لیست کدهای بازخرید Warzone Mobile (ژوئن 2024)

کدهای بازخرید Warzone Mobile (ژوئن 2024)

کدهای بازخرید Warzone Mobile (ژوئن 2024): نحوه دریافت جوایز رایگان

Redeem Codes for Call of Duty: Warzone Mobile (کدهای بازخرید Warzone Mobile) به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا جوایز رایگان مختلفی مانند نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، پوسته‌های اپراتور و غیره را دریافت کنند.

Call of Duty: Warzone Mobile تجربه FPS Battle Royale با اکتان بالا را در iOS و Android، در کنار پیشرفت مشترک با Modern Warfare III و WZ ارائه می‌کند. بازی BR نیز مانند سایر بازی‌های Call of Duty به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا ظاهر درون بازی خود را با پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های اسلحه و لوازم جانبی مختلف شخصی‌سازی کنند که در بیشتر مواقع هزینه‌های COD زیادی را به همراه دارد. با این حال، بازیکنان می‌توانند با انجام کارهای مربوط به رویدادهای درون بازی یا استفاده از کدهای بازخرید موبایل Warzone، جوایز رایگان دریافت کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

آیا کدهای بازخرید Warzone Mobile جدید وجود دارد؟

کدهای بازخرید Warzone Mobile
کدهای بازخرید Warzone Mobile

تاکنون همه کدهای Call of Duty: Warzone Mobile که ما پیدا کرده‌ایم یکبار مصرف بوده یا فقط برای مدت زمان محدودی فعال هستند. اگر این تغییر کند، کدهایی را که در زیر می‌یابیم اضافه می‌کنیم، اما متأسفانه در حال حاضر هیچ کدی فعال نیست.

Call of Duty: Warzone Mobile [کدهای کار و به روز شده]

در موارد خاص نادر، توسعه دهندگان Call of Duty از جوایز رایگان برای بازیکنان رونمایی می کنند که می توانند در MWIII، Warzone و حتی WZM از آن استفاده کنند. جالب اینجاست که برخی از این جوایز Warzone Mobile از طریق پخش زنده قابل مطالبه هستند، در حالی که برخی دیگر از طریق کدهای محدود زمانی قابل بازخرید هستند. خوانندگان می توانند کدهای فعال Warzone Mobile را به شرح زیر بررسی کنند:

کدهای بازخرید Warzone Mobile فعال

VZ5Y-KJ4C0-ECJ4 – بازخرید برای کارت تلفن “پنهان شدن در دید آشکار”

  • BNX33C6FLWCPCBP – Redeem for Monster Energy Skin برای کلاچ اپراتور

کدهای بازخرید Warzone Mobile منقضی شده

کدهای تلفن همراه Call of Duty: Warzone که اخیرا منقضی شده اند شامل موارد زیر است:

  • 35SM-9DSK9-52GP
  • Y1Q9-V6580-P12Q
  • 3M6R-7XXE1-2M1D
  • MYOG-P58HM-6V60
  • 1MDG-HJQYV-WZNZ
  • CN24-ZZGMV-MNWV
  • MFZ2-W1PC2-5TRS
  • LM6X-Y1GBV-3P1J

چگونه کدهای Warzone Mobile را بازخرید کنیم؟

کدهای بازخرید Warzone Mobile فعال
کدهای بازخرید Warzone Mobile فعال

اگر بازیکنان از کدهای بازخرید Warzone Mobile استفاده کرده‌اند، می‌توانند راهنمای گام به گام ارائه شده در زیر را برای بازخرید آنها دنبال کنند:

بازیکنان باید از صفحه کد بازخرید – “https://profile.callofduty.com/promotions/redeemcode” – در وب سایت رسمی Call of Duty بازدید کنند و با حساب Activision خود وارد شوند. اگر بازیکنان یک حساب Activision / Call of Duty ندارند، باید حسابی برای دریافت جوایز ایجاد کنند.

پس از ورود به سیستم، بازیکنان می توانند کد را پر کنند، پلتفرم – iOS یا Android – را انتخاب کنند و دکمه بازخرید را فشار دهند.
اگر کد فعال باشد، بازیکنان جوایز را در حساب Warzone Mobile خود دریافت خواهند کرد (مرتبط با Activision ID).
همچنین می توانید به یاد داشته باشید که برای دریافت جوایز رایگان، جریان های Twitch و YouTube را که توسط توسعه دهندگان COD سازماندهی شده اند دنبال کنید. تخفیف‌های YouTube و Twitch به عنوان پاداش بیننده قابل دریافت هستند، مشروط بر اینکه بازیکنان حساب‌های Activision خود را با پلتفرم‌های خاص مرتبط کرده باشند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

کدهای CoD Warzone Mobile چیست؟

کدهای CoD Warzone Mobile کارت‌های تلفن، طلسم‌های سلاح و پوسته‌ها را برای استفاده در بازی در اختیار شما قرار می‌دهند. ما مطمئن نیستیم که Activision هر چند وقت یک‌بار این کدها را منتشر می‌کند، زیرا هیچ برنامه زمان‌بندی مشخصی وجود ندارد، اما مطمئن شوید که هر چند وقت یک‌بار به آن سر بزنید زیرا به محض مشاهده آنها، این صفحه را با چیزهای جدید به‌روزرسانی می‌کنیم.

کدهای بازخرید Warzone Mobile را از کجا پیدا کنیم؟

معمولاً، کدهای بازخرید جدید توسط توسعه‌دهندگان از طریق رسانه‌های اجتماعی فاش می‌شوند، اما بازیکنان همچنین می‌توانند آن‌ها را در جریان‌های زنده ویژه Warzone (که توسط سازندگان محتوا آشکار می‌شود) دریافت کنند.

چرا کدهای بازخرید Warzone Mobile کار نمی کنند؟

اگر بازیکنان هنگام بازخرید کد اشتباهی را پر کرده باشند یا کد منقضی شده باشد، هیچ جایزه Warzone Mobile دریافت نخواهند کرد. استفاده از کد بازخرید فعال برای Warzone Mobile برای درخواست جوایز رایگان مهم است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Warzone، مطمئن شوید که راهنمای دیگر ما را بررسی کنید:

بهترین اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت