نحوه باز کردن قفل Dagger Duchess کلش رویال

نحوه باز کردن قفل Dagger Duchess کلش رویال

چگونه قفل Dagger Duchess کلش رویال را باز کنیم؟

سرباز جدید برج Dagger Duchess کلش رویال منتشر شده است، و در اینجا نحوه باز کردن قفل او آورده شده است.
یک سرباز جدید برج به نام Dagger Duchess در بازی Clash Royale منتشر شد. بعد از Cannoneer و Tower Princess که اخیراً منتشر شده است، Duchess خنجر سومین سرباز برجی است که می توانید قفل آن را باز کنید. او یک کارت درجه افسانه ای است و اگر بیش از 5000 جایزه دارید، می توانید آن را از سینه های Tower Troop دریافت کنید.

برای بازیکنان جدیدتر، باز کردن قفل او ممکن است کمی طول بکشد، اما رویدادهایی با زمان محدود وجود دارد که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را تکمیل کنند تا کارت را به صورت رایگان دریافت کنند. برای کمک به او، در اینجا نحوه باز کردن قفل دوشس خنجر در کلش رویال آورده شده است. همچنین، شما می توانید تمام جزئیات مربوط به او و برخی از عرشه ها را که می توانید در کنار او استفاده کنید، مشاهده کنید.

خرید جم Clash Royale

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش رویال هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

نحوه باز کردن قفل Dagger Duchess کلش رویال

Dagger Duchess کلش رویال
Dagger Duchess کلش رویال

شما می توانید کارت Dagger Duchess را به یکی از دو روش باز کنید. اولین راه برای باز کردن قفل کارت، تکمیل مبارزات آموزشی است و راه دوم برای باز کردن قفل کارت، از Tower Troop Chest است.

چگونه قفل Dagger Duchess کلش رویال را از نبردهای آموزشی باز کنیم؟

اگر بیش از 5000 تروفی دارید یا در Arena 15 هستید، ماموریت هایی برای تکمیل نبردهای آموزشی برای باز کردن قفل Dagger Duchess به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. این سه نبرد آموزشی آموزشی برای استفاده از کارت و نشان دادن توانایی‌ها و موقعیت‌های Duchess Dagger است که در آن او بهتر از سایر سربازان برج است.

پس از اتمام سه نبرد آموزشی، می توانید کارت Dagger Duchess را به صورت رایگان دریافت کنید. شما مانند هر کارت افسانه ای دیگر قفل او را در سطح نهم باز خواهید کرد و می توانید او را به سطح 15 ارتقا دهید.

چگونه قفل Dagger Duchess کلش رویال را از قفسه سینه سربازان برج باز کنیم؟

اگر ماموریت‌های نبرد آموزشی را از دست داده‌اید، راه دیگری برای باز کردن قفل کارت Dagger Duchess از Tower Troop Chest است. شما می توانید این سینه ها را با برنده شدن در نبردها در جاده Trophy یا Path of Legends به دست آورید.

نکته: این یک راه تضمینی برای باز کردن کارت Dagger Duchess نیست، اما تنها راه دیگری برای دریافت کارت در حال حاضر است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، The Tower Troop Chest شانس نادری برای رها کردن این کارت دارد.

کارت Dagger Duchess کلش رویال
کارت Dagger Duchess کلش رویال

توانایی، آمار و مقایسه کارت Dagger Duchess کلش رویال

The Dagger Duchess شبیه هیچ تاور تروپ دیگری نیست و توانایی منحصر به فردی دارد که در صورت عدم کنترل می تواند بسیار قدرتمند باشد. توانایی اصلی او این است که می تواند در مدت کوتاهی رگبار خنجرها را پرتاب کند و خسارت قابل توجهی وارد کند. تنها نقطه ضعف این است که وقتی خنجر تمام شود، DPS او به طور قابل توجهی کاهش می یابد. او با گذشت زمان خنجرهای خود را پر می کند و می تواند توانایی خود را تکرار کند.

این توانایی در برابر کارت های دسته جمعی و تکی مفید است و یک شمارنده عالی برای کارت های سریع مانند Hog Rider و Ram Rider است. تا زمانی که بتوانید قبل از تمام شدن خنجر، نیروهای دشمن را در کنار خود پاکسازی کنید، برج های شما غیر قابل لمس خواهند بود.

نکته تنها راه برای مقابله با خنجر Dunchess این است که برج را تحت تأثیر قرار دهید و بی وقفه نیروها را ارسال کنید. این می تواند در دقیقه اول بازی بسیار سخت باشد، اما در طول اکسیر مضاعف، می توانید به راحتی با تمرکز بر روی یک خط با چندین نیرو، برج ها را بالا ببرید.
از نظر آمار، Dagger Duchess دارای بالاترین نقاط برخورد برج (HP) در بین تمام نیروهای برج در کلش رویال است. خنجرهای او معمولاً آسیب متوسطی وارد می کنند، اما آسیب انفجاری او بالاترین DPS را به او می دهد. این او را به بهترین تاور تروپ در بازی تبدیل می کند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

باز کردن قفل Dagger Duchess کلش رویال
باز کردن قفل Dagger Duchess کلش رویال

در اینجا مقایسه Dagger Duchess کلش رویال با دیگر سربازان برج است:

Tower Troop

سرباز برج

Dagger Duchess

دوشس خنجر

Cannoneer

توپ انداز

Tower Princess

شاهزاده خانم برج

امتیازات ضربه (HP) بالاترین پایین ترین در حد متوسط
خسارت در حد متوسط بالاترین

پایین ترین

DPS بالاترین پایین ترین در حد متوسط
سرعت حمله در حد متوسط کندترین سریع ترین

همچنین بخوانید:

معرفی بهترین دک رویداد Dagger Duchess کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت