قدرت تخریب گابلین در کلش رویال - Goblin

قدرت تخریب گابلین در کلش رویال – Goblin

قدرت تخریب گابلین در کلش رویال

قدرت باورنکردنی کارت Goblin Demolisher را در کلش رویال و اینکه چرا باید در عرشه خود داشته باشید را کشف کنید.
کلش رویال یوتیوب mortenroyale[ENG] به تازگی ویدیویی را منتشر کرده است که قدرت کارت Goblin Demolisher را در کلش رویال به نمایش می گذارد. در این ویدئو، او توضیح می دهد که چرا این کارت یک تغییر دهنده بازی است و بهترین عرشه برای استفاده از آن را به اشتراک می گذارد. اگر از طرفداران کلش رویال هستید، نباید این را از دست بدهید!
اگر از این محتوا لذت می برید، حتما به شبکه های ما سر بزنید.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

نکات کلیدی:

Goblin Demolisher یک کارت جدید در کلش رویال است و فوق العاده قدرتمند است.
بهترین عرشه برای استفاده با Goblin Demolisher عرشه Royal Giant است.
Goblin Demolisher دارای مفهوم کارت پشتیبانی Bow و قدرت G Skelly است.
در مقایسه با سایر کارت‌های جدید، Goblin Demolisher ممکن است ضعیف‌ترین کارت باشد، اما همچنان ارزش بالایی دارد.

قدرت تخریب گابلین در کلش رویال چقدر است؟

گابلین در کلش رویال
گابلین در کلش رویال

در این ویدئو، mortenroyale[ENG] قدرت Goblin Demolisher را در موقعیت‌های مختلف گیم‌پلی به نمایش می‌گذارد. او نشان می‌دهد که چگونه این کارت می‌تواند آسیب‌های 1K و اثربخشی آن را در برابر دک‌های محبوبی مانند Royal Giant و Electro جبران کند.

بهترین عرشه برای Goblin Demolisher

mortenroyale[ENG] بهترین عرشه برای استفاده با Goblin Demolisher را نشان می‌دهد که شامل کارت‌هایی مانند Royal Giant، Phoenix و Skeletons است. او هم افزایی بین این کارت ها را توضیح می دهد و اینکه چگونه می توانند یک استراتژی تهاجمی و تدافعی قوی ایجاد کنند.

Goblin Demolisher در مقابل سایر کارت های جدید

اگرچه ممکن است Goblin Demolisher به اندازه سایر کارت های جدید معرفی شده در بازی قوی نباشد، اما همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. mortenroyale[ENG] در مورد تعادل کارت و نحوه اضافه کردن یک عنصر سرگرم کننده و منحصر به فرد به گیم پلی کلش رویال صحبت می کند.

افکار نهایی

اگر یک بازیکن کلش رویال هستید که به دنبال ارتقای دسته خود و امتحان کردن یک استراتژی جدید هستید، Goblin Demolisher کارتی است که ارزش بررسی دارد. ویدیوی mortenroyale[ENG] را تماشا کنید تا در مورد قدرت و نحوه استفاده موثر از آن بیشتر بدانید. این کارت متحول کننده بازی را از دست ندهید!

گوبلین در کلش رویال
گوبلین در کلش رویال

در کلش رویال چگونه دریل گوبلین را دریافت می کنید؟

Goblin Drill یک کارت حماسی است که از قله Serenity (آرنا 14) باز می شود. این یک ساختمان با نقاط ضربه بالا ایجاد می کند. Goblin Drill را می توان در هر نقطه از Arena قرار داد.

چه چیزی گوبلین دریل را شمارش می کند؟

بازیکنان می توانند از کارت هایی مانند Ice Spirit و Log برای مقابله با آسیب تخم ریزی Goblin Drill استفاده کنند. پیش بینی محل قرارگیری مته و داشتن چرخه مناسب نیز می تواند به جلوگیری از آسیب قابل توجه برج کمک کند

ارتش گوبلین چقدر نادر است؟

شانس. پس از برآورده شدن معیارهای تخم ریزی، هر روز 1/3 شانس برای اولین حمله ارتش وجود خواهد داشت. حملات بیشتر (بعد از شکست اولین) هر روز قبل از شروع حالت هارد 30/1 و بعد از آن شانس 60/1 دارند.

قدرت تخریب گابلین در کلش رویال
قدرت تخریب گابلین در کلش رویال

آیا گوبلین دریل شرط برد است؟

معرفی. Goblin Drill Bait یک عرشه 2.9 است که سعی می کند تیرهای حریف یا لگ را طعمه کند و در عین حال کنترل را اضافه کند. گوبلین دریل شرط برد و ساختمان دفاعی شما است، فشفشه ضد هوای شما و همچنین طعمه خوبی است.

آیا گوبلین دریل قابل اجرا است؟

یکی از دلایل اصلی کارآمدی گوبلین دریل، توانایی آن در دور زدن خطوط دفاعی دشمن است. برخلاف سایر شرایط برد، مانند Hog Rider یا Giant، Goblin Drill می‌تواند مستقیماً به برج حریف تونل بزند و هر نیرو یا ساختمانی را در مسیر خود دور بزند.

آیا زاپ گوبلین بارل را شکست می دهد؟

یک Zap زمان‌بندی‌شده روی Minion Horde به صورت تدافعی می‌تواند به Crown Towers بازیکن مدافع اجازه دهد تا قبل از دریافت هر گونه آسیب، آن‌ها را خارج کند. یک Zap به خوبی زمان‌بندی شده همچنین می‌تواند بیشتر آسیب‌های Goblins در Goblin Barrel را مسدود کند. قرار دادن سریع اسکلت ها نیز به طور کامل از آسیب جلوگیری می کند.

همچنین بخوانید:

معرفی ۸ کارت برای ارتقاء کلش رویال در ابتدا

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت