5 سلاح قدرتمند فری فایر برای دریافت BOOYAH

5 سلاح قدرتمند فری فایر برای دریافت BOOYAH

5 سلاح قدرتمند فری فایر برای دریافت BOOYAH در سال 2024

5 سلاح قدرتمند فری فایر –  Garena Free Fire و دلایلی که چرا باید آنها را برای زنده ماندن و پیروزی در جنگ انتخاب کنید را در اینجا بررسی کنید.
Garena Free Fire طیف گسترده ای از سلاح ها را به بازیکنان ارائه می دهد. اسلحه های زیر دارای نقاط آسیب و مشخصات ایده آل برای بویا هستند. بررسی کنید که چرا باید این اسلحه ها را برای زنده ماندن و برنده شدن در هر موقعیتی در زیر انتخاب کنید.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

 • M1887 – تفنگ ساچمه ای قدرتمند

این تفنگ ساچمه ای قدرتمند بهترین انتخاب برای بازیکنان تهاجمی و عجله دارانی است که ترجیح می دهند در مبارزات نزدیک شرکت کنند. این همیشه یکی از کشنده‌ترین اسلحه‌ها برای یک‌بار کشتن در این بازی است. M1887 حتی با پوسته های زیر قوی تر خواهد بود:

 1. Terrano Burst (فشارهای سرعت نفوذ و بارگذاری مجدد زره)
 2. اینساندیوم انفجار (آسیب و سرعت شلیک دمنده ها)
 3. One-Punch Man (آسیب و بارگیری مجدد علاقه مندان به سرعت)
 4. سولاریس Burst (دقت و سرعت شلیک طرفداران)
 5. دنیای زیرزمینی رپر (عاشق DPS)
 6. Hand of Hope (سرعت بارگذاری مجدد و علاقه مندان به آسیب)
 7. Golden Glare (حافظه سرعت شلیک)

شما می توانید این تفنگ ساچمه ای را به شکاف اصلی برای هجوم دشمنان مجهز کنید. بپرید و به سمت سر هدف بگیرید تا حریف را به طور موثر و ایمن پایین بیاورید. این به شما این امکان را می دهد که هنگام تسلط بر این اسلحه، کلاچ گروهی را اجرا کنید.

5 سلاح قدرتمند فری فایر برای دریافت BOOYAH در سال 2024
5 سلاح قدرتمند فری فایر برای دریافت BOOYAH در سال 2024
 • M82B – SR قدرتمند

M82B به دلیل دقت و آسیب بالای 165 ترجیح داده می شود و آن را به بهترین SR برای تک تیراندازان از راه دور تبدیل می کند. اگر یک تک تیرانداز حرفه ای هستید، این SR به اندازه کافی کشنده است تا بتوانید یک تیم کامل دشمن را در چنگ خود بگیرید. Dragon Mob، Hurricane Delivery، Time Travelers، The Falconer، و Deadly Glares بهترین پوسته های اسلحه برای M82B در Free Fire هستند.

 • AK47 – A Quintessential AR

AK47 متعادل ترین اسلحه برای بازیکنان تهاجمی با آسیب و دقت است. این اجازه می‌دهد تا افراد در نبردهای نزدیک و میان برد آسیب زیادی به هدف وارد کنند. علاوه بر این، این AR برای بازیکنان در هر دو سطح حرفه ای و آماتور بسیار توصیه می شود زیرا نرخ پس زدن پایین آن است. AK47 یکی از بهترین سلاح های مورد علاقه مهاجمان Free Fire است.

 • MP40 – تفنگ دستی تهاجمی

MP40 یک مسلسل سریع و خشمگین برای بازیکنان Free Fire با آسیب های دیوانه کننده و مکانیزم شلیک است. شما می توانید دفاع دشمنان را با سرعت شلیک سریع و آسیب قابل توجه از بین ببرید و MP40 را به گزینه ای ایده آل برای نبرد نزدیک تبدیل کنید.

به عنوان یک مسلسل با سرعت شلیک بالا، این اسلحه نمی تواند نیازهای شما را برای پایداری برآورده کند، اما برخی از پوسته های سلاح می توانند به شما در حل مشکل پس زدن کمک کنند.

5 سلاح قدرتمند فری فایر
5 سلاح قدرتمند فری فایر
 • AWM – افسانه ای SR

AWM همیشه در بسیاری از بازی های تیراندازی، از جمله Free Fire، تفنگ تک تیرانداز افسانه ای است. آسیب قابل اعتماد آن و نرخ نفوذ زره شما را ناامید نمی کند. بنابراین، درک این SR در حالت بتل رویال بسیار دشوار است.

تک تیراندازان ماهری که بر میزان عقب نشینی و سقوط آن تسلط دارند می توانند به راحتی جوخه های دشمن را با حداقل گلوله از بین ببرند. همچنین می‌توانید آن را با یک M82B جفت کنید تا به سرعت دشمنان را بدون اجازه دادن به واکنش یا احیا در طول مدت بارگذاری مجدد، از بین ببرید.

اینها پنج سلاح قدرتمند برتر Booyah در Garena Free Fire 2024 هستند، مهم نیست در کدام نقش بازی کنید. منتظر نکات و تاکتیک های بیشتر برای بازی مانند یک بازیکن حرفه ای باشید.

قدرتمندترین سلاح در فری فایر کدام است؟

شاتگان: این نوع تفنگ ها بیشترین آسیب را در فری فایر دارند. با ایجاد لیست لایه سلاح برای این کلاس، M1887 و SPAS12 به عنوان بهترین اسلحه ها با بیشترین آسیب در کل بازی در نظر گرفته می شوند.

همچنین بخوانید:

لیست کامل همه سلاح ها در فری فایر ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت