بررسی ترفندهای بهبود نسبت K/D فری فایر

بررسی ترفندهای بهبود نسبت K/D فری فایر

ترفندهای بهبود نسبت K/D فری فایر (نسبت کشتار به مرگ در Free Fire)

آیا حفظ نسبت کشتار به مرگ بالاتر در Free Fire سخت است؟ بهترین نکات برای بهبود نسبت K/D فری فایر را در اینجا بررسی کنید
بسیاری برای فرار از واقعیت و احساس خوبی نسبت به خود، صرف نظر از پلتفرم، بازی های شوتر را انجام می دهند. بنابراین، بازی‌هایی مانند Free Fire در چند وقت اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، جایی که بسیاری از بازیکنان تلفن همراه، عمدتاً کاربران گوشی‌های هوشمند سطح پایین، برای سرگرمی با به ثمر رساندن تعداد کشته‌های بیشتر و گرفتن Booyah به آن ملحق می‌شوند. با وجود عناصر سرگرم کننده بازی، بسیاری از بازیکنان همچنان نگران نسبت کشتن به مرگ یا کشتن به ازای مرگ (K/D) خود هستند.

برای کسانی که نمی‌دانند، نسبت کشتن به مرگ بالاتر از عوامل مهم در تعیین مهارت‌های گیم‌پلی در Free Fire و بسیاری از عناوین دیگر در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، “نکاتی برای بهبود نسبت K/D Fire Free” یکی از داغ‌ترین موضوعات برای بسیاری از تازه‌کارها است. اگر شما نیز علاقه مند به حفظ آمار درون بازی خود در رابطه با نسبت کشتار به ازای مرگ هستید، می توانید بهترین نکات برای بهبود نسبت K/D فری فایر را در بخش زیر بیابید.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

نکاتی برای بهبود نسبت K/D فری فایر

بازیکنان برای افزایش و حفظ نسبت کشتار به مرگ بالا در Garena Free Fire و Free Fire MAX باید روی عوامل متعددی تمرکز کنند، که از انتخاب سلاح تا اتخاذ یک سبک بازی کاملاً جدید متفاوت است. در اینجا بهترین نکات برای بهبود نسبت Free Fire K/D وجود دارد که خوانندگان می توانند در استراتژی های گیم پلی خود به آن ها توجه کنند:

ترفندهای بهبود نسبت K/D فری فایر
ترفندهای بهبود نسبت K/D فری فایر

توانایی های شخصیت ایده آل و مهارت های حیوان خانگی

Free Fire در ارائه یک تجربه بازی جذاب از نظر بصری محدودیت‌هایی دارد. با این حال، بازی با ارائه مجموعه‌ای از انتخاب‌های سلاح، توانایی‌های شخصیت، مهارت‌های حیوانات خانگی و غیره، کیفیت گرافیکی ضعیف‌اش را جبران می‌کند، که در نهایت Free Fire را نسبت به اکثر بازی‌های موجود جالب‌تر می‌کند.

در دسترس بودن انبوهی از گزینه ها نیز انتخاب شخصیت های ایده آل و حیوانات خانگی را پیچیده تر می کند. بنابراین، برای بازیکنان ضروری است که به سراغ ترکیب‌های توانایی شخصیت‌ها بروند که متناسب با سبک بازی آن‌ها باشد و منجر به کشته شدن بیشتر از حد معمول شود. بازیکنان می توانند به سراغ شخصیت های Active ability مانند Alok، K، Skyler یا Xayne بروند و از سه مهارت غیرفعال مناسب برای افزایش پتانسیل استفاده کنند.

می توان از K با مهارت های ماکسیم، جوتا و کاپلا برای غلبه بر توانایی های شفابخش آنها در حین عجله استفاده کرد. به طور مشابه، استفاده از Alok با مهارت‌های D-bee، Jota و Hayato به صورت ترکیبی، سرعت حرکت بازیکن را به سطح فوق‌العاده‌ای می‌برد و در عین حال قدرت‌های مناسبی را برای حمله به دشمنان ارائه می‌دهد. علاوه بر استفاده از ترکیب شخصیت‌ها، می‌توان از مهارت حیوان خانگی برای دریافت حمایت کم و در عین حال مؤثر در طول دعوا استفاده کرد.

هنگامی که بازیکنان بتوانند پتانسیل مهارت های خود را در میدان نبرد به حداکثر برسانند، می توانند به موفقیت های بیشتری دست یابند، از جمله کشتن اضافی و بویا (مرگ کمتر) در حالت BR یا CS Free Fire.

انتخاب نقاط فرود در BR

نقاط فرود هیچ ارتباطی در کلش اسکواد ندارند، اما یکی از عوامل مهم یک مسابقه بتل رویال هستند. بنابراین، انتخاب یک نقطه فرود ایمن در BR یکی از نکات ضروری برای بهبود نسبت K/D Free Fire است، زیرا تضمین می‌کند بازیکنان احتمال خروج زودهنگام کمتری دارند. بازیکنان، به‌ویژه تازه‌کارها، تنها در صورتی که از استراتژی گیم‌پلی‌شان مطمئن باشند، باید در هوای داغ فرود بیایند. در غیر این صورت، برای آنها نتیجه معکوس خواهد داشت.

دراپ های داغ در Free Fire شانس بیشتری برای ادعای کشتار در طول مسابقه فراهم می کند، اما اگر بازیکنان به یک سلاح مناسب مجهز نباشند، می توانند با شکست زودهنگام روبرو شوند. بنابراین، در چنین مواردی، بازیکنان می توانند از اشتباهات خود درس بگیرند و یک نقطه فرود خاص را در یک قطره داغ انتخاب کنند یا مکان امن تری را برای اجتناب از هاراکیری انتخاب کنند.

علاوه بر این، یک نقطه امن تر نیز شانس به ثمر رساندن چند ربات را فراهم می کند، که در نهایت K/D را افزایش می دهد.
اکنون، برای انتخاب مکان‌های امن‌تر برای فرود، بازیکنان می‌توانند به منطقه‌ای بروند که ظاهراً دورترین منطقه از مسیر هواپیما در شروع مسابقه BR است. بنابراین، بازیکنان می‌توانند در مکان امن‌تری فرود بیایند، غارت‌ها را بگذرانند، سلاح‌های مناسبی را تجهیز کنند و قبل از حرکت به سمت مرکز منطقه بازی، ربات‌ها را به ثمر برسانند.

انتخاب سلاح برای CS و BR

بهبود نسبت Free Fire K/D
بهبود نسبت Free Fire K/D

کلش اسکواد یک حالت بازی سریع است که در آن مسابقات در چندین دور تقسیم می شوند. مبارزاتی که در یک مسابقه CS رخ می دهد تقریباً همیشه مبارزات از راه دور هستند که مهارت های حرکتی بازیکنان را آزمایش می کنند. بنابراین، برای به دست آوردن کشتار سریع و زنده ماندن باید به سراغ SMG یا تفنگ های ساچمه ای رفت. استفاده از تجهیزات بهداشتی به همان اندازه ضروری می شود، زیرا بازیکنان برای K/D بهتر باید تعداد کشته های بیشتری را به ثمر برسانند و مرگ و میر کمتری داشته باشند.

در مقابل، مسابقات BR همه کاره تر هستند و نیاز به سازگاری از سوی کاربران دارند. بنابراین، بازیکنان باید دو سلاح به همان اندازه قدرتمند را انتخاب کنند تا نتایج بهتری از موقعیت‌های جنگی مختلف به دست آورند. در حالت ایده‌آل، ترکیب‌هایی مانند SMG و LMG، ARs و Shotguns، و ARs & Snipers بهترین‌ها برای مسابقه BR هستند. بازیکنان باید بر روی نگه داشتن منابع کافی از نارنجک و تجهیزات بهداشتی برای موقعیت های برنامه ریزی نشده در BR تمرکز کنند.

سبک بازی متعادل و تمرکز بر بقا

سبک بازی تدافعی آشکار کشتن زیادی ندارد و اگر بازیکنان به فکر حفظ نسبت کشتن به ازای مرگ “4 به 5” باشند، هیچ کمکی نخواهد کرد. در عین حال، یک استراتژی بیش از حد تهاجمی به نتیجه معکوس تبدیل می شود و منجر به مرگ بیشتر از حد معمول خواهد شد. از این رو، بازیکنان باید تعادلی بین دفاع و حمله برقرار کنند، که به این معنی است که از تهاجمی بودن خودداری نکنند، اما در صورت کم بودن شانس، از مبارزه اجتناب کنند.

اگر بازیکنان بتوانند سبک بازی متعادلی را حفظ کنند، می‌توانند اقامت خود را در یک مسابقه با تعداد کشتن بیشتر طولانی کنند. علاوه بر این، اگر بازیکنان بقا را بر حملات غیرضروری ترجیح دهند، می‌توانند مسابقات بیشتری را بدون مرگ و در نهایت افزایش یا حداقل حفظ نسبت K/D خود در مسابقات BR به پایان برسانند. به طور مشابه، آنها می توانند نتایج بهتری در حالت CS به دست آورند، که تأثیر مثبتی بر K/D آنها خواهد داشت.

همچنین بخوانید:

ترفند های فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت