معرفی Urzikstan در کالاف دیوتی موبایل

معرفی Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE

معرفی Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE

آماده استقرار در Urzikstan شوید، نقشه آتی Call of Duty: Warzone که در Call of Duty: Next و یک منطقه اصلی در روایت Call of Duty: Modern Warfare معرفی شد. این کلان شهر در مرز شرقی دریای سیاه که در ماه دسامبر به عنوان بخشی از فصل 01 راه اندازی می شود، شامل 11 نقطه دیدنی متمایز و به یاد ماندنی است. اکنون آنها را در این نمای کلی از منطقه پیش نمایش کنید. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به معرفی Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE می پردازیم، از همین روی باما همراه باشید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

به اورزیکستان، منطقه سقوط بعدی شما خوش آمدید.

برای بردن نبرد به یک کلانشهر جدید در اورزیکستان، نقشه بزرگ بتل رویال که در Call of Duty®: Next اعلام شد، آماده شوید، و قرار است در دسامبر به عنوان بخشی از فصل 01 به Call of Duty: Warzone™ برسد.

این پیشنهاد رایگان و عظیم از آخرین فناوری و همچنین آموخته های میلیون ها بازیکن و بیش از سه سال و نیم Call of Duty: Warzone بهره می برد. Urzikstan با ویژگی‌های گیم‌پلی جدید و روایتی گسترده، فصل بعدی Call of Duty را نشان می‌دهد که با عرضه Call of Duty: Modern Warfare® III در 10 نوامبر آغاز می‌شود.

برای جزئیات کامل در مورد هر چیزی که در Call of Duty پوشش داده شده است: در ادامه، خلاصه رسمی رویداد را در اینجا ببینید.

Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE

 • لای سرزمین The Lay of the Land

اورزیکستان که در غرب آسیا در مرز شرقی دریای سیاه قرار دارد، نقش مهمی در سری جنگ‌های مدرن بازی می‌کند. هم مرز با جمهوری آدال – محل بازی Call of Duty: Warzone’s Map Al Mazrah – اورزیکستان اخیراً به دلیل عملیات مشترک بین CIA، SAS و نیروی آزادیبخش اورزیکستان که توسط دیکتاتور رومن بارکوف تأسیس شده بود، بیرون آمده است. فرح کریم در پی فرار از زندان تبرک.

گرچه اورزیکستان دیگر تحت اشغال ژنرال بارکوف نیست، اما اورزیکستان با تهدیدات جدیدی در قالب بیعت و نیروهای افراطی ناسیونالیست به فرماندهی ویکتور زاخائف مواجه است، که هر دو جناح اخیراً توسط سربازان باقیمانده بارکوف که به دنبال انتقام پس از شکست خود هستند، تقویت شده اند.

به عنوان بخشی از یک نیروی نخبه و چند ملیتی، تعیین فصل بعدی منطقه تحت محاصره به عهده شما و اپراتورهای دیگر است. این یک کار دشوار است، اما ما می دانیم که شما در حال انجام آن هستید.

برای شروع، بیایید با پیش نمایشی از تمام 11 نقطه اصلی دیدنی، از شمال شروع کنیم و به سمت پایین برویم. این سایت‌ها مقصد بعدی شما را برای عملیات‌های مختلف مشخص می‌کنند، از مسابقات بتل رویال تیم در مقابل تیم تا ماموریت‌های جنگ زمینی و غیره.

معرفی Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE
معرفی Urzikstan در نقشه بزرگ CALL OF DUTY: WARZONE در سایت گیمو گیفت

11 نقطه مهم اورزیکستان

 • استراحتگاه لوین

گردشگران و مسافران تجاری به طور یکسان به هتل لوین ریزورت می‌رفتند و از صندلی‌های کنار استخر و خرید و خدمات فراوان در داخل آن لذت می‌بردند. اکنون این مکان خالی است، مجسمه‌های ژنرال بارکوف در مجاورت او پس از سقوط وی مخدوش شدند. با احتیاط از حیاط استراحتگاه عبور کنید، جایی که نقاط برتر از زوایای مختلف برای نقاط زیر خطر ایجاد می کند.

 • پاور پوپوف

اسب کاری اورزیکستان، Popov Power انرژی را به منطقه در حال رشد تامین می کند. در اطراف برج‌های خنک‌کننده و سازه‌های مهار کارخانه بجنگید و از تمام ساختمان‌های صنعتی آن برای کنار زدن و کمین جوخه‌های دشمن استفاده کنید.

 • پایگاه نظامی اورلوف

سیلوهای موشک در قلب پایگاه نظامی اورلوف در کنار سنگرها و تأسیسات ساخته شده در زمین کوهستانی که بر بخش شمالی نقشه مسلط است، قرار دارند. موانع پراکنده در سرتاسر، برای جوخه ها وسیله دفاعی در هنگام هل دادن به منطقه فراهم می کند.

 • ناحیه بندر دریایی

به اسکله‌های ناحیه بندرگاه بروید، جایی که قایق‌های ماهیگیری زنگ زده لنگر انداخته‌اند و منتظر سفر بعدی خود به دریای سیاه هستند. با قرار گرفتن در موقعیتی در یکی از ساختمان های دریایی اطراف، دشمنان را از بین ببرید یا با شیرجه زدن در آب و تغییر موقعیت به نقطه ای ایده آل، از رویکرد دریایی تر استفاده کنید.

 • باربری اورزیکستان

سایت اصلی واردات و صادرات در منطقه، باربری اورزیکستان از طریق جرثقیل های باری خود نقاط برتری قدرتمندی را بر روی آبراه ها و فراتر از آن ارائه می دهد. در حالی که جوخه ها بین کانتینرهای انباشته شده در زیر می جنگند، برای درگیری نزدیک آماده شوید.

 • شهر قدیمی

شهر قدیمی که زمانی قلب منطقه بود، روزهای بهتری را از زمانی که ساخت و ساز به سمت جنوب حرکت کرد، به خود دیده است. در میان ساختمان‌های فرسوده درگیری داشته باشید و حسی از تاریخ اولیه منطقه پیدا کنید، جایی که جمعیت برای اولین بار ریشه‌های خود را در آن جا نهاده است.

 • شهر پایین

دور از ثروت‌های زراوان، لو تاون محل اقامت‌های فرسوده‌ای است که ساختمان‌ها روی پایه‌های چوبی بر روی گذرگاه‌های گل آلود و پر از زباله قرار دارند. اجازه ندهید ظاهر فرسوده شما را فریب دهد – موقعیت متمرکز منطقه، آن را به مکانی کلیدی برای کمین کردن دشمنانی که از نقشه عبور می کنند تبدیل می کند.

 • مزارع حدیقه

مزارع حدیقه برای کسانی که به دنبال یک محیط روستایی تر هستند ایده آل است. با ساختمان های کمتر نسبت به مناطق دیگر، نبرد در اینجا روی زمین متمرکز است. هنگام حرکت در اینجا یک اسلحه دوربرد را در کنار خود نگه دارید، زیرا هنگام عبور از میدان های باز، به سختی می توانید به آن بپردازید.

Call of Duty: Modern Warfare
معرفی Call of Duty: Modern Warfare
 • شهر زروان

ساخت و سازهای قدیمی و جدید به طور یکسان در کنار هم قرار دارند و شهر هر لحظه بلندتر می شود. از زیپ لاین های افقی برای عبور سریع از آسمان خراشی به آسمان خراش دیگر استفاده کنید یا خیابان های زیر را انتخاب کنید. در صورت داشتن وسیله نقلیه همراه داشته باشید. اگر همه چیز به طرفین پیش برود، می خواهید یک فرار سریع داشته باشید و بزرگراهی که از مرکز شهر می گذرد، مسیر عالی را برای رسیدن به مقصد بعدی شما فراهم می کند.

 • حومه زروان

نبرد در حومه شهر زراوان، حومه‌ای مرفه با باغ‌های روی پشت‌بام، پنل‌های خورشیدی بر فراز طاق‌نماهای باستانی، و یک سالن کنسرت پیشرفته و مرکز اجتماعی. این نقطه ایده آلی برای حمله به شهر بدون نیاز به عبور از آبراه ها یا پل ها است.

 • شاهین مانور

به عمارت نفیس شاهین که مزین به پرچم اورزیکستان است و دور از شلوغی شهر قرار دارد، مستقر شوید. در حین بالا رفتن از پلکان دوتایی که از سرسرا با کف سنگ مرمر بالا می‌روید، مراقب دشمنان بالای سر خود باشید و برای نبردهای نزدیک در سرتاسر آماده شوید.

کلام پایانی

برای اطلاعات بیشتر در مورد Urzikstan همراه باشید، از جمله نگاهی بسیار دقیق تر به نقشه همانطور که به راه اندازی آن در کنار فصل 01 در دسامبر نزدیک می شویم. در عین حال، به نقشه‌های Call of Duty: Warzone کنونی ادامه دهید تا مطمئن شوید که مهارت‌هایتان در زمانی که میدان نبرد جدید شروع به فعالیت می‌کند، به سطح بالایی می‌رسند.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت