5 نقطه برتر فرود ایمن در Free Fire Max

5 نقطه برتر فرود ایمن در Free Fire Max

5 نقطه برتر فرود ایمن در Free Fire Max

Free Fire Max دارای سه نقشه برمودا، کالاهاری و برزخ است.
Garena نسخه جدیدی از Free Fire، Free Fire Max را برای بازیکنان اندروید و iOS در سطح جهانی راه اندازی کرده است. در Free Fire Max، سه نقشه اصلی شامل برمودا، کالاهاری و برزخ وجود دارد. همه این نقشه ها زمین های مختلفی را ارائه می دهند زیرا برمودا دارای زمین های سبز است، کالاهاری دارای بیابان است.

بازیکنان جدید عمدتاً با فرود در مکان اشتباه اشتباه می کنند. اگرچه چنین مکان‌هایی غارت بزرگ را ارائه می‌دهند، ممکن است بازی را زود به پایان برسانید. بنابراین، باید از فرود آمدن در چنین مکان هایی که تعداد دشمنان زیادی دارند اجتناب کنید.

فرود در یک مکان امن بهتر است تا آخر در بازی باشید. بنابراین، در اینجا ما بهترین مکان‌های امن برای فرود در Free Fire Max را در نقشه کالاهاری داریم.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

بهترین فرود Free Fire Max

Fire Max به عنوان یکی از محبوب ترین عناوین بتل رویال موبایل در کشور ظاهر شده است. اکثر گیمرها معمولاً در مورد انتخاب یک نقطه فرود مناسب برای گیم پلی خود گیج می شوند. نقش مهمی در عملکرد بازیکنان در بازی دارد. بنابراین، آنها باید مراقب انتخاب خود باشند. در اینجا، ما 5 نقطه برتر فرود در Free Fire Max را به اشتراک خواهیم گذاشت. تمام آخرین به‌روزرسانی‌های Free Fire Max را با سایت گیمو گیفت دنبال کنید.

شاید برایتان جالب باشد: حقایق ترسناک فری فایر ۲۰۲۳

بهترین فرود Free Fire Max
بهترین فرود Free Fire Max

5 نقطه برتر فرود ایمن در کالاهاری

1. سانتا کاتارینا

این مکان به عنوان یکی از امن ترین ورزش های فرود در نقشه کالاهاری در فری فایر مکس به حساب می آید. در اینجا، بازیکنان به اندازه کافی غنیمت برای زنده ماندن کل تیم دریافت می کنند، اما شما باید بسیار مراقب باشید و باید به دنبال غارت بهتر در مکان های دیگر باشید. بازیکنان به درستی لوت نمی‌شوند، زیرا باید مکان را بررسی کنند. سانتا کاتارینا بهترین محل فرود در بازی اولیه است تا بازی به زودی به پایان نرسد.

2. پالایشگاه

این پالایشگاه همچنین مکان امنی برای فرود است زیرا مقدار زیادی غنیمت دارد. این مکان در مرکز نقشه قرار دارد و بازیکنان را جذب می کند تا برای مبارزه طولانی آماده بمانند. از آنجایی که مقدار زیادی لوت وجود دارد، بازیکنان باید از دشمنان آگاه باشند و برای نبرد آماده باشند.

3. حصر

منطقه محصور در لبه نقشه قرار دارد بنابراین انتخاب های کمتری برای چرخش وجود دارد. با این حال، این مکان مقدار زیادی غارت دارد و ارزش ریسک کردن را دارد. هنگامی که غارت کردید، باید به زودی از آن منطقه بیرون بیایید تا از ضربه دشمنان جلوگیری کنید.

4. پست فرمان

پست فرماندهی در کنار نقشه پالایشگاه قرار دارد، بنابراین اساساً این نقشه نیز در مرکز قرار دارد. در اینجا، بازیکنان سلاح های سنگین و کیت های زرهی را دریافت خواهند کرد. غارت ها شگفت انگیز هستند و ارزش مبارزه با دشمنان را دارند. این بهترین مکان برای تنظیم بازی دیرهنگام است.

5. فرعی

این مکان نهایی در نقشه کالاهاری در فری فایر مکس است. ساب یک مکان دشوار برای فرود است زیرا حقه های زیادی دارد و مقدار زیادی غارت می دهد. در حین مبارزه در اینجا لذت خواهید برد.

بهترین نقطه برتر فرود ایمن در کالاهاری
بهترین نقطه برتر فرود ایمن در کالاهاری

آیا نقشه کالاهاری از فری فایر حذف شده است؟

اضافه شدن Nexterra به Free Fire esports چیز خوبی برای طرفداران است. اولاً، نقشه به دلیل زیرساخت های مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین، افزودن آن به مسابقات ورزش‌های الکترونیکی، طرفداران را قادر می‌سازد تا بهترین رقابت‌ها را در آن ببینند و از آنها بیاموزند. اما شگفتی واقعی حذف کالاهاری است.

بزرگترین نقشه در فری فایر کدام است؟

برزخ بزرگترین نقشه در FF است

کدام نقشه در Free Fire بهترین است؟

قدیمی ترین نقشه برمودا توسط اکثر بازیکنان بهترین نقشه در Garena است.

کدام نقشه در فری فایر کوچک است؟

کالاهاری

نقشه برمودا بدون شک یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین نقشه های Free Fire است. این نقشه بزرگترین نقشه بازی است و میزبان اکثر مسابقات کلاسیک بتل رویال است. کوچکترین نقشه کالاهار است.

قدیمی ترین نقشه Free Fire کدام است؟

برمودا

برمودا اولین نقشه ای است که برای Free Fire ایجاد شده و نقشه کلاسیک است. در حالی که یک نسخه بازسازی شده از نقشه در حال حاضر در بازی موجود است، برمودا تنها نقشه کلاسیک و نسخه ترجیحی برای بسیاری از بازیکنان است.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت