نحوه دریافت سکه های Vaultدر کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت سکه های Vaultدر کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت سکه های Vaultدر کالاف دیوتی موبایل – چگونه Vault Coins در COD: Mobile را دریافت کنیم؟

چگونه می توان سکه های Vault را در کالاف دیوتی موبایل دریافت کرد؟ و چگونه می توان از این سکه های Vault براق استفاده کرد؟ نگران نباشید، ما به شما خواهیم گفت! Vault Coins از طریق سیستم BP Vaults به COD: Mobile معرفی شد. این سکه‌ها به‌عنوان ارزی برای دریافت پاداش‌های پاس نبرد فصل گذشته، که بسیاری از بازیکنان هنوز با آن‌ها آشنا نیستند، عمل می‌کنند. امروز در این مقاله به سکه های Vault در کالاف دیوتی موبایل میپردازیم، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات مفیدی کسب کنید.

برای رفع این مشکل، راهنمای تهیه و استفاده از Vault Coins در COD: Mobile را به همراه توضیحات تکمیلی آماده کرده ایم.

نحوه دریافت سکه های Vaultدر کالاف دیوتی موبایل

دریافت سکه های Vault در کالاف دیوتی موبایل
دریافت سکه های Vaultدر کالاف دیوتی موبایل

در COD: Mobile، می‌توانید سکه‌های Vault را با پیشروی در ردیف‌های نبرد پاس فعلی به دست آورید. برخی از سکه های خرک در نبرد پاس رایگان گنجانده شده اند، در حالی که برخی دیگر در پاس نبرد پریمیوم موجود هستند. به طور مداوم پاس نبرد خود را پیش ببرید تا سکه های خرک بیشتری جمع آوری کنید. اگر در ارتقاء سطح پاس نبرد خود در COD: Mobile با مشکل مواجه هستید، به راهنمای ما در مورد چگونگی پیشرفت سریع در سطوح مراجعه کنید. این به شما کمک می‌کند تا پاداش‌های پاس نبرد را باز کنید و سکه‌های Vault را به طور کارآمدتر به دست آورید.

نحوه استفاده از Vault Coins در کالاف دیوتی موبایل

اگر به دنبال این هستید که بدانید چگونه از سکه های Vault در Call of Duty Mobile استفاده کنید، در مکان درستی قرار گرفته اید. در این راهنما نحوه خرج کردن سکه های خزانه در بازی و دریافت جوایز انحصاری در کمترین زمان را توضیح داده ایم. سکه های طاق در آخرین فصل COD Mobile معرفی شدند. این راهنما را بررسی کنید و همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید بیاموزید.

می‌توانید از سکه‌های Vault در BP Vault (Battle Pass Vault) برای دریافت جوایز از ردیف‌های نبرد پاس قبلی استفاده کنید. چگونه کار می کند؟ ابتدا از طریق منوی Multiplayer به قسمت Battle Pass بروید.
سپس گزینه BP Vault را که در سمت چپ صفحه قرار دارد انتخاب کنید. سپس، از CP (امتیاز COD) برای خرید هر یک از پاس های نبرد از فصل های قبل استفاده کنید. اگر CP دارید، با راهنمای ما در مورد نحوه به دست آوردن سی پی در کالاف دیوتی موبایل مشورت کنید.

Vault Coins در COD: Mobile
Vault Coins در COD: Mobile

اگر داستان‌های خوب دوست دارید، Audible را با این آزمایش رایگان بررسی کنید! می توانید در حین بازی COD: Mobile به کتاب گوش دهید
پس از خرید، پاس نبرد خریداری شده را انتخاب کنید و از Vault Coins برای باز کردن پاداش های مختلف استفاده کنید. برای باز کردن قفل هر ردیف به 10 سکه Vault نیاز دارد. بنابراین، بر اساس در دسترس بودن Vault Coins، پاداش هایی را که می خواهید باز کنید انتخاب کنید.

شاید این مقاله برای شما مفید باشد:

راهنمای دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی موبایل

آیا BP Vault در COD Mobile منقضی می شود؟

نه! برخلاف گذرنامه نبرد فصل فعال، پاس‌های نبرد فصل قبل که از طریق منوی BP Vault خریداری شده‌اند منقضی نمی‌شوند. پس از خرید، می‌توانید در هر زمان با استفاده از Vault Coins، جوایز ردیف آنها را دریافت کنید.

این تمام چیزی است که در مورد خرید و استفاده از Vault Coins در COD: Mobile باید بدانید.

نحوه استفاده Vault Coins در کالاف دیوتی موبایل
نحوه استفاده Vault Coins در کالاف دیوتی موبایل

همچنین بخوانید:

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

در کشور های دیگر خرید سی پی بسیار راحت می باشد به این شکل با یک درون بازی سی پی به سرعت خریداری می شود. از آنجایی که کشورمان ایران دچار تحریم می باشد نمی توان مانند سایر کشورهای اروپایی و… سی پی خرید، از همین روی شما لازم دارید تا برای ارتقای بازی و کسب امکانات عالی تر از سایت هایی که فروش سی پی کالاف دیوتی موبایل را انجام می دهید، خرید کنید. یکی از بهترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، سایت گیمو گیفت می باشد که تجربه خوبی در این زمینه دارد و با سرعت عالی سی پی توسط تیم گیم گیفت برای شما انجام می شود

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت