راهنمای دقیق پیش نمایش Warzone Battle Royale

راهنمای دقیق پیش نمایش Warzone Battle Royale

پیش نمایش Warzone Battle Royale – بتل رویال

سلام! آماده شیرجه زدن به دنیای هیجان انگیز Call of Duty’s Warzone Season 2 هستید؟ این راهنمای نهایی شما برای حالت پیش نمایش Warzone Battle Royale است که دارای برخی ویژگی‌های جدید جالب مانند Covert Exfil و قاب‌های سلاح است. چه بازیکن باتجربه Warzone باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بخش خلاصه
حالت پیش نمایش بتل رویال چیست؟ حالت پیش نمایش Battle Royale یک حالت زمان محدود در فصل دوم Warzone است که ویژگی های جدیدی مانند Covert Exfil و Weapon Cases را معرفی می کند. این فرصتی برای بازیکنان است که این ویژگی ها را امتحان کنند و بازخوردی برای شکل دادن به آینده Warzone ارائه دهند.
ویژگی های جدید در حالت پیش نمایش بتل رویال چیست؟ دو ویژگی اصلی جدید در حالت پیش نمایش بتل رویال عبارتند از Covert Exfil و Weapon Cases. Covert Exfil به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بدون تلاش برای پیروزی در نبرد رویال، مسابقه را به پایان برسانند و کیس‌های سلاح حاوی سلاح‌های با ارزش بالا هستند.
مزایای استفاده از Exfil مخفی چیست؟ اگر در شرایط سختی هستید، Covert Exfil می تواند یک حرکت استراتژیک باشد. این به شما امکان می دهد بدون به خطر انداختن جان خود در نبرد مسابقه را به پایان برسانید و می توانید پنج Exfils مخفی در هر مسابقه خریداری کنید.
چگونه یک قاب سلاح بگیرم؟ Weapon Cases اسپاون های تصادفی هستند که حاوی سلاح های با ارزش بالا هستند. برای ادعای یک کیس سلاح، به آن نزدیک شوید و با آن تعامل کنید. پس از برداشتن آن، در نقشه Tac به شما اطلاع داده می شود تا همه بازیکنان دیگر آن را ببینند.
اگر یک قاب سلاح پیدا کردم چه باید بکنم؟ اگر یک قاب سلاح پیدا کردید، یک سلاح با ارزش به دست آورده اید. با این حال، توجه داشته باشید که وقتی آن را انتخاب کردید، یک هدف خواهید بود. مطمئن شوید که برای مبارزه آماده هستید و اگر در شرایط سختی هستید از Covert Exfil استفاده کنید.

حالت پیش نمایش بتل رویال چیست؟

پیش نمایش Warzone Battle Royale
پیش نمایش Warzone Battle Royale

حالت پیش‌نمایش بتل رویال یک حالت با زمان محدود است که در فصل دوم Warzone معرفی شده است. این یک بستر آزمایشی برای ویژگی‌های جدیدی است که سازندگان اکتیویژن در نظر دارند به طور دائم به بازی اضافه کنند. این فرصتی برای بازیکنان است که این ویژگی ها را امتحان کنند و بازخوردی برای شکل دادن به آینده Warzone ارائه دهند.

ویژگی های جدید در حالت پیش نمایش بتل رویال چیست؟

دو ویژگی اصلی جدید در حالت پیش نمایش بتل رویال عبارتند از Covert Exfil و Weapon Cases. Covert Exfil به بازیکنان اجازه می دهد تا یک Exfil را فراخوانی کنند و مسابقه را بدون تلاش برای بردن بتل رویال به پایان برسانند. این می تواند یک حرکت استراتژیک باشد، به خصوص اگر در شرایط سختی قرار دارید. با این حال، آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. شما فقط می توانید پنج Exfils مخفی را در هر مسابقه خریداری کنید و هر کدام 30000 دلار به ارز درون بازی برای شما هزینه دارد.

ویژگی جدید دیگر قاب سلاح است. اینها تخم ریزی های تصادفی هستند که حاوی سلاح های با ارزش بالا هستند. اولین بازیکنی که ادعای یک قاب اسلحه می کند، روی نقشه Tac یادداشت می شود تا همه بازیکنان دیگر آن را ببینند. با این حال، خطری وجود دارد، زیرا پس از بررسی پرونده، هدف قرار خواهید گرفت.

مزایای استفاده از Exfil مخفی چیست؟

حالت پیش‌نمایش Battle Royale
حالت پیش‌نمایش Battle Royale

Covert Exfil می تواند در شرایط خاصی نجات دهنده باشد. این به شما امکان می دهد بدون به خطر انداختن جان خود در جنگ، مسابقه را تمام کنید. این می تواند مفید باشد اگر از نظر سلامتی یا مهمات کم هستید، یا اگر فقط سعی می کنید از یک موقعیت چسبنده جلوگیری کنید. به علاوه، امتحان کردن ویژگی های جدید در بازی همیشه سرگرم کننده است!

چگونه یک قاب سلاح بگیرم؟

کیس های سلاح، تخم ریزی های تصادفی هستند که در سراسر نقشه ظاهر می شوند. آنها حاوی سلاح های با ارزشی هستند که می توانند در نبرد به شما برتری دهند. برای ادعای یک کیس سلاح، به سادگی به آن نزدیک شوید و با آن تعامل کنید. پس از برداشتن آن، در نقشه Tac به شما اطلاع داده می شود تا همه بازیکنان دیگر آن را ببینند.

حالت پیش نمایش بتل رویال وارزون
حالت پیش نمایش بتل رویال وارزون

اگر یک قاب سلاح پیدا کردم چه باید بکنم؟

اگر یک قاب سلاح پیدا کردید، تبریک می‌گوییم! شما به تازگی یک اسلحه با ارزش به ثمر رسانده اید که می تواند به شما کمک کند در مسابقه پیروز شوید. با این حال، توجه داشته باشید که پس از بررسی پرونده، هدف قرار خواهید گرفت. مطمئن شوید که برای مبارزه آماده هستید و اگر در شرایط سختی هستید از Covert Exfil استفاده کنید.

نتیجه

حالت پیش‌نمایش Battle Royale یک افزودنی جدید و هیجان‌انگیز به فصل 2 Warzone است. این فرصتی برای بازیکنان است تا ویژگی‌های جدید را امتحان کنند و بازخوردی برای شکل دادن به آینده بازی ارائه دهند. چه یک بازیکن باتجربه Warzone باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، در حالت پیش نمایش Battle Royale چیزی برای همه وجود دارد. پس اسلحه های خود را بردارید و برای سرگرمی های اکشن آماده شوید!

همجنین بخوانید:

لینک دانلود و انتشار فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت