Https Free Fire به چه معناست؟

Https Free Fire به چه معناست؟ 2024

Https Free Fire به چه معناست؟ اینجا را بررسی کنید!

برای کسانی از شما که بازیکن FF هستید، مطمئناً اصطلاح Https را شنیده اید، اما آیا می دانید معنی آن چیست؟ اگر نه، پس باید این مقاله را تا انتها بخوانید! اصطلاح Https در FF در 3 ماه گذشته شروع به ظهور کرد و توسط KOLs یا Paras Influecers Free Fire با بازی Clash Squad (CS) شروع شد. اینجا به معنی Https Free Fire میپردازیم.

KOLs/Influencers Free Fire یک تیم یا جناح تشکیل می دهند و در بازی Clash Squad Free Fire با یکدیگر رقابت می کنند. به طور کلی، کلش اسکواد فقط از سلاح های SG2 یا M1887 استفاده می کند و کاراکتر Alok را قوانین Https Free Fire می نامند. بنابراین، برای روشن تر شدن Https در FF و معنای آن، اجازه دهید به بحث زیر نگاه کنیم!

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

Https Free Fire یعنی چی؟

Https Free Fire
Https Free Fire

طبق گفته یکی از FF KOL/Influencer، LetDa Hyper، Https به معنای “هدشات نازک با استفاده از تفنگ ساچمه ای” است، یا به تعبیری دیگر، بازیکنان برای مهارت خود در استفاده از شاتگان (SG2) رقابت می کنند تا حریف خود را با ضربه سر شکست دهند.

برای انجام Https، بازیکنان بهترین مهارت های خود را در تیراندازی، دفاع و شکست دادن حریفان به نمایش می گذارند.

رقابت برای مهارت در استفاده از Gloo Wall به عنوان یک ابزار دفاعی نیز در قوانین جوهر Https Free Fire اولویت دارد و بازیکنان باید بتوانند تا حد امکان سریع حرکت کنند.

قوانین در Https Free Fire

هنگام بازی در حالت Https، بازیکنان باید چندین قانون را که قبلاً تنظیم شده است رعایت کنند. برای جزئیات بیشتر، در اینجا چند قانون در حالت Https Free Fire وجود دارد:

  • به منوی حالت انتخاب بروید.
  • سفارشی را انتخاب کنید.
  • ایجاد اتاق/ایجاد را انتخاب کنید.
  • در تب اتاق، حالت Clash Squad را تنظیم کنید.
  • نقشه برمودا را انتخاب کنید.
  • ترکیب و مشخصات پخش کننده را تنظیم کنید.
  • در تب بازی حالت از پیش تعیین شده “CS ELITE” را انتخاب کنید
  • تائیدیه
  • بازیکنان فقط می توانند از سلاح های ثانویه و M1887 استفاده کنند
  • بازیکنان فقط می توانند از کاراکتر Alok (معمولی) استفاده کنند.
قوانین در Https Free Fire
قوانین در Https Free Fire

آیا قوانین Https یک حالت رسمی در Free Fire هستند؟

خود Https Rules یک حالت رسمی در بازی Free Fire نیست. زیرا شما می توانید این قوانین را با جامعه یا دوستان خود در یک اتاق خصوصی اعمال کنید، نه در مسابقات رقابتی یا گاه به گاه.
جدای از آن، دلیل ویروسی بودن حالت Https این است که می تواند به بازی Free Fire تنوع بدهد تا از یکنواختی یا همین گیم پلی خسته نشوید.
بنابراین، این بحث ما این بار در مورد Https و معنای آن در FF است. امیدوارم اطلاعات بالا مفید باشد.

فراموش نکنید که با اخبار گیمو گیفت همراه باشید تا سایر به روز رسانی های مربوط به بازی ها را دریافت کنید.

در قسمت زیر به برخی سوالات در مورد فری فایر پاسخ می دهیم:

آیا FF ایمن است؟

خشونت Free Fire در حالی که ترسناک نیست، واقع بینانه است. خون می آید و بازیکنان قبل از اینکه بمیرند از درد ناله می کنند. بازیکنان Free Fire می توانند مستقیماً با غریبه هایی که ممکن است از زبان نامناسب استفاده کنند یا شکارچیان جنسی بالقوه یا سارقان داده باشند، چت کنند.

Free Fire خوب است یا بد؟

Garena یک بازی ساز سنگاپوری و ناشر بازی های آنلاین رایگان است. این بازی برای بازیکنان 12 سال به بالا رتبه بندی شده است، اما والدین باید بازی کودکان خود را زیر نظر داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که آنها در معرض محتوای نامناسب قرار نخواهند گرفت. در نتیجه، خوب یا بد بودن Free Fire ذهنی است و به ترجیحات و ارزش های فرد بستگی دارد.

آیا فری فایر غیرقانونی است؟

Garena قرار است تقریباً دو سال پس از ممنوعیت بازی توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات با استناد به بخش 69a قانون IT، 2000، Free Fire India را مجدداً راه اندازی کند. این بازی به همراه 50 برنامه دیگر مرتبط با چین در ملی ممنوع شد

آیا Fire رایگان است؟

بله، Free Fire برای دانلود و بازی رایگان است. با این حال، خریدهای درون بازی برای بازیکنانی که می خواهند آیتم های اضافی یا ارتقاء بخرند وجود دارد.

الماس 💎 در فری فایر مکس چیست؟

درباره Free Fire Max Diamonds. Free Fire Max Diamond به شما امکان می دهد سلاح، حیوانات خانگی، پوست و اقلام را در فروشگاه خریداری کنید. به علاوه، می‌توانید در Luck Royale و Diamond Spin شرکت کنید تا پوسته‌های مختلف شخصیت، پوسته‌های سلاح، ارتقاء سلاح و حتی لوازم آرایشی را به دست آورید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت