بهترین دک کلش رویال

بهترین دک کلش رویال، معرفی 10 عرشه Clash Royale

بهترین دک کلش رویال برای لیگ

اگر میخواهید با بهترین عرشه های کلش رویال آشنا شوید و در بازی از آن ها استفاده کنید، پس با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید، در اینجا بهترین دک کلش رویال معرفی شده است که باید در بازی امتحان کنید.

کلش رویال یک بازی موبایلی فوق رقابتی PvP است که بازیکنان را در سراسر جهان شیفته خود کرده است. این بزرگترین رقابت در بازار بازی های موبایل است و به روز رسانی های مداوم را دریافت می کند تا گیم پلی را تازه و تند نگه دارد. این بازی چندان بزرگ نیست، به قدرت پردازش زیادی نیاز ندارد و حتی برای بازی نیازی به اتصال به اینترنت خوب نیست، به همین دلیل به راحتی برای همه قابل دسترسی است.

یکی از بزرگ‌ترین تساوی‌های بازی، انتخاب‌های زیادی است که بازیکن برای انتخاب عرشه خود دارد. همه چیز از اژدهای جادویی گرفته تا گولم های یخی در دسترس شماست. و بهترین بخش؟ همه آنها جایگاهی در جایگاه خود دارند و به بازی ارزش افزوده می‌دهند و به عنوان گزینه‌های مناسب در عرشه سمت راست وجود دارند. برخی از عرشه ها بهتر از بقیه هستند، اما قدرت واقعی مهارت کاربر است. یادگیری نحوه استفاده از هر عرشه و استفاده از آنها به بهترین شکل ممکن تنها راه برای صعود به رتبه است، اگرچه یک عرشه خوب کمک زیادی به این امر می کند.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

معرفی بهترین دک کلش رویال

 • 10: عرشه کلکسیونی اکسیر، Elixir Collector Deck

قدیمی اما با ارزش، عرشه های پیشنهادی:

 1. اسکلت ها، زاپ، مینیون ها، مگا مینیون، فایربال، غول پیکر، اکسیر کلکتور، الکترو ویزارد
 2. Ice Spirit، Goblins، Zap، Minions، Elixir Collector، Three Musketeers، Bandit، Mega Knight

یک کارت نسبتاً رایج که در زمان های قدیم بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت، Elixir Collector یک ساختمان کاربردی بسیار مفید است که در طول زمان اکسیر اضافی به شما می دهد. این سرمایه گذاری است که در طول عمر نسبتاً کوچک خود نتیجه می دهد. Elixir Collector برای دک های Beatdown که به مقدار زیادی اکسیر نیاز دارند عالی است، اگرچه برای هیچ چیزی لازم نیست.

شما می خواهید اکسیر کلکتور را پشت برج پرنسس خود قرار دهید، بنابراین تا زمانی که برج سقوط نمی کند، هیچ نیرویی را به سمت خود جذب نمی کند. سعی کنید هیچ نیرویی را در کنار ساختمان مستقر نکنید، زیرا حریف از این فرصت استفاده می کند تا آن صدای اضافی را از توپ آتشین خود یا هر طلسم دیگری که در دست دارد خارج کند.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
3 – 4 متوسط متوسط
 • ​​9: عرشه غول پیکر سلطنتی، Royal Giant Deck

معرفی بهترین دک کلش رویال
معرفی بهترین دک کلش رویال

به طرز آزاردهنده ای موثر است، عرشه های پیشنهادی:

 1. غول سلطنتی، والکری، اسپارکی، هاگ رایدر، کوره، گلوله آتشین، روح یخی، خفاش ها
 2. غول سلطنتی، بشکه بربر، شاهزاده، کماندار جادویی، بچه اژدها، تفنگدار، دارت گابلین، چوب

کارتی که برای آسیب تراشه عالی است، غول سلطنتی، یکی از آزاردهنده ترین کارت ها در کل بازی است. این برد مسخره ای دارد که جلوگیری از اتصال آن به برج را بسیار سخت می کند و در هر شلیک آسیب زیادی وارد می کند و توقف آن را در اسرع وقت ضروری می کند. این ترکیب، غول سلطنتی را به یک سلاح مرگبار در هر دستی، فارغ از تجربه تبدیل می کند.

عرشه آسیب تراشه Royal Giant یکی از ساده‌ترین موارد برای بازی در بازی است. فقط کارت حق امتیاز خود را ارسال کنید و چیزی را برای پشتیبانی بیشتر پشت آن قرار دهید. یک طلسم را برای مقابله با هر گونه حملات ازدحام آماده نگه دارید و آماده باشید تا شاهد سقوط برج های دشمن مانند دومینو باشید. هزینه کارت نسبتاً بالا است، بنابراین نمی‌توانید آن را مانند یک Hog Rider دوچرخه‌سواری کنید، اما به طور متوسط ​​آسیب بسیار بیشتری وارد می‌کند و منابع بسیار بیشتری را از طرف حریف اشغال می‌کند.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
4 – 5 کم متوسط

8: دیوار شکن سرعت چرخه عرشه، Wall Breaker Speed Cycle Deck

چرخه گراز اما سریعتر، عرشه های پیشنهادی

 1. دیوار شکن، ماینر، مگا نایت، راهزن، زاپ، مینیون، گابلین، تفنگدار
 2. Wall Breaker، Miner، Mega Knight، Mini P.E.K.K.A، Zap، Minions، Royal Delivery، Musketeer

همان فرمول Hog Cycle را در نظر بگیرید اما سوار را با Wall Breaker عوض کنید. یک کارت حماسی که ساختمان‌ها را هدف قرار می‌دهد و آسیب زیادی وارد می‌کند، بازی Wall Breaker به دلیل آمار HP پایین‌تر در مقایسه با Hog Rider کمی سخت‌تر است. شما باید آن را بیشتر به عنوان یک پشتیبان به جای یک واحد مستقل ارسال کنید، اگرچه تا زمانی که حریف شما هیچ اکسیری برای پاسخ دادن نداشته باشد، می تواند کارساز باشد. اگر هیچ کارتی در مقابل آن بازی نشود، یکی از دو وال بریکر همیشه متصل خواهد شد، مگر اینکه تفاوت سطح زیادی وجود داشته باشد، البته که مقدار قابل توجهی آسیب وارد کند.

در مورد آسیب تراشه، دیوار شکن ها گزینه بسیار خوبی هستند که باید در نظر بگیرید. بازی کردن آنها ساده است، هزینه اکسیر زیادی ندارند و به راحتی می توانند در بسیاری از عرشه ها جای بگیرند. لازم نیست کل عرشه را در مرکز آنها قرار دهید و از آنها به عنوان کارت های تکمیلی استفاده کنید نه برعکس. آنها اغلب با تانک هایی مانند P.E.K.K.A جفت می شوند. یا غول

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
2 – 3 متوسط متوسط
 • 7: Firecracker Evolution Deck

معرفی 10 عرشه Clash Royale
معرفی 10 عرشه Clash Royale

یک بازی توپ کاملاً جدید، عرشه های پیشنهادی

 1. Firecracker، Archer Queen، Lava Hound، Royal Ghost، Arrows، Magic Archer، Mirror، Electro Wizard
 2. فشفشه، والکری، کلکسیونر اکسیر، شوالیه طلایی، جادوگر، روح یخی، اژدهای اسکلت، بشکه گابلین

یک عرشه تکاملی در بازی نسبتاً منحصر به فرد است و هر سومین بار بازی کارت های خاصی را تقویت می کند. Firecracker به گونه‌ای تکامل می‌یابد که پرتابه‌های او قبل از ناپدید شدن و آسیب رساندن به مرور زمان به پرتابه‌های بیشتری تقسیم می‌شوند و او را در برابر ازدحام‌ها حتی موثرتر می‌کنند. با این حال، بزرگترین امتیاز این تکامل، افزایش برد و آسیب خروجی Firecracker است که به او اجازه می دهد آسیب زیادی به برج های دشمن وارد کند.

ترقه ها واقعاً چیزی نیستند که فشار شما را متمرکز کنند، بلکه بیشتر به عنوان پشتیبانی از شرایط برد شما عمل می کنند. این بدان معنی است که شما می توانید یک Firecracker را در بسیاری از کهن الگوهای عرشه مختلف، از LavaLoon تا X-Bow قرار دهید. تخیل شما حد است

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
3 – 5 متغیر متغیر

6: X-Bow Cycle Deck

مقابله آسان اما همچنان عالی است، عرشه های پیشنهادی

 1. X-Bow، Ice Spirit، Skeletons، Fire Spirit، Minions، Fireball، Inferno Tower، Log
 2. X-Bow، Ice Spirit، Archers، Mega Minion، Fireball، Tornado، Log، Executioner

یکی از سخت‌ترین کهن‌الگوهای عرشه برای بازی، X-Bow از دوران اوج خود از بین رفته است. در روزهای ابتدایی بازی بسیار قدرتمندتر بود، اما تقریباً هیچ کس به دلیل nerf های مختلف، دیگر عرشه های X-bow را بازی نمی کند، و این فرصتی عالی برای امتحان این جانور در برابر حریفان در فصل کلش رویال است. X-Bow یک معشوقه شیک است که برای استفاده صحیح به نگهداری و ظرافت زیادی نیاز دارد. اما زمانی که بر روی عرشه مسلط شدید، می‌توانید انتظار داشته باشید زمانی که برای یادگیری آن صرف کرده‌اید، سود بیشتری بپردازید.

سبک بازی برای این عرشه نسبتاً ساده است. هر زمان که فرصتی پیش آمد X-Bow را زمین بگذارید و هر اشتباهی را که حریف انجام دهد مجازات کنید. تنها کارتی که باید برای این عرشه وجود داشته باشد، یک توپ آتشین است، زیرا برای مقابله با هر چیزی که بازیکن دیگر در پاسخ به شرط برد شما به کار می برد، به آن نیاز دارید. یک Log یا Zap نیز برای مقابله با ازدحام ها لازم است و یک کارت دفاع هوایی قدرتمند نیز لازم است.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
4 – 5 بالا متوسط
 • 5: P.E.K.K.A. Beatdown Deck

بهترین دک کلش رویال برای لیگ
بهترین دک کلش رویال برای لیگ

ساده اما عالی، عرشه های پیشنهادی

 1. P.E.K.K.A، ماینر، رام نبرد، بیبی اژدها، مینیون، ارتش اسکلت، زاپ، فایربال
 2. P.E.K.K.A، Hog Rider، Electro Wizard، Ice Golem، Lightning، Zap، Goblin، Minions

عرشه Beatdown P.E.K.K.A یک عرشه ساده اما بسیار مؤثر است که از قدرت حمله شدید P.E.K.K.A استفاده می کند. تاثیر زیادی داشته باشد. P.E.K.K.A. بیشتر یک کارت دفاعی است تا یک کارت تهاجمی در این عرشه، به منظور از بین بردن هر فشار بزرگ و ایجاد یک تجارت اکسیر مثبت برای شما که می تواند جزر و مد مسابقه را خیلی سریع تغییر دهد.

برای همراهی با P.E.K.K.A به یک شرط برد نیاز دارید. مانند بالون، گوبلین بشکه یا هاگ رایدر. سعی نکنید در اوایل مسابقه فشار بیاورید، زیرا خود را در معرض ضد حملات قرار خواهید داد. استراتژی این است که تا زمان اضافه یا Double Elixir متوقف شوید و سپس فشارهای بزرگی را با پشتیبانی P.E.K.K.A انجام دهید. کارت میانگین هزینه عرشه به ظاهر بالاست، اما اگر درست بازی کنید، معاملات اکسیر مثبت زیادی دریافت خواهید کرد و در مجموع در مقابل اکثر مسابقات برتری خواهید داشت. این عرشه می تواند در برابر یک عرشه هرزنامه غرق شود، اما یک یا دو Valkyrie برای مراقبت از آن کافی است اگر در نردبان به یک مشکل جدی تبدیل شود.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
5 – 6 بالا بالا
 • 4: Electro Giant Beatdown

یک حریف برق‌آور، عرشه های پیشنهادی

 1. غول الکتریکی، رعد و برق، چوب، هوگ رایدر، ارتش اسکلت، تفنگدار، بچه اژدها، والکری
 2. الکترو غول، شوالیه طلایی، برج دوزخ، بشکه بربر، بمب افکن، تفنگدار، جادوگر، بربرهای نخبه

یک عرشه نسبتاً جدید در متا، Electro Giant غولی است که از ضربه زدن به حریفان ابایی ندارد. این کارتی است که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، به این معنی که بسیاری از مردم نمی‌دانند چگونه با آن کنار بیایند و در نتیجه اغلب اوقات یک برد تقریباً تضمینی به دست می‌آید. حتی اگر حریف ایده ای در مورد نحوه مقابله با غول داشته باشد، به راحتی می تواند با کارت های مکمل مناسب، دفاع خود را تحت الشعاع قرار دهد.

عرشه‌های Electro Giant در برابر عرشه‌های هرزنامه بسیار خوب عمل می‌کنند، اما هنگام مواجهه با یک عرشه با گزینه‌های مختلف، برای به دست آوردن جایگاه خود تلاش می‌کنند، بنابراین این را در نظر داشته باشید. یک یا دو طلسم قدرتمند در حین اجرای غول رویال کمک زیادی به تضمین پیروزی می کند. این کارت هر گونه آسیبی را که در شعاع خاصی در اطراف خود دریافت می کند منعکس می کند، به این معنی که هر کارت با آسیب بسیار کم سلامت در برابر آن تقریبا بی فایده است.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
5 – 6 متوسط بالا
 • 3: چرخه گراز، Hog Cycle

بهترین عرشه کلش رویال 2024
بهترین عرشه کلش رویال 2024

سریع و وابسته به تکنیک، عرشه های پیشنهادی

 1. Rider Hog ، Skeleton ، Musketeer ، Log ، Fireball ، Tesla ، Ice Spirit ، Ice Golem
 2. Rider Hog ، Skeleton ، Archer ، Log ، Fireball ، Cannon ، Ice Spirit ، Knight

عرشه ای که بر روی بیرون آمدن کارتهای شما در این زمینه تمرکز دارد ، هرچه بیشتر ، چرخه گراز ، چیزی برای ضعف قلب نیست. این به سطح تقریباً ثابتی از فعالیت و مهارت کافی نیاز دارد، اما زمانی که به طور کامل تسلط یابد، یکی از بهترین عرشه هایی است که می توانید در زرادخانه خود داشته باشید. این یک نفس تازه در مقایسه با دیگر کهن الگوها است و به جای اتخاذ رویکردی ارتجاعی، بر فشار بر بازیکن دیگر تمرکز می کند.

همانطور که از نام آن پیداست ، Playstyle این عرشه در اطراف سوار گراز می چرخد. به طور خاص، شامل این می شود که بازیکن در سریع ترین زمان ممکن هوگ سوار و چهار کارت دیگر را زمین بگذارد تا هوگ سوار دوباره در دسترس باشد. به همین دلیل ، عرشه از چند کارت پرکننده برای کاهش متوسط ​​هزینه اکسیر و دوچرخه سواری برای سوار گراز استفاده می کند. قابلیت‌های دفاعی این عرشه بسیار کم است و در Double Elixir زمانی که اکثر دک‌ها شروع به افزایش سرعت خود می‌کنند، عملکرد فوق‌العاده خوبی ندارد. یک جرم خوب بهترین دفاع است ، یا افراد بدون دیوار تمایل به گفتن دارند.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
2 – 3 بالا بالا
 • 2: طعمه طلسم

هرزنامه را با احتمال برنده شدن پل بزنید، عرشه های پیشنهادی

 1. Hog Rider، Goblin Barrel، Skeleton Army، Log، Goblin Gang، Electro Wizard، Inferno Tower، Fireball
 2. پرنسس، گابلین گنگ، والکیرا، لاگ، موشک، بشکه گابلین، برج دوزخ، روح یخی

بدترین دشمن Beatdown، Spell Bait، یک عرشه اسپم است که از کارت های زیادی از نوع ازدحام برای غلبه بر حریف استفاده می کند و آنها را مجبور می کند تا طلسم های موجود خود را به پایان برسانند، به شما این امکان را می دهد که پل را با یک کارت ازدحام دیگر فشار دهید در حالی که حریف چیزی ندارد. می تواند با فشار شما مقابله کند. کارت‌های اصلی این عرشه متغیر هستند، اگرچه معمولاً شامل ارتش اسکلت، گابلین هورد، و کارت‌های دیگر با تعداد بالای مشابه هستند. یک شاهزاده خانم را به ترکیب اضافه کنید و یک عرشه Log Bait دریافت خواهید کرد.

بازی Spell Bait تقریباً ساده است، فقط همه چیز را کنار بگذارید. شما باید آن را زمان بندی کنید تا بازیکن دیگر این شانس را نداشته باشد که با یک طلسم از شر همه چیز روی تخته خلاص شود. در عوض، شما می خواهید طلسم آنها را از دست آنها خارج کنید و سپس آنها را با کارت های ازدحام بیشتری غرق کنید.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
2 – 3 بالا بالا
 • 1: عرشه LavaLoon

بهترین دک Clash Royale
بهترین دک Clash Royale

شمارنده های بسیار کم، عرشه های پیشنهادی

 1. لاواهاوند، بالون، بربرها، مگا مینیون، فایربال، زاپ، مینیون ها، گورستان
 2. لاواهاوند، بالون، گاردها، رعد و برق، مگا مینیون، مینیون ها، قبرستان، پیکان

یکی از قدیمی ترین کهن الگوهای عرشه ای که می توانید بازی کنید، عرشه LavaLoon حول دو کارت اصلی Lavahound و Balloon قرار دارد. سایر کارت‌های موجود در عرشه مکمل دو کارت اصلی هستند و پشتیبانی هوایی اضافی را فراهم می‌کنند و بر حریف فشار می‌آورند. اکثر مردم تعداد زیادی واحد هدف گیری هوایی ندارند و در بهترین حالت ترجیح می دهند دو یا سه کارت را نگه دارند. از آنجایی که Lavahound بسیار تانک است، زمانی که با برخی جادوهای به موقع و بالونی برای آسیب رساندن ترکیب شود، برای آنها حکم اعدام می شود.

روش بازی عرشه LavaLoon ساده است. صبر کنید تا Double Elixir وارد عمل شود و تمام تلاش خود را بکنید تا حریف را تا آن زمان عقب نگه دارید و عرشه آنها را تحلیل کنید. هنگامی که اکسیر مورد نیاز را به دست آوردید، Lavahound را در پشت میدان مستقر کنید و پس از رسیدن به پل، یک بالن را به پایین پرتاب کنید. شما باید ایده ای داشته باشید که حریف شما چه کارت هایی در زرادخانه خود دارد، بنابراین بقیه بازی را مطابق با آن بازی کنید.

متوسط ​​هزینه اکسیر پیچیدگی زنده بودن
3 – 4 متوسط بالا

در این مقاله از سایت گیمو گیفت بهترین دک کلش رویال را برای شما ارائه کردیم، امیدواریم که این مطلب برای شما مفیدی و کاربردی باشد، می توانید در قسمت زیر بهترین دک های کلش رویال از نظر خودتان را برای ما بنویسید.

همچنین بخوانید:

بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال + ۵ عرشه طلایی

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت