بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال

بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال + 5 عرشه طلایی

بهترین عرشه شوالیه طلایی در کلش رویال + عرشه طلایی

به‌عنوان یکی از معدود کارت‌های Legendary در کلش رویال، بسیاری از بازیکنان دوست دارند یک عرشه قوی در اطراف شوالیه طلایی برای استفاده از چابکی و نرخ ضربه‌های عالی او داشته باشند. با توجه به این واقعیت که شما فقط می توانید یک کارت Legendary را در عرشه خود داشته باشید، بسیاری از بازیکنان به دلیل استفاده اقتصادی از اکسیر، شوالیه طلایی را بر سایر گزینه ها انتخاب می کنند.

با توجه به آنچه گفته شد، ممکن است برای کشف عرشه شوالیه طلایی مورد علاقه خود، آزمون و خطاهای زیادی را صرف کنید، به همین دلیل است که ما 5 عرشه برتر را به شما معرفی می کنیم که به شما امکان می دهد از شوالیه طلایی به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

 • عجله راش Plagued Rush

عرشه طلایی برای شوالیه طلایی در کلش رویال
عرشه طلایی برای شوالیه طلایی در کلش رویال
 1. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 2. غول سلطنتی (Elixir 6)
 3. Baby Dragon (Elixir 4)
 4. گوبلین بشکه (Elixir 3)
 5. بشکه اسکلت (Elixir 3)
 6. سم (اکسیر 4)
 7. جادوگر (Elixir 5)
 8. خفاش ها (Elixir 2)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.9

اولین پیشنهاد در مورد نیروهای اسپمر ساخته شده است که تعداد زیادی تخم ریزی می کنند و به سرعت به سمت واحدها و برج های حریف حرکت می کنند. با Skeleton Barrel و Goblin Barrel، حریف شما باید حداقل دو انکار مختلف داشته باشد تا از شر آنها خلاص شود، و حتی اگر آنها موفق شوند، شما همچنان خفاش ها را نیز در اختیار دارید.

بهترین سناریوی حمله برای این عرشه این است که به مرحله Double Elixir بروید، سپس رویال غول را در انتهای سمت خود تخم ریزی کنید و هنگامی که او به پل رسید، با شوالیه طلایی از او حمایت کنید. شما همچنین باید مسیر پل تا برج تاج حریف را با Poison بپوشانید تا هرگونه احتمال ارسال هرزنامه برای حریف خود را از بین ببرید.

 •  فشار پکا Pekka’s Push

Golden Knight Decks
Golden Knight Decks
 1. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 2. برج دوزخی (Elixir 5)
 3. Electro Wizard (Elixir 4)
 4. کوره (Elixir 4)
 5. Pekka (Elixir 7)
 6. لاگ (Elixir 2)
 7. ارتش اسکلت (Elixir 3)
 8. تفنگدار (Elixir 4)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 4.1

هیچ شکی در مورد اینکه پکا چقدر می تواند خطرناک باشد وجود ندارد وقتی تمام تلاش ها برای تخریب یا منحرف کردن آن را انکار می کنید. در حالی که Pekka فروشنده اصلی آسیب شما در این عرشه است، شما به توانایی Golden Knigt برای از بین بردن عوامل حواس پرتی در مسیر نیاز دارید.

بنابراین، برای فشار عالی، باید پکا را در پشت برج پادشاه خود تخم ریزی کنید و منتظر بمانید تا به پل برسد، سپس باید شوالیه طلایی را در پشت آن تخم ریزی کنید، و هر زمان که دشمن برای نابود کردن پکا نیرو فرستاد، از توانایی شوالیه طلایی استفاده کنید. همچنین به شما توصیه می شود پس از شروع فشار، یک کوره بسازید یا Electro Wizard خود را آماده کنید تا از هرگونه حمله هوایی خلاص شوید.

 • تهاجم زمینی Ground Invasion

معرفی شوالیه طلایی در Clash Royale
معرفی شوالیه طلایی در Clash Royale
 1. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 2. Mini Pekka (Elixir 4)
 3. Valkyrie (Elixir 4)
 4. رویال گوست (Elixir 3)
 5. لاگ (Elixir 2)
 6. Magic Archer (Elixir 4)
 7. خشم (Elixir 2)
 8. خفاش ها (Elixir 2)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.1

این عرشه به شدت روی زمین متمرکز است و گزینه ای عالی برای هل دادن سریع است. Mini Pekka بسیار سریع است و شوالیه طلایی نیز وقتی توانایی را فعال می کنید. اما همچنان می‌توانید با استفاده از طلسم Rage در مسیر آنها به سمت برج تاج، سرعت بیشتری را به این دو نفر تزریق کنید.

بهترین فشار در این عرشه این است که رویال گوست را در انتهای سمت خود مستقر کنید و هنگامی که او در سمت حریف قرار گرفت، مینی پکا و شوالیه طلایی را مستقر کنید. البته این دو نیاز به حمایت مجیک آرچر دارند تا در برابر حملات هوایی مصون بمانند. اما بسته به شرایط ممکن است برای استفاده از Bats و Rage به جای Magic Archer نتایج بهتری بگیرید.

 • فایر استارتر

 1. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 2. تفنگدار (Elixir 4)
 3. بمب افکن (Elixir 2)
 4. فشفشه (Elixir 3)
 5. ارتش اسکلت (Elixir 3)
 6. بشکه باربری (اکسیر 2)
 7. برج تسلا (Elixir 4)
 8. Magic Archer (Elixir 4)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.3

این عرشه بیشتر در اطراف واحدهایی با حملات دامنه دار ساخته شده است تا بهترین پشتیبانی ممکن را در فشار شوالیه طلایی فراهم کند. Firecracker زمانی که نوبت به ایفای نقش پشتیبانی از راه دور می‌رسد شگفت‌انگیز است و بمب‌افکن نیز برای تهدیدات از فاصله نزدیک.

در این عرشه، فروشنده اصلی خسارت شما Golden Knight است و شما باید بتوانید به خوبی از او حمایت کنید و یک تفنگدار در کنار او، یک Firecracker پشت سر او و یک بمب افکن در مقابل او قرار بگیرید. برج تسلا، Barbarian Barrel و Skeleton Army به عنوان نیروهای دفاعی شما خدمت می کنند، در حالی که Magic Archer می تواند هم در حمله و هم در دفاع به خوبی کار کند.

 • ارتش نخبگان

 1. شوالیه طلایی (اکسیر 4)
 2. شوالیه (Elixir 3)
 3. تفنگدار (Elixir 4)
 4. Zap (Elixir 2)
 5. ملات (اکسیر 4)
 6. بربران نخبه (Elixir 6)
 7. ماشین پرنده (Elixir 4)
 8. ماینر (Elixir 3)
 9. میانگین هزینه اکسیر: 3.8

بی رحم ترین عرشه ای که در اطراف شوالیه طلایی ساخته شده است باید نیرویی باشد که باید با آن حساب کرد و این نتیجه ای است که وقتی شوالیه طلایی توسط بربرهای نخبه همراهی می شود به دست می آورید. این یک دوتایی کاملاً قدرتمند در فاز Double Elixir است، اما برای استفاده از Miner و Zap به زمان بندی عالی نیاز دارد.

همانطور که متوجه شدید، شما واقعاً هیچ گزینه دیگری به جز Zap برای حذف واحدهای ارسال هرزنامه ندارید، که آن را به یک کارت بسیار مهم تبدیل می کند. هنگامی که بربرهای نخبه و شوالیه طلایی را با هم جفت می‌کنید، زاپ شما باید همیشه آماده استفاده در عرشه باشد تا هرگونه استقرار ارتش اسکلت یا خفاش توسط حریف را حذف کند. اگر یک هرزنامه کوچکتر مانند Goblin Gang یا Skeletons است، به شما توصیه می شود به جای هدر دادن Zap از توانایی Golden Knight استفاده کنید.

به غیر از Zap، قبل از اینکه Elite Barbarians و Golden Knight از پل عبور کنند، باید Miner خود را در کنار تاج تاج دشمن مستقر کنید. به این ترتیب، ماینر حواس کماندار برج را منحرف می‌کند و به دوتایی موقعیت بهتری برای فشار سریع‌تر می‌دهد. با این حال، به محض شارژ شدن اکسیر شما باید با Flying Machine از آنها پشتیبانی کنید.

همچنین بخوانید:

آموزش بررسی کردن چرخه سینه کلش رویال

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت