محبوب ترین و ویرانگرترین حملات کلش آف کلنز

محبوب ترین و ویرانگرترین حملات کلش آف کلنز (معرفی10 مورد)

محبوب ترین و ویرانگرترین حملات کلش آف کلنز (10 مورد)

کلش آف کلنز دارای استراتژی های متنوعی برای غلبه بر دشمنان است و اینها بهترین و مخرب ترین حملات کلش اف کلنز در بازی هستند.
اگر اهل بازی‌های استراتژیک هستید، احتمالاً حداقل در بازی Supercell’s Clash of Clans برای گوشی یا تبلت خود فعالیت کرده‌اید. شما موظف به ایجاد پایگاه شخصی خود هستید، عمدتاً از طریق یک طرح دفاعی مؤثر که مملو از سلاح ها و تله ها برای محافظت از ساختمان های مهم شما است.

در سمت تهاجمی، رهبران قبیله ارتش خود را با آموزش و تقویت گروهی از نیروهای مختلف، که هر کدام هدف خاص خود را دارند، توسعه می دهند. اینجاست که لذت واقعی شروع می شود.

فرموله کردن یک حمله کامل در کلش اف کلنز یک هنر است. این کار مستلزم قرارگیری و زمان بندی دقیق است که تنها از طریق شکست های شرم آور بی شماری از دست قبیله های دشمن قابل تسلط است. خسته نباشی رهبر جوان در اینجا ده مورد از محبوب ترین و مخرب ترین حملات کلش آف کلنز آورده شده است که می توانید از آنها برای تسلط بر حریفان خود استفاده کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

حملات کلش اف کلنز

  • 10باربز / کماندار

یک حمله کلش آف کلنز کلاسیک برای مبتدیان. بربرها و کمانداران دو سرباز اولی هستند که قفل آنها را در کلش اف کلنز باز می کنید. از آنجایی که ارتش شما هنوز در مراحل اولیه است، بهتر است در یکی از ابتدایی ترین حملات کلش آف کلنز بازی تسلط داشته باشید. بربر/کماندار. مفهوم ساده است. بربرها بیشتر از کمانداران می توانند ضربه بزنند، بنابراین شما می خواهید ابتدا آنها را وارد کنید تا ضربه ها را جذب کرده و حواس سلاح های دشمن را منحرف کنید.

همانطور که آنها به قسمت بیرونی پایگاه دشمن حمله می کنند، کمانداران خود را پشت سر آنها بفرستید. تا زمانی که پایگاه از بین برود، آن‌ها بر هر چیزی و هر چیزی که سر راه وحشی‌های باقی‌مانده شما باشد، تیر باران خواهند کرد. مهم است که در این حمله کلش آف کلنز سعی کنید تا جایی که ممکن است نیروهای خود را پراکنده نگه دارید، زیرا خمپاره‌های دشمن و جادوگر می‌توانند بخش‌های عظیمی از ارتش شما را در صورت انباشته شدن از بین ببرند.

  • 9 غول / خار / کماندار

همانطور که پایگاه و ارتش شما کمی شروع به توسعه می کنند، متوجه خواهید شد که برای به پایان رساندن حریفان خود به کمی قدرت بیشتر نیاز دارید. به تیم خوش آمدید، غول ها! غول های شما می توانند تعداد زیادی ضربه بزنند و ابتدا دفاع دشمن را هدف قرار می دهند. با این حال، آنها به آرامی حرکت می کنند، بنابراین شما باید مسیری را برای آنها باز کنید.

به همین دلیل است که باید چند دیوار شکن بیندازید تا سوراخی در موانع دشمن ایجاد کنید. بعد از اینکه آنها کار خود را انجام دادند، غول های خود را رها کنید و اجازه دهید تمام یا بیشتر سلاح های پایگاه را منحرف کنند. چند ثانیه به آن فرصت دهید تا اجازه ندهید نیروهای دیگرتان درست پشت سر آنها جمع شوند، سپس انبوهی از بربرها و کمانداران را آزاد کنید تا کار خود را انجام دهند.

مخرب ترین حملات کلش آف کلنز
مخرب ترین حملات کلش آف کلنز
  • 8 غول / ویز / لونز

ارتش شما اکنون به اندازه کافی پیشرفت کرده است که دو نیروی قدرتمند دیگر در اختیار دارید: جادوگران و بالن ها. جادوگرها مانند کمانداران عمل می کنند، زیرا می توانند از روی دیوارها تیراندازی کنند و به گونه ای ساخته نشده اند که آسیب زیادی وارد کنند. با این حال، آنها قدرت بسیار بیشتری دارند. بالن‌ها مانند غول‌ها به دنبال سلاح‌های دشمن می‌روند، هرچند که توسط دیوارها محصور نشده‌اند.

با چند دیوار شکن راه را برای غول های خود هموار کنید، سپس غول های خود را رها کنید. این کار را با بالن های خود دنبال کنید، به ویژه پس از اینکه غول ها قسمتی از دفاع هوایی دشمن را بیرون آوردند. مطمئن شوید که آنها را پخش کنید، زیرا آنها به اندازه غول ها ضربه نمی خورند. غول‌ها و بالن‌ها باید بیشتر یا تمام دفاع پایگاه را از بین ببرند و جادوگران شما را به سادگی پشتیبان بگیرند و بقیه را تمیز کنند.

  • 7 غول ها / ویز / شفا دهنده ها

شفا دهنده جزء کلیدی این حمله کلش آف کلنز است. تنها وظیفه او اصلاح نیروهای شماست. او خودش هیچ گونه توهینی را ارائه نمی دهد، و برای اطمینان از امنیت او ضروری است. چطوری این کار را انجام میدهی؟ غول های خود را رها کنید تا دفاع های پایگاه را جذب کنید. سپس جادوگران خود را پشت سر آنها بفرستید تا روند را تسریع کنند.

هنگامی که پدافند هوایی دشمن تمام شد یا به طور کلی نابود شد، شفا دهنده خود را رها کنید تا نیروهای باقیمانده خود را جوان کنید. ارتش شما اکنون غیرقابل توقف است، زیرا توپ‌ها، برج‌های کماندار، خمپاره‌ها و غیره به سادگی نمی‌توانند نیروهای کافی را در زمانی که مدام توسط شفادهنده‌های شما بازسازی می‌شوند، خارج کنند.

  • 6 بالن / کماندار

یکی از ساده ترین حملات کلش آف کلنز موجود است. وقتی فقط از بادکنک‌ها و کمانداران استفاده می‌کنید، برای از بین بردن تمام یا تقریباً تمام دفاع‌های قبیله به «لون‌ها» تکیه می‌کنید. بزرگترین تهدید برای آنها در قالب پدافند هوایی است. چند طلسم رعد و برق خوب یکی از آنها را از بین می برد، در حالی که بقیه احتمالاً نمی توانند تمام بادکنک های شما را قبل از نابودی کنترل کنند. اطراف پایه را احاطه کنید تا بیش از حد به هم نچسبند، سپس کمانداران خود را رها کنید تا از آنها محافظت کنید و ساختمان های غیر سلاح را تمیز کنید.

محبوب ترین حملات کلش آف کلنز
محبوب ترین حملات کلش آف کلنز
  • 5 گولمز / والکس / هاگ سواران

شما در این مرحله چند سرباز جدی را باز کرده اید. گولم به دنبال ساختمان های دفاعی می رود. این یک واحد فوق العاده قوی است که پس از شکست به دو گولمیت کوچکتر تقسیم می شود. والکری همچنین برای جذب بازدید خوب است، اما توانایی منحصر به فرد او این است که می تواند چندین ساختمان را همزمان بیرون بیاورد. گراز سوار مانند گولم ها به دنبال ساختمان های دفاعی می رود، با این تفاوت که می تواند از روی دیوارها بپرد.

  • 4 Golems/Wiz/P.E.K.K.A.s

P.E.K.K.A. یکی از قدرتمندترین نیروهای کلش اف کلنز است. زره او برای مقاومت در برابر ضربات بسیار زیاد ساخته شده است، اگرچه او همچنین به اندازه کافی قوی است که با یک یا دو تاب شمشیر خود ساختمان ها را تخریب کند. ابتدا گولم ها را با چند دیوار شکن و جادوگر در پشت آنها مستقر کنید تا موانع را از بین ببرید و نیروهای دشمن را شکست دهید. سپس P.E.K.K.A.ها و نیروهای باقیمانده، ترجیحاً جادوگران بیشتری را آزاد کنید. دفاع‌های ضعیف با P.E.K.K.A. قابل مقایسه نیستند، به خصوص زمانی که جادوگران بیشتری دارید که به شما کمک می‌کنند.

  • 3 غول ها / گوب ها / کمانداران

یک استراتژی در کلش اف کلنز وجود دارد که به کشاورزی معروف است. این زمانی است که شما به پیروزی در نبردها اهمیت نمی دهید، در عوض با استفاده از ارتش های نسبتا ارزان روی به دست آوردن هر چه بیشتر طلا و اکسیر تمرکز می کنید. در این حمله شما مانند معمول از غول های خود استفاده خواهید کرد. با چند دیوار شکن مسیر را پاک کنید، سپس تعدادی از آنها را رها کنید تا کار خود را روی سلاح های دشمن انجام دهند.

پس از آن، تعداد خوبی از گابلین ها را بفرستید، که فوق العاده سریع هستند و ابتدا ساختمان های طلا و اکسیر را هدف قرار می دهند. هنگامی که این موج اول از بین رفت، غول های باقیمانده خود را بفرستید و به دنبال آن گابلین های باقی مانده و کمانداران خود را وارد کنید. ممکن است در هر نبردی پیروز نشوید، اما انبارهای طلا و اکسیر شما به زودی پر خواهد شد.

  • 2 Drags/P.E.K.K.A.s/Healers/Giants

بهترین حمله کلش آف کلنز
بهترین حمله کلش آف کلنز

اکنون از یکی از پرقدرت ترین کارت های بازی استفاده خواهید کرد. اژدها ابتدا حمله معمولی غول پیکر/دیوار شکن را به طور ایده آل در جهت دفاع هوایی دشمن اجرا کنید. به محض اینکه یکی از آنها نابود شد، یک یا دو شفا دهنده را بفرستید تا غول ها تا زمانی که ممکن است زنده بمانند. اکنون می توانید P.E.K.K.A خود را رها کنید. برای تمیز کردن همه چیز و جذب حملات کلش آف کلنز. در نهایت، وقت آن است که اژدهایان شما، همانطور که اغلب انجام می دهند، بدترین کار خود را انجام دهند. آنها را در آخر بفرستید و بنشینید و از نابودی لذت ببرید.

  • 1 پادشاه / ملکه / شفا دهنده ها / گولمز / ویز

پادشاه بربر و ملکه کماندار دو تن از قهرمانان شما هستند. هنگامی که قفل آنها را باز کنید، همیشه در دسترس شما هستند، چه هنگام حمله و چه در دفاع. در این حمله، هدف اصلی شما این است که هر دوی آنها را زنده نگه دارید. شما این کار را با انداختن تعدادی شفا دهنده پشت سر آنها انجام می دهید، در حالی که گولم ها و جادوگران مسیری را به سوی پیروزی می کشند. مطمئن شوید که ابتدا دفاع هوایی را هدف قرار داده اید، زیرا شفا دهنده های شما برای موفقیت این حمله کلش آف کلنز حیاتی هستند. دیوار شکن ها و/یا طلسم های پرش می توانند به گلم های شما کمک کنند تا وارد قلب پایه شوند.

همچنین بخوانید:

چالش دستکش آسمانی در کلش اف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت