزمینی بروید. پس از داخل شدن، به انتهای آن بروید و سپر خود را در آنجا قرار دهید. به بالای سمت بلندتر سپر بپرید، همانطور که در تصویر زیر می بینید، یک تیر شکسته درست در مقابل خود خواهید دید. روی پرتو بپرید و از سوراخ بیرون بیایید و تا جایی که می توانید سریع بدوید تا سیگنال هشدار بازی شما را نکشد. حالا شما به طور معمولی خارج از نقشه قدم زده اید، به سادگی که خارج از Dome هستید. در این مرحله، شما آزاد هستید که در هر جایی پرسه بزنید، اما باید کمی مراقب باشید زیرا مکان های زیادی وجود دارد که موانع مرگ وجود دارد، اما در یک سرور خصوصی، این مکان مانند مخفیگاه نهایی در بازی است. آنها هرگز نمی دانند شما کجا هستید.

 • مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile شماره 8 – واحه (Oasis):

می‌توانید 8th Secret Location ما را در Oasis پیدا کنید، که ممکن است مشکلی نباشد. شما باید بالای آن پشت بام کوچکی که درست در مقابل گنبدهای طلایی می‌بینید، بروید. باید از کناره های نردبان بپرید. این نردبان در سمت چپ، درست در کنار دیوار دیده می شود. بپرید تا به بالای نردبان برسید. هنگامی که به آنجا رسیدید، Gravity Spikes خود را بردارید و سقف جلویی را هدف بگیرید. به لبه پشت بام برسید، بنابراین منطقه هشدار ناپدید می شود، و شما می توانید در آنجا دراز بکشید. اکنون شما یک نقطه برتری عالی دارید. اگر کسی عادت ندارد کسی را در آنجا ببیند، این یک قتل آسان است.

 • مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile شماره 9 – ایستادگی (Stand-off):

مکان نهم نیز در نقشه Stand-off بازی قرار دارد. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، باید از پنجره بیرون بروید. باید سیگنال Care Package را بردارید و مطابق دستورالعمل علامت گذاری کنید. صبر کنید تا قطره برسد، فقط آرزو کنید که بسته مراقبت از پشت بام نیفتد و این ترفند نیز از بین می رود. شما باید از بالای بسته مراقبت پرش کنید. پس از آن، باید بدوید و به سمت درخت روبروی خود بپرید. به محض اینکه هوا به هوا رفت، از سنبله های جاذبه خود برای فرود روی درخت استفاده کنید. فرود آمدن روی درخت ممکن است چند بار اول کارساز نباشد، بنابراین برای موفقیت باید دویدن، پرش و سنبله را تکرار کنید. کار سخت ارزشش را دارد زیرا به زودی در جایی خواهید بود که بهترین Vantage را خواهید داشت.

هیچ راهی وجود ندارد که کسی شما را پیدا کند، حتی اگر به سختی به دنبال آن باشید، زیرا درختان شما را استتار می کنند، اگر بنشینید و مستعد باشید. آنها طوری می گذرند که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. بهترین چیز این است که ممکن است این تنها ورزشی نباشد که این کار را انجام می دهد، ممکن است چیزهای دیگری غیر از آنچه در بالا ذکر کردیم پیدا کنید.

 • مکان مخفی در بازی Call of Duty Mobile شماره 10 – مرکز شهر و سرویس بهداشتی (Downtown and Sanitarium):

در مرکز شهر، Dancefloor باز است. این راز بسیار ساده است. کمی دورتر جمع شده است، بنابراین شایسته ذکر است. بنابراین، در مرکز شهر فرود می آیید و مستقیماً به سمت بزرگترین ساختمان منطقه می روید. در طبقه پایین یک زمین رقص با یک صفحه گردان دی جی روی یک صحنه کوچک قرار دارد. به کنسول بروید و سه آهنگ را برای پخش انتخاب خواهید کرد.
در یک یادداشت مشابه، منطقه Sanitarium تقریباً این ساختمان عظیم است. در طبقه بالا یک اتاق قفل شده با پیامی روی دیوار قرار دارد. برای باز کردن قفل این اتاق، باید هشت خرس عروسکی را که در سراسر ساناتاریوم پراکنده شده اند، نابود کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، به دسته ای از آیتم های لوت سطح بالا دسترسی خواهید داشت.

جاهای مخفی کالاف دیوتی موبایل

 • پایگاه پرتاب:

این شهر مرتبط ترین شهر در نقشه بتل رویال است، ساختمان های زیادی دارد که در بالاترین قسمت های ساختمان ها بهترین سلاح ها مانند تک تیراندازها و مسلسل های مسافت متوسط ​​و کوتاه وجود دارد.

 • بندر:

این بندر منطقه ای بسیار نزدیک به دریا دارد، این بندر شامل یک پل مخفی است که در آن می توانید با جزیره ای که شهرهایی مانند اسکله و نوک تاون دارد ارتباط برقرار کنید. اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که برای زنده ماندن و کمپ بازی می کنند، سطح آب یا مخفی شدن در زیر پل کمک بزرگی خواهد بود.

 • غار مخفی:

در این شهر یک غار مخفی در قسمت شمالی پیدا خواهیم کرد که در آن می توانید در معدن پنهان شوید و بتوانید در بازی به زمان برسید که علاوه بر قتل ها برای کسب امتیاز رتبه بسیار مهم است. برای ورود به غار می‌توان مصالح و ابزار ساختمانی را مشاهده کرد، با نزدیک‌تر شدن قله سنگی را می‌بینیم و می‌توانیم از آنجا وارد و خارج شویم.

 • املاک:

در شمال مزرعه، ما می توانیم هلیکوپترهایی را پیدا کنیم که در گل ها فرود آمده اند، آنها به شما کمک می کنند تا به سرعت در سراسر نقشه حرکت کنید. این هلیکوپترها هر از گاهی در مزرعه حرکت می کنند، بیشتر رایج است که می توانید یکی از آن ها را در بندر، به سمت جنوب غربی که به جزایر متصل می شود، تهیه کنید.

می توانید نقشه را بررسی کنید و اسرار و مکان های بیشتری را به دست آورید که می توانید مخفی شوید یا تجهیزات بهتری تهیه کنید، همه چیز با توجه به خلاقیت شما و منطقه ای است که در آن بتل رویال اقامت دارید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت