5 شخصیت برتر پابجی موبایل و توانایی های آنها

5 شخصیت برتر پابجی موبایل و توانایی های آنها – BGMI

5 شخصیت برتر پابجی موبایل و توانایی های آنها

کاراکترهای موجود در پابجی موبایل را می توان از UC خریداری کرد یا با Character Shards آنلاک کرد.

توانایی‌های ویژه شخصیت‌ها به یک مکانیک بازی رایج در بازی‌های تیراندازی تبدیل شده‌اند و Battlegrounds Mobile India (BGMI) با این روند غریبه نیست. مشابه Valorant، که در آن هر عامل امتیازات متفاوتی دارد، چند شخصیت در پابجی موبایل دارای امتیازاتی هستند که می‌تواند برای یک تیم و بازیکن بسیار مفید باشد.
توانایی های شخصیت در Battlegrounds Mobile India منحصر به حالت های خاصی مانند EvoGround و Team Deathmatch است. علاوه بر این، هر شخصیت دارای مجموعه ای منحصر به فرد از احساسات و خطوط صوتی است که می تواند با Chards Chards باز شود.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

بهترین شخصیت های پابجی موبایل و توانایی های آنها

در زیر پنج شخصیت برتر و توانایی های آنها در Battlegrounds Mobile India آورده شده است:

  • Victor – کارشناس SMG

5 شخصیت برتر پابجی موبایل
5 شخصیت برتر پابجی موبایل

ویکتور زمانی چهره PlayerUnknowns Battlegrounds Mobile بود و پس از راه اندازی Battlegrounds Mobile India محبوبیت خود را حفظ کرد. او شخصیت آموزشی در BGMI است که به صورت رایگان برای کسانی که می خواهند پس از نصب بازی به اکشن میدان های نبرد بپیوندند در دسترس است.

بر اساس بیوگرافی وی، ویکتور یک گیک اسلحه دستی هاردکور است. با بالا رفتن سطح کاراکتر، توانایی شخصیت او سرعت بارگذاری مجدد SMG را کاهش می دهد. کسانی که عمدتا از UMP45 یا Vector در بازی های خود استفاده می کنند باید SMG Expert را انتخاب کنند.

  • Sara – کارشناس خودرو

سارا اولین شخصیت زنی بود که در Battlegrounds Mobile India برای اولین بار حضور یافت. طبق اطلاعات BGMI او، او یک خبرنگار تحقیقی است که در جستجوی پدر گم شده اش است. بازیکنان می توانند شخصیت را به قیمت 600 UC خریداری کنند.

سارا به لطف توانایی شخصیت Vehicle Expert خود، هنگام قرار گرفتن در پشت فرمان، آسیب وارده به وسایل نقلیه را کاهش می دهد. میزان آسیب کاهش یافته با هر سطحی که او در BGMI به دست می آورد افزایش می یابد. با این حال، مهارت‌های او فقط در حالت‌های EvoGround مؤثر است اما در Team Deathmatch نه.

  • Andy – کارشناس سلاح

اندی، شعبده باز، یکی از مشهورترین شخصیت های پابجی موبایل است. او باحال ترین مجموعه احساسات را دارد و شخصیت مرموزش او را مورد علاقه طرفداران قرار می دهد. بازیکنان می توانند شخصیت را با قیمت 1200 UC خریداری کنند.

طبق بیوگرافی او، اندی یک تصادف پایان کار داشت که او را به مسیر انتقام کشاند. متخصص اسلحه سرعت کشیدن و غلاف کردن اسلحه را افزایش می دهد و به بازیکنان در هر زمان که با دشمنان درگیر می شوند، یک مزیت زمانی می دهد.

  • Anna – خطوط صوتی و احساسات چشمگیر

بهترین شخصیت های پابجی موبایل و توانایی های آنها
بهترین شخصیت های پابجی موبایل و توانایی های آنها

توانایی شخصیت آنا هنوز توسط کرافتون فاش نشده است. با این حال، بازیکنان او را بر سایر شخصیت‌های زن مانند امیلیا و سارا ترجیح می‌دهند، زیرا احساسات رقصی و خطوط صدای فرمان‌دهنده‌اش دارد. او همچنین دارای یک اموت ساده و در عین حال ظریف MVP است که در آن نام دشمنان خود را در لیست خود می نویسد.

Anna را می توان با 600 UC در Battlegrounds Mobile India خریداری کرد. هنگامی که او در BGMI شروع به کار کرد، بازیکنان توانستند چندین Chards Chards را برای ارتقا سریع او دریافت کنند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

  • Carlo – کارشناس شکار

Bounty Hunter، کارلو، از تخصص جنگی خود برای فرود ایمن پس از پرش از فواصل بلند استفاده می کند. با بالا رفتن سطح شخصیت، آسیب سقوط او کاهش می یابد. بازیکنان متوجه شده اند که Cralo در مقایسه با سایر شخصیت ها حداقل 10 درصد آسیب سقوط را کاهش می دهد.

کارلو را می توان با قیمت 1200 UC از قسمت Inventory به همراه سایر شخصیت های BGMI خریداری کرد. اگرچه توانایی او ممکن است چشمگیر به نظر نرسد، اما او شخصیت مناسبی برای کسانی است که عاشق پارکور در ساختمان های مختلف هستند و دشمنان خود را غافلگیر می کنند.

همچنین بخوانید:

بهترین تفنگ های پابجی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت