نحوه رفع کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3

نحوه رفع کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3

دلایل و نحوه رفع کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3

کد 112 Warzone و Modern Warfare 3 کاملا آزاردهنده است!
نکات برجسته:
* کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3 ارتباط بین بازی ها و سرورها را متوقف می کند.
* کد خطای رایج WZ و MW3 معمولاً به دلیل یک مشکل مربوط به سرور از طرف توسعه‌دهندگان رخ می‌دهد.

Warzone و Modern Warfare 3 (سبک شده به عنوان Modern Warfare III) از زمان راه‌اندازی فصل دوم در سال 2023، به‌روزرسانی‌های جدید را فقط به صورت هفتگی دریافت می‌کنند. به‌روزرسانی‌های منظم محتوای همچنین با بسیاری از کدهای خطای WZ و MW3 همراه بوده است. کد کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3 یکی از این مشکلات است که بسیاری از طرفداران را آزار داده است، زیرا ارتباط بین بازی و سرورها را متوقف می کند.

کد خطای 112 به گذشته بازگشته است، که قبلاً گیمرها را در Modern Warfare 2 و Warzone اصلی آزار می داد، و اینجاست که در Modern Warfare 3 و احتمالاً بازی های CoD آینده نیز باقی بماند. در بخش زیر، خوانندگان می توانند دلایل بالقوه و اصلاحات احتمالی کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3 را بررسی کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3 چیست؟

کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3
کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3

زمانی که Warzone یا Modern Warfare 3 (Call of Duty HQ) قادر به اتصال به سرورها نباشد، کد خطا 112 ظاهر می شود. مشکل رایج WZ و MW3 می تواند به دلیل خطای مربوط به شبکه، اتصال ضعیف به اینترنت، و اغلب به دلیل مشکلات مربوط به سرور که از انتهای توسعه دهندگان رخ می دهد، ایجاد شود.

چگونه کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3 را رفع کنیم؟

اگر بازیکنان با مشکلی مواجه شوند که به احتمال زیاد به دلیل قطع سرور ادامه دارد، باید مدتی منتظر بمانند. در بیشتر موارد، زمانی که سرورها به صورت آنلاین باز می گردند، مشکل خود به خود حل می شود. با این حال، در موارد نادر، بازیکنان باید منتظر بمانند تا سرورهای WZ و MW3 به حالت پایدار بازگردند.

اگر کد خطا 112 به دلیل مشکلی از انتهای توسعه دهندگان ظاهر شود، بازیکنان نمی توانند کاری برای رفع آن انجام دهند. آنها می توانند اقدامات زیر را انجام دهند تا مطمئن شوند که مشکل MW3 و WZ از انتهای آنها رخ نداده است:

وضعیت سرور MW3 و WZ را در صفحه خدمات آنلاین در – https://support.activision.com/onlineservices بررسی کنید
آخرین توییت ها (پست های X) از @CODUpdates را بررسی کنید.
اکنون، اگر بازیکنان مطمئن شده‌اند که سرورها آنلاین هستند، می‌توانند Call of Duty HQ و روتر خود را دوباره راه‌اندازی کنند، که ممکن است مشکل را برطرف کند. اگر آنها با مشکلی در ارتباط با اتصال ضعیف اینترنت روبرو هستند، توصیه می شود که بازیکنان باید به یک شبکه پایدار و سریعتر سوئیچ کنند.

این به پایان می رسد راهنمای ما در مورد دلایل و رفع کد خطا 112، اما طرفداران همچنین می توانند Modern Warfare 3 Travis-Rilea Error را بررسی کنند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

دلایل و نحوه رفع کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3
دلایل و نحوه رفع کد خطا 112 در Warzone و Modern Warfare 3

چرا MW3 آنلاین کار نمی کند؟

اتصال اینترنت خود را بررسی کنید – با تأیید اینکه روتر، مودم و شبکه به درستی کار می‌کنند، بدون سرعت پایین یا قطع اتصال، مشکلات را از بین ببرید. تنظیم مجدد روتر – استفاده از برق دوچرخه در تجهیزات اینترنت خانگی می تواند اشکالات موقتی را برطرف کند.

کد خطای 112 در Modern Warfare 2 چیست؟

کد خطا 112 برای مدت طولانی مشکل ساز بوده است و احتمالاً شما کسی نیستید که راه حلی جادویی پیدا کنید. بنابراین، ممکن است زمان آن رسیده باشد که بازی را ببندید، منتظر رفع مشکل باشید و یک بازی آرام‌تر را امتحان کنید.

چرا نمی توانم وارد MW3 شوم؟

اگر در اتصال به Call of Duty: Modern Warfare III مشکل دارید، ابتدا باید وضعیت سرور Call of Duty: Modern Warfare III را بررسی کنید. اگر نشانگر وضعیت پلتفرم شما سبز نباشد یا یک هشدار وجود داشته باشد، ممکن است تا زمانی که سرویس بازیابی و به طور کامل عملیاتی شود، با مشکلات اتصال مواجه شوید.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود و انتشار فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت