تنظمیات کالاف دیوتی موبایل

جدیدترین تنظیمات Call of Duty Mobile

جدیدترین تنظیمات Call of Duty Mobile + آموزش تصویری

Call of Duty Mobile یکی از محبوب ترین بازی های موبایل امروزی است که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان دارد. اگر یک پخش کننده COD Mobile هستید، می دانید که داشتن تنظیمات و حساسیت مناسب می تواند تفاوت زیادی در تجربه بازی شما ایجاد کند. بهترین تنظیمات و حساسیت می‌تواند به شما کمک کند تا با دقت بیشتری هدف‌گیری کنید، نرم‌تر حرکت کنید و نسبت به حرکات دشمن سریع‌تر واکنش نشان دهید. این راهنما بهترین جدیدترین تنظیمات Call of Duty Mobile را به شما نشان می دهیم. ما نکات و ترفندهایی را برای کمک به شما در بهینه سازی عملکرد دستگاه، کاهش تاخیر و لذت بردن از یک تجربه گیم پلی یکپارچه ارائه خواهیم کرد. با سایت گیمو گیفت همراه باشید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدCP کالاف دیوتی موبایل در ایران

جدیدترین تنظیمات Call of Duty Mobile

 • کنترل های کالاف دیوتی موبایل بهینه شده

Call of Duty Mobile را باز کنید و به تنظیمات درون بازی خود بروید. در تب Controls، می توانید حالت کنترل کلی خود را برای حالت Multiplayer، Battle Royale یا Zombies تغییر دهید. هنگام انتخاب یک حالت، هنگام ضربه زدن روی نماد چرخ دنده، می توانید به تنظیمات سفارشی دسترسی داشته باشید.

بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
معرفی بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

برای انتخاب هر دکمه یا عنصر HUD و تغییر مقیاس و کدورت آن، طرح سفارشی را انتخاب کنید. هنگام استفاده از نمادهای پیکان، می توانید مکان دکمه را روی صفحه خود تغییر دهید. همچنین می توانید برای تغییر مکان دکمه را نگه داشته و بکشید.

جدیدترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
بررسی جدیدترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
 • COD Mobile Basic Settings

پس از ذخیره طرح بهینه شده خود، به بخش تنظیمات اولیه بروید. مانند قبل، می توانید این موارد را برای Multiplayer، Battle Royale و Zombies به طور جداگانه تغییر دهید و تمام تنظیمات اولیه گیم پلی را پوشش می دهد.

Aim Assist در اولین بازی Call of Duty Mobile به شما کمک زیادی می کند. این می تواند حواس برخی از کاربران را پرت کند، زیرا زمانی که بیش از یک دشمن روی صفحه نمایش شما وجود دارد، می تواند هدف شما را خراب کند. گزینه Hide Prone Button به شما این امکان را می دهد که از یک دکمه تعیین شده برای رفتن به Prone هنگام غیرفعال کردن آن استفاده کنید. ما ترجیح می دهیم این گزینه را غیرفعال کنیم، که در هنگام بازی، طرح بندی دکمه شما را کمی تغییر می دهد.

بهترین تنظیمات Call of Duty Mobile
تنظیمات جدید Call of Duty Mobile

در قسمت Damage Number می‌توانید گزینه‌ای را فعال کنید که میزان آسیبی که به دشمن وارد کرده‌اید را نشان می‌دهد. مطمئن شوید که برای دیدن آن مقداری شفافیت را کاهش دهید. ما ترجیح می دهیم گزینه Aim Down Sights را به Tap to ADS رها کنیم. این کار از فشار دادن بیش از حد دکمه ها در حین مبارزه جلوگیری می کند.

تنظیمات جدید COD Mobile
بهترین تنظیمات جدید در بازی COD Mobile

ژیروسکوپ می تواند به شما در هدف گیری کمک کند، زیرا از موقعیت دستگاه شما برای هدف گیری استفاده می کند. این می تواند تا حدودی مبهم باشد و من ترجیح می دهم این گزینه را غیرفعال کنم. برخی از بازیکنان دوست دارند از آن استفاده کنند و این گزینه را در حالت تمرین تست کنند. در زیر، می‌توانید میدان دید خود را هنگام بازی Call of Duty Mobile تغییر دهید. اکثر کاربران ترجیح می دهند این گزینه را کمی افزایش دهند تا دید کلی بیشتری از بازی داشته باشند و بتوانند به شناسایی دشمنان کمک کنند.

بررسی کالاف دیوتی موبایل
بررسی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیمو گیفت

در تنظیمات نشانگر، باید اندازه بیشتر نشانگرها را کمی کاهش دهید. این به اندازه صفحه نمایش شما نیز بستگی دارد، اما به شما کمک می کند صفحه نمایش خود را هنگام بازی شلوغ کنید. تنظیمات Minimap خود را مطابق میل خود تنظیم کنید. تنظیمات پیش فرض به نظر من خیلی خوب است.

صفر تا صد تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
صفر تا صد تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
 • COD Mobile: تنظیمات گرافیکی بهبود یافته

پس از تغییر تنظیمات پایه برای سه حالت، به تب تنظیمات صدا و گرافیک بروید. من اینها را برای یک دستگاه پایین تا متوسط ​​تنظیم می‌کنم، زیرا حواس‌پرتی‌های ایجاد شده توسط بازی را نیز کاهش می‌دهد و به شما کمک می‌کند COD موبایل را روی هر دستگاه تلفن همراهی که می‌خواهید استفاده کنید، به آرامی اجرا کنید. در تب Graphics، تنظیمات Graphic Quality را روی عملکرد موجود خود تنظیم کنید. به احتمال زیاد می خواهید این گزینه را روی Low یا Medium تنظیم کنید. در زیر گزینه Frame Rate را روی Maximum قرار دهید. این به شما بالاترین FPS ممکن را می‌دهد که نرخ تازه‌سازی نمایشگر شما را با تنگنا مواجه می‌کند. گزینه Graphic Style بر عملکرد شما تأثیری نخواهد داشت، بنابراین آن را مطابق با اولویت خود تنظیم کنید.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل جدید
تنظیمات کالاف دیوتی موبایل جدید

در قسمت تنظیمات Battle Royale گزینه های Depth of Field و Real-Time Shadows، Water Reflection، Ragdoll و Anti-Aliasing را غیرفعال کنید. برخی از کاربران نیز ترجیح می دهند بلوم را غیرفعال کنند.

بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل 2023
بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل 2023

در تنظیمات Multiplayer، Anti-Aliasing را غیرفعال کنید تا هنگام اجرای Call of Duty Mobile در دستگاه خود بهترین عملکرد را داشته باشید. همین تنظیمات برای حالت زامبی اعمال می شود.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل حرفه ای
تنظیمات کالاف دیوتی موبایل حرفه ای

در زیر می توانید صفحه نمایش خود را به صورت دستی تنظیم کنید. این برای کاربرانی مفید است که بریدگی روی دستگاه خود دارند که در آن کنترل‌های بازی ممکن است خیلی نزدیک به کناره‌های صفحه باشد. روی Start Shader Preload ضربه بزنید. با این کار شیدرهای بازی قبل از پیوستن به یک بازی از قبل بارگیری می شود و زمان بارگذاری و تاخیر کاهش می یابد. مطمئن شوید که چند دقیقه فرصت دارید، زیرا این مرحله ممکن است کمی طول بکشد.

بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بتل رویال
بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بتل رویال
 • بهترین تنظیمات صوتی COD Mobile

در قسمت Audio این لغزنده های حجم را به دلخواه تنظیم کنید. صدای موسیقی را کمی کاهش دهید و صدای محیط و رابط کاربری را کاهش دهید.

بهترین تنظیمات صوتی COD موبایل
بهترین تنظیمات صوتی COD موبایل
 • تنظیمات افکت و جلوه ها

در قسمت جلوه ها، می توانید نحوه نمایش افکت های ضربه را تغییر دهید. اینها را مطابق میل خود تنظیم کنید. در زیر، ترجیح می دهم گزینه Explosion Shake را غیرفعال کنم که می تواند حواس برخی از بازیکنان را پرت کند.

آموزش تصویری تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
آموزش تصویری تنظیمات کالاف دیوتی موبایل
 • تنظیمات حساسیت COD Mobile

در برگه تنظیمات حساسیت، حالت چرخش خود را تغییر دهید. با این کار سرعت یا آهسته چرخش شخصیت شما مطابق با کشیدن انگشت شما تغییر می کند. این گزینه به صورت پیش فرض روی Speed ​​Acceleration تنظیم شده است. این کار چرخش شما را هر چه سریعتر بکشید افزایش می‌دهد و عادت کردن یا استفاده مداوم به آن سخت است. باید این نوار لغزنده شتاب را کاهش دهید یا از گزینه سرعت ثابت استفاده کنید.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر
تنظیمات کالاف دیوتی موبایل برای کامپیوتر

حساسیت تنظیمات از پیش به شما این امکان را می دهد که آنها را مطابق با اولویت خود تغییر دهید. دستگاه های بزرگتر باید از پیش تنظیم Low استفاده کنند زیرا فضای بیشتری روی صفحه دارید. هنگام حضور در یک بازی خصوصی، تنظیمات حساسیت خود را تغییر داده و آزمایش کنید تا آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید. تکمیل این کار باید چند دقیقه طول بکشد و در دراز مدت به شما کمک زیادی خواهد کرد.

ترجمه تنظیمات کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید
ترجمه تنظیمات کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید
 • تنظیمات بتل رویال

تنظیمات Battle Royale به شما امکان می دهد برخی تنظیمات اضافی را برای حالت بازی تغییر دهید. اکثر این تنظیمات باید برای بازیکنان جدید خوب کار کنند. گزینه Auto Loot برای کاهش تعداد دکمه‌هایی که باید در حین بازی فشار دهید مفید است. در زیر، زمانی که گزینه Auto Pickup فعال است، مقدار دریافت خودکار هر کالا را تغییر دهید.

بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بتل رویال جدید
بهترین تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بتل رویال جدید
 • تنظیمات وسیله نقلیه سیار COD Mobile

طرح بندی دکمه وسیله نقلیه دلخواه خود را انتخاب کنید. این طرح هنگام ورود به وسیله نقلیه در بازی نشان داده می شود. از یک طرح بندی سفارشی استفاده کنید و آن را به دلخواه تغییر دهید. این همچنین به شما امکان می دهد قبل از انتخاب هر طرح بندی را ببینید.

تنظیمات وسیله نقلیه در کالاف دیوتی موبایل
تنظیمات وسیله نقلیه در کالاف دیوتی موبایل

در زیر می توانید گزینه Automatic Obstacle Avoidance را فعال کنید. این گزینه برای بازیکنان جدید بسیار عالی است زیرا به شما کمک می کند هنگام بازی با وسایل نقلیه حرکت کنید.

کالاف دیوتی موبایل
چگونه کالاف دیوتی موبایل را تنظیم کنیم؟
 • تنظیمات پیام سریع

می توانید پیام سریع را برای هر حالت بازی به طور جداگانه در تنظیمات پیام سریع خود تغییر دهید. در سمت راست، پیش‌نمایش فهرست پیام‌های سریع را مشاهده کنید. با ضربه زدن روی ویرایش، می‌توانید پیام‌های سریع موجود را حذف یا منتقل کنید. آن را با یکی از پیام های لیست پیام خود جایگزین کنید. فراموش نکنید که پس از اتمام، تغییرات خود را تأیید کنید.

توضیحات تنظیمات جدید بازی کالاف
توضیحات تنظیمات جدید بازی کالاف
 • تنظیمات کنترلر COD Mobile

گزینه های کنترلر به شما امکان می دهد هنگام استفاده از کنترلر برای دستگاه تلفن همراه خود تنظیمات را تغییر دهید. همه تغییرات خود را اعمال کنید و از تنظیمات خود خارج شوید.

تنظیمات کنترلر COD Mobile
تنظیمات کنترلر COD Mobile
 • تنظیمات پروفایل بازیکن

وقتی روی نمایه بازیکن در بالا سمت چپ ضربه می‌زنید، می‌توانید گزینه‌های آواتار، قاب، کارت تلفن، منطقه، امضا و برچسب را برای نمایه خود تغییر دهید.

تنظیمات پروفایل در کالاف دیوتی موبایل
تنظیمات پروفایل در کالاف دیوتی موبایل

بهترین حساسیت برای حالت بتل رویال (BR)

 • حساسیت سوم شخص: 82.
 • حساسیت چرخش نمای FPP: 53.
 • اپتیک: 85.
 • حساسیت دامنه تاکتیکی: 76.
 • دامنه تاکتیکی 3 برابر: 58.
 • 4 برابر دامنه تاکتیکی: 53.
 • حساسیت دامنه تیرانداز از خفا: 45.

مقاله مرتبط:

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل مولتی

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت