Clash Royale Bomber Evolution چه زمانی منتشر می شود؟

Clash Royale Bomber Evolution چه زمانی منتشر می شود؟

تاریخ انتشار Clash Royale Bomber Evolution

بمب افکن به عنوان یک نیروی دفاعی بهترین استفاده را دارد و به دلیل شعاع پاشش متوسط، آسیب متوسط ​​و هزینه کم اکسیر، می تواند بربرها، ارتش اسکلت، گابلین ها، نیزه ها، کمانداران و دیگر دسته های زمینی را موثرتر از سایر کارت ها بیرون بکشد. پس از تغییر ماه گذشته به چیزهای کمیاب جدید با Valkyrie، ما به کارت های رایج برگشتیم. Bomber دوازدهمین تکاملی است که در کلش رویال منتشر می شود و به نظر می رسد آنقدر قوی است که بتواند در متا ورود انفجاری ایجاد کند. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به معرفی و تاریخ انتشار Clash Royale Bomber Evolution میپردایم، با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات مفیدی کسب کنید.

سوپرسل آماده است تا یک Clash Royale Bomber Evolution جدید را در فصل 56 این بازی به نام Explosive Valentine معرفی کند که در 5 فوریه 2024 پخش خواهد شد. علاوه بر این Evolution Card، سازنده یک Wall Breaker Evolution و یک Second Evolution را نیز به همراه خواهد داشت. اسلات. این استودیو از ورود فصل جدید در اواخر ژانویه خبر داد و آمار این کارت های Evolution را فاش کرد.

Clash Royale Bomber Evolution فصل 56
Clash Royale Bomber Evolution فصل 56

با این حال، پس از آن، بازخورد بازیکن را در نظر گرفت و چند تغییر تعادل را برای این تحولات اعلام کرد. این مقاله هر آنچه را که باید در مورد تکامل بمب افکن کلش رویال و دومین اسلات تکامل در فصل جدید، Explosive Valentine، بدانید را مورد بحث قرار می دهد.

خرید جم کلش رویال از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

Clash Royale Bomber Evolution چیست؟

تاریخ انتشار Clash Royale Bomber Evolution
تاریخ انتشار Clash Royale Bomber Evolution

Clash Royale Bomber Evolution جدید دوازدهمین کارت Evolution در عنوان خواهد بود و می تواند با انفجارهای خود وارد متا شود. مهارت آن به آن اجازه می دهد تا چندین هدف را پشت سر هم تنها با یک حمله مورد اصابت قرار دهد. علاوه بر این، هر ماده منفجره کمانه شده به همه دشمنانی که ضربه می زند آسیبی برابر وارد می کند و تا 11.5 کاشی را پوشش می دهد.

سوپرسل این تکامل را با آماری اعلام کرده بود که به بمب‌افکن 25 درصد امتیاز بیشتری نسبت به نسخه معمولی‌اش می‌دهد، که برای زنده ماندن از حملات پیکانی کافی است.

با این حال، طبق یک پست رسمی جدیدتر منتشر شده، این قابلیت حذف شده است. این نشان می‌دهد که Clash Royale Bomber Evolution همان HP نسخه بمب‌افکن خود را دارد و نمی‌تواند از حمله تیری جان سالم به در ببرد. در نهایت، بر خلاف سایر کارت های ارزان قیمت، که اغلب به دو چرخه نیاز دارند، Bomber Evolution تنها به دو چرخه نیاز دارد. برج بمب حتی می‌تواند نیروهایی مانند والکری یا بولر را شکست دهد. با کمک دو یا چند برج تاج قادر است به طور کامل با مگا نایت مقابله کند.

معرفی Bomber Evolution کلش رویال
معرفی Bomber Evolution کلش رویال

چگونه می توان کلش رویال بمب افکن Evolution را بدست آورد؟

پس از فرا رسیدن فصل جدید، می‌توانید قفل Bomber Evolution را از طریق Wild Shards باز کنید. علاوه بر این، کسانی که Diamond Pass Royale فصل را خریداری کنند، شش Bomber Shard دریافت خواهند کرد که می توانند برای باز کردن قفل کالای تازه استفاده شوند.

دومین اسلات Evolution در کلش رویال چیست؟

پیش از این، سوپرسل به طرفداران اطلاع داد که پس از انتشار تعداد کافی از این آیتم های Evolution، اسلات های Evolution بیشتری معرفی خواهند شد و به بازیکنان اجازه می دهد از بیش از یک کارت Evolution در یک نبرد استفاده کنند.

از آنجایی که طرفداران تا کنون بیش از 13 مورد از این دست را دریافت کرده اند، سازنده در نهایت تصمیم گرفته است که دومین اسلات Evolution را در فصل آینده ارائه دهد. این به بازیکنان این امکان را می دهد که یک کارت تکامل اضافی را به عرشه خود اضافه کنند. علاوه بر این، مکانیک در برخی از مسابقات جهانی مرتبط با این عنوان آزمایشی را پشت سر گذاشت. به دلیل موفقیت در آن رویدادها، سازنده تصمیم گرفته است تا آن را به بازی اضافه کند.
شایان ذکر است که دومین اسلات Evolution تنها برای افرادی قابل دسترسی خواهد بود که به King Level 54 رسیده اند.

همچنین بخوانید

بهترین دک Valkyrie Evolution در کلش رویال + معرفی 5 عرشه

نحوه بدست آوردن Card Evolution در کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت