بازی دو نفره در کلش رویال

بازی دو نفره در کلش رویال

این شامل یک میدان نبرد به سبک چند نفره با کارت های کلکسیونی و دفاع از برج است.کلش رویال یک بازی استراتژیک موبایل است که توسط سوپرسل ساخته شده است، همان شرکتی که در پشت بازی های محبوبی مانند کلش آف کلنز و بوم بیچ است. در این بازی، بازیکنان کارت‌هایی را جمع‌آوری می‌کنند که شامل سربازان، طلسم‌ها و دفاع‌های کلش آف کلنز است و از آن‌ها برای نبرد با بازیکنان دیگر در زمان واقعی استفاده می‌کنند. هدف از بین بردن برج های حریف در حالی که از برج های خود دفاع می کنید، با استفاده از قرارگیری استراتژیک و زمان بندی نیروها و جادوها است. اگر نمی‌خواهید در این آپدیت اخیر گزینه 2v2 را در بازی پیدا کنید، ما به شما خواهیم گفت کجا باید بروید. این بازی برای اندروید و iOS قابل اجرا است. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به بازی دو نفره در کلش رویال پرداخته ایم با ما همراه باشید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم Clash Royale در ایران

بازی دو نفره در کلش رویال
آموزش بازی دو نفره در کلش رویال

آیا 2v2 هنوز در کلش رویال است؟

اگرچه کلش رویال به خاطر نبردهای 1v1 خود شناخته شده است، اما حالت 2v2 طی سال‌ها جذابیت زیادی پیدا کرده است. این حتی یک حالت بازی ترجیحی برای بسیاری از بازیکنان است زیرا آنها مجبور نیستند غنائم را در معرض خطر قرار دهند تا جوایزی کسب کنند. به طور کلی، انجام یک نبرد 2v2 یک تجربه سرگرم کننده و با ارزش در بازی است.

چگونه یک دوست 2v2 کنم؟

2v2 یک حالت نبرد در کلش رویال است که در آن دو بازیکن در برابر دو بازیکن بازی می کنند. با فشار دادن دکمه Party از منوی اصلی به آن دسترسی پیدا می کنید. می توان آن را با یک هم تیمی تصادفی، یک Clanmate یا یک دوست بازی کرد. نبردهای 2v2 تمام پاداش‌های نبردهای معمولی را بدون به خطر انداختن غنائم دارند.

دکمه پارتی در کلش رویال کجاست؟

حالت مهمانی از برگه «نبرد» قابل دسترسی است. فقط منو را با ضربه زدن روی دکمه سه خط در گوشه بالا سمت راست باز کنید.

چگونه در کلش رویال دو نفره بازی کنیم?

هدف Clash Royale بسیار ساده است. بازیکنان باید بهترین کارت ها را روی دسته کارت خود چیده و برج های حریف خود را نابود کنند. در هر دو طرف سه برج وجود خواهد داشت. هر کسی که بتواند هر سه یا حداقل برج مرکزی یا برج کینگ را نابود کند، ابتدا برنده مسابقه است.

این بازی دارای ویژگی های زیادی است و بازیکنان حتی می توانند به قبیله ها بپیوندند یا خود را ایجاد کنند. آنها همچنین می توانند در چالش ها و تورنمنت های مختلف شرکت کنند، جایی که می توانند با پیشرفت تعداد زیادی جوایز کسب کنند.

در آپدیت ارائه شده توسط سوپرسل، گزینه ای برای انجام نبردهای 2v2 به کلش رویال اضافه شد. بازیکنان می توانند با یک دوست به صورت آنلاین گرد هم آیند و با یک تیم دو نفره دیگر مبارزه کنند. این یک حالت بازی بسیار محبوب است و هنوز هم به عنوان یکی از بهترین عناصر عنوان باقی مانده است. بازیکنان می توانند به صورت تصادفی با هم متحد شوند یا از یک دوست یا عضو قبیله دعوت کنند تا با هم بازی کنند.

در یکی دیگر از آپدیت های اخیر، سوپرسل ظاهرا گزینه 2v2 battle را حذف کرد. این توسط طرفداران گیج گزارش شده است که متوجه شده اند دکمه 2v2 در صفحه اصلی وجود ندارد. در نسخه قبلی بازی، نماد 2v2 در خود صفحه اصلی، درست در کنار دکمه “Battle” قابل دسترسی بود. برای تسکین بازیکنان، مشخص شد که گزینه 2v2 به سادگی به بخش دیگری منتقل شده است.

مراحل انجام نبردهای دو نفره در کلش رویال

در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای انجام یک مسابقه 2v2 در کلش رویال دنبال کنید:

  • مرحله 1: کلش رویال را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید و در صورت نیاز بازی را به روز کنید.
  • مرحله 2: پس از ورود به صفحه اصلی، روی نماد سه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
  • مرحله 3: پس از کلیک بر روی نماد، به “Party!” بخش از لیست نشان داده شده است.
  • مرحله 4: پس از کلیک بر روی نماد مهمانی، به پایین اسکرول کنید. شما گزینه 2v2 Battle را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد یک مسابقه

سریع با یک بازیکن تصادفی انجام دهید یا از یک دوست دعوت کنید تا به شما بپیوندد.
هنوز مشخص نیست که چرا سوپرسل تصمیم گرفت به جای نگه داشتن دکمه روی صفحه اصلی مانند قبل، گزینه جنگ 2v2 را به بخش دیگری از بازی منتقل کند.

اگرچه کلش رویال به خاطر نبردهای 1v1 خود شناخته شده است، اما حالت 2v2 طی سال‌ها جذابیت زیادی پیدا کرده است. این حتی یک حالت بازی ترجیحی برای بسیاری از بازیکنان است زیرا آنها مجبور نیستند غنائم را در معرض خطر قرار دهند تا جوایزی کسب کنند. به طور کلی، انجام یک نبرد 2v2 یک تجربه سرگرم کننده و با ارزش در بازی است.

نبردهای 2v2 در کلش رویال
آموزش نبردهای 2v2 در کلش رویال در سایت گیمو گیفت

چگونه می توان در کلش رویال دوئل کرد؟

شما می‌توانید دوئل‌ها را در Friendly Clan Battles و Clan Wars بازی کنید. برای بازی Duels، باید دوئل دک ها را ایجاد کنید. برای دوئل های دوستانه، به صفحه مجموعه بروید و به تب Deck دسترسی پیدا کنید. برای جابجایی بین Battle و Duel Decks به سادگی روی نماد Deck کلیک کنید.

چگونه gunfight 2v2 بازی کنید؟

Gunfight یک مسابقه مرگ تیمی 2 در مقابل 2 با اهداف است. هر طرف با بارگیری یکسان شروع می شود، با تغییر سلاح ها و تجهیزات پس از هر 2 دور. تیم ها بعد از هر دور امتیازات تخم ریزی را عوض می کنند. تیمی که بیشترین تعداد دور برد را داشته باشد برنده مسابقه است.

آیا می توانید رتبه 2v2 را با یک دوست انجام دهید؟

شما فقط می توانید با دوستان خود (در همان تیم) به 2v2، 3v3 یا 4v4 بپیوندید. شما نمی توانید دوستان خود را به عنوان حریف در رتبه بندی انتخاب کنید.

کمیاب ترین کلش رویال کدام است؟

شکلک Grass Ram یکی از محبوب ترین شکلک های کمیاب در بازی است که در کنار آن رویال گوست و جواهر آن وجود دارد. تعداد کمی از بازیکنان آن را دارند زیرا باید در طول چالش Ram Rider زمانی که کارت در کلش رویال منتشر شد به 15 برد می رسید.

آیا اکسیر در 2v2 کندتر است؟

در 2v2، اکسیر 15٪ کندتر از حد معمول تولید می شود تا مقدار کارت هایی را که در غیر این صورت بازی می شود جبران کند، در طول دوره های Double Elixir و Overtime، تولید اکسیر 30٪ کندتر از حد معمول است.

آیا Gunfight فقط 2v2 است؟

Gunfight یک حالت بازی 2v2 با هدف کشتن تیم دشمن در عرض 40 ثانیه است. اگر زمان تمام شود، یک پرچم اضافه وقت به مدت 10 ثانیه پخش می شود و هر دو تیم فرصت دارند پرچم را برای پیروزی در دور بگیرند.

آیا می توانید با 3 دوست گان فایت بازی کنید؟

لیست پخش دیگری بر اساس قوانین استاندارد Gunfight، اما با 3 بازیکن در هر تیم در عوض.

راندها 2v2 هستند؟

Rounds یک تیرانداز سرکش 1v1 است که در آن هر دور شدیدتر می شود. بازیکن بازنده هر دور، ارتقاهای هوشمندانه ای را باز می کند تا ساخت بهتری برای مقابله با حریف خود ایجاد کند.

آیا می توانید نبرد دوستانه 2v2 داشته باشید؟

جنگ های دوستانه به شما این امکان را می دهد که هم قبیله های خود را به چالش بکشید و تمرین خوبی برای ارتقای گیم پلی خود به سطح بعدی است. با کلیک بر روی دکمه بنفش Friendly Battle در چت Clan، می توانید از بین 4 نوع مختلف نبرد از جمله: 1v1 Battle را انتخاب کنید. نبرد 2v2 (در برابر 2 عضو قبیله)

2v2 دوبل چیست؟

2v2 Doubles یک متاگیم دیگر بر اساس 1v1 و Doubles است. در این قالب شما چهار پوکمون را به پیش نمایش تیم می آورید اما فقط دو نفر را به نبرد می فرستید. هنگامی که هر دو پوکمون حریف شما غش می کنند، برنده می شوید!

آیا 2v2 تاج می دهد؟

نبرد 2v2 یک بازی بدون استرس است که در آن بازیکنان با یک هم تیمی در مقابل تیم دو نفره دیگر بازی می کنند. بازیکنان می توانند با یک دوست، هم تیمی تصادفی یا سایر اعضای قبیله شما بازی کنند. نبردهای 2v2 جایگزینی برای کسب تاج برای نردبان هستند زیرا هیچ تروفی در کار نیست.

برای دوئل به چند کارت نیاز دارید؟

در Yu-Gi-Oh Master Duel، شما باید بین 40 تا 60 کارت در عرشه خود داشته باشید.

آیا می توانید در کلش رویال در مقابل یک دوست بازی کنید؟

Friendly Battle قابلیتی است که به شما امکان می دهد با شخصی در داخل قبیله خود یا با دوستانی در لیست دوستان خود از فیس بوک، مرکز بازی، QQ یا وی چت مبارزه کنید. برای شروع یک نبرد دوستانه، به سادگی روی دکمه Friendly Battle در پایین صفحه Clan ضربه بزنید.

آیا می توانید 2 کلش بازی کنید؟

تیم شما هر روز فقط می‌تواند به یک براکت کلش بپیوندد، و پس از پیوستن شما، آن تیم برای کل براکت قفل می‌شود. با این حال، اگر روز شنبه همه چیز برای شما خوب پیش نرفت، همچنان می توانید یکشنبه برگردید و دوباره تلاش کنید (با همان تیم یا حتی یک تیم جدید!)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت