آموزش 3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز

آموزش 3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز

3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز چگونه است؟ (Chief of the North)

رویداد جدیدی در کلش اف کلنز وجود دارد که توسط یوتیوبر محبوب کلش بشینگ طراحی شده است! این چالش می تواند دشوار باشد، اما پاداش های خوبی را ارائه می دهد. در این مقاله از سایت گیمو گیفت ما به شما توضیح خواهیم داد که چگونه در کلش اف کلنز، چالش رئیس شمال را 3 ستاره کنیم؟ و همه جوایز را به دست آورید. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد چالش رئیس شمال کلش اف کلنز کسب کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

چگونه در کلش اف کلنز چالش رئیس شمال را 3 ستاره کنیم؟

Chief of the North Challenge یک پایگاه کاملاً چالش برانگیز برای از بین بردن است. با این حال، با این استراتژی، مشکلی برای تضمین پیروزی خود در این چالش کلش اف کلنز نخواهید داشت. برای شروع نبرد، باید دو اسکلت بالن خود را در شمالی ترین گوشه نقشه مستقر کنید. در همین حال، در سمت راست پایگاه، می‌خواهید چهار تا از گابلین‌های Stealth خود را مستقر کنید، یکی برای حمله به هر یک از سازه‌های خارج از دیوار.

3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز
3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز

3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز

نیروهای گابلین و کلن کستل

در مرحله بعد، می‌خواهید گابلین‌های مخفی‌کاری باقی‌مانده را مستقیماً در مسیر باز مستقیماً به سمت پایگاه از سمت راست مستقر کنید. هنگامی که به تاون هال رسیدند تا شروع به حمله کنند، فوراً از یک معجون نامرئی بر روی آنها استفاده کنید تا آنها را از خشم رئیس شمال که دقیقاً در همان نزدیکی قدم می‌زند جلوگیری کنید. هنگامی که تاون هال نابود شد، اکنون می خواهید والکری خود را برای حمله به پادگان در بالای پایگاه مستقر کنید. همانطور که او در حال حمله به آن است، یک دسته کامل از گابلین های مخفی کاری برای حمله به او هجوم می آورند، اما او به راحتی آنها را زیر پا می گذارد.

مستقر کردن پادشاه بربر

درست در زیر جایی که والکری شما در حال مبارزه است، می خواهید پادشاه بربر خود را با روباه روح مستقر کنید تا شروع به حمله به جمع کننده اکسیر کنید. پس از استقرار پادشاه ، ملکه خود را در گوشه سمت چپ پایین و نبرد خود در کنار پادشاه بربر خود قرار دهید. سوار ریشه خود را در کنار پادشاه مستقر کنید و از معجون خشم خود روی آنها استفاده کنید. این واحدها سپس از طریق پایه شروع می کنند. پس از رسیدن این واحدها به مربع زیرین پایه ، می توانید از یک معجون نامرئی روی آنها استفاده کنید تا مقداری HP را ذخیره کنید.

همچنین بخوانید:

بررسی کامل Barbarian King کلش آف کلنز، نکات ها ترفندهای پادشاه بربر

اکنون، فقط یک بخش از پایه برای برداشتن باقی خواهد ماند. تمام واحدهای دیوار شکن خود را در کنار دیوار در سمت راست این بخش بالای پایه قرار دهید. هنگامی که پادشاه و ملکه شما از طریق دیوار شکسته وارد آخرین بخش پایگاه شوند، باید با پادشاه دشمن روبرو شوند. مطمئن شوید هنگامی که آنها شروع به مبارزه می کنند، از توانایی های آنها بر روی پادشاه دشمن استفاده می کنید. هنگامی که پادشاه دشمن از کار افتاد، می توانید چند واحد آخر خود را مستقر کنید تا به شما کمک کند تا آخرین ساختارها را تمیز کنید و چالش را کامل کنید!

این بهترین استراتژی برای شماست که بتوانید به راحتی آن را به چالش بکشید و 3 ستاره کردن چالش رئیس شمال کلش اف کلنز را انجام دهید. این یک چالش سرگرم‌کننده است که توسط یک سازنده محتوای جالب طراحی شده است، و تجربه، جواهرات و معجون‌های منبع را برای شما به ارمغان می‌آورد که همیشه خوب است.

3 ستاره کردن Chief of the North
3 ستاره کردن Chief of the North

همینطور مطالعه کنید

معرفی رویدادهای کلش آف کلنز ۲۰۲۴

خرید جم clash of clans

بعد از اینکه تصمیم گرفتید به صورت کاملا قانونی اقدام به خرید جم clash of clans کنید می توانید روی کمک تیم گیموگیفت حساب کنید. گیم و گیفت مفتخر هست که اعلام کنه تو طول این سال ها یک نارضایتی یا بن شدن اکانت مشتریان را دریافت نکرده و تموم اوقات رضایت اکثریت گیمر ها رو جلب کرده.

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت